Ціни і розрахунок вартості Шпалер

Онлайн калькулятор вартості шпалер - розрахуйте ціну замовлення


  На цій сторінці ви зможете обчислити вартість замовлення шпалер. Наважуючись оновити інтер'єр, ми часто розраховуємо на певну суму. Наш онлайн-калькулятор допоможе вам розрахувати вартість шпалер і залишитися в рамках бюджету. Використовуючи онлайн-калькулятор шпалер ви зможете прогнозувати свої витрати на ремонт і підібрати відповідні матеріали.

Від чого залежить вартість шпалер

  Вартість шпалер залежить від декількох факторів:
- малюнок;
- параметри полотна;
- матеріал;
- параметри друку.
- число рулонів.
На кожному з цих факторів ми зупинимося детальніше.

Який малюнок на шпалерах замовити

  У нашому інтернет-магазині ви можете замовити будь-який малюнок на шпалерах. Оскільки компанія Еко Шпалери налагодила власне виробництво, ви можете придбати як готові шпалери в рулонах, так і оформити індивідуальне замовлення з малюнком будь-якого розміру.
Ця функція зручна, якщо вам потрібні шпалери для певного типу приміщення або стилю. Наприклад, шпалери в стилі прованс обов'язково повинні бути з маленьким малюнком, а для сучасного або скандинавського стилю характерні великі зображення.
В каталозі є чотири варіації масштабу 100%, 75%, 50% і 25%. Чим більше масштаб малюнка на рулоні - тим вище деталізація зображення. У формі замовлення ви можете побачити, як цей малюнок буде виглядати в різних приміщеннях.

Які шпалери вибрати

  Другий важливий параметр, від якого залежить ціна шпалер - матеріал. На нашому сайті ви можете замовити бамбукові і вінілові шпалери на флізеліновій основі. Крім ціни ці матеріали відрізняють щільність і текстури.

Флізелінові шпалери

Високу щільність мають шпалери на флізеліновій основі. Інакше їх називають флізелінові шпалери. Ці шпалери можна використовувати на непідготовлених поверхнях.
У нашому інтернет-магазині доступні шпалери флізелінові з текстурами «Полотно», «Класік», «Вельвет» та інші.
Ширина рулону становить 100см.

Вінілові шпалери

Вінілові шпалери на флизелиновій основі мають найвищу щільність і мають водовідштовхувальні властивості. Ці шпалери підходять для використання у ванній кімнаті та кухні.
У нашому інтернет-магазині доступні шпалери вінілові з текстурами «Гладкі», «Пісок», «Полотно», «Штукатурка».
Ширина рулону складає 125 см.

Спосіб друку

Компанія «Еко Шпалери» використовує високоякісну друк двох видів: економ і еко.
При виготовленні шпалер методом «Економ друку» використовуються біочерніла на основі екологічно чистих компонентів. Такі шпалери підходять для використання всередині приміщень.
При виготовленні шпалер методом «Еко друк» використовуються латексні чорнило на водній основі, які мають вологостійкість властивостями. Зображення, отримані з використанням латексних чорнила виходять більш яскравими.

Як обчислити потрібну кількість рулонів

Щоб розрахувати необхідну кількість рулонів, потрібно враховувати периметр, висоту приміщення.
Периметр приміщення обчислюють підсумовуючи довжину стін. Висота приміщення залежить від висоти стелі. Як правило, цей параметр дорівнює довжині рулонів. У нашому інтернет-магазині представлено три варіанти довжини рулонів: 200 см, 250 см і 300 см.
З огляду на ці параметри, ви можете вирахувати необхідну кількість рулонів.
Орієнтуючись на ці параметри, ви зможете обчислити приблизну вартість замовлення шпалер від магазину Еко шпалери.

Купити шпалери в в Києві і Україні

  Доставка шпалер по Україні оплачується окремо. Якщо вам потрібно купити шпалери в Києві, ціна доставки може бути включена в замовлення. Вартість доставки шпалер по Україні залежить від тарифів оператора. Ми співпрацюємо з провідними операторами логістики. Вибрати шпалери ви можете в нашому каталозі, а всі нюанси ви можете обговорити з нашими менеджерами, за номером + 38-098-787-98-98.