Обої В Зал купити в інтернет магазині недорого

Показано 1 - 11 из 90 товаров на сторінці 1

Купити обої в зал - простий спосіб перетворити інтер'єр


  Красиві обої в зал можуть зробити його самим затишним і привабливим місцем в будинку. На цій сторінці представлена ​​колекція шпалер від компанії Еко Шпалери.
 Інтернет-магазин Еко Шпалери - провідний виробник шпалер і інших рішень для інтер'єру. У нашому інтернет-магазині ви знайдете готові обої в рулонах для залу на будь-який смак.

Шпалери в інтер'єрі залу

  В інтер'єрі шпалери для залу грають важливу роль. Вони задають настрій і допомагають скоректувати недоліки приміщення. Навіть якщо у вас маленька вітальня, досить поклеїти світлі обої для залу - і простір в приміщенні візуально збільшиться.

Які купити шпалери в зал

  До зали можна купити будь-які шпалери. Якщо ви хочете створити цікавий інтер'єр в умовах обмеженого бюджету, можете купити паперові шпалери в зал. Це відмінний варіант купити обої недорого.
 Якщо ви хочете підкреслити незвичайний інтер'єр, або стилізувати поверхню стін під певний стиль, можете замовити в зал шпалери з текстурами. Наприклад, стиль лофт передбачає рельєфні стіни, тому обої для стін в таких приміщеннях можна використовувати тільки з тисненням.

Як вибрати шпалери в зал

  Вибір обоїв в зал визначає лише ваш смак. Щоб створити гармонійний інтер'єр, варто враховувати:
- планування;
- інтер'єр;
- колірну гаму.
Великий і світлий зал дозволяє будь-які експерименти з оформленням. Ви можете купити шпалери з класичним малюнком, або вибрати щось зухвале. У маленький зал шпалери вибирати потрібно в світлих тонах. При цьому допустимо будь-який малюнок.
 Вибрати обої з малюнком можна виходячи з стилістики інтер'єру. Для класичних інтер'єрів підходять шпалери з малюнком «Квіти» та «Рослини» і «Архітектура».
У стилі хай-тек допустимі «3д-абстракції» і універсальні шпалери з вертикальними смугами.
Для інтер'єрів у стилі кантрі, прованс і еко підходять обої Україні з рослинами.

Як клеїти шпалери в зал

  Поклеїти шпалери в залі можна методом зонування за принципом оформлення одним кольором або про принципом контрасту. Зону відпочинку можна виділити, поклеїти обої з малюнком, а інші стіни - оформити одним кольором. Або ж можна поклеїти шпалери по всіх стінах, доповнивши інтер'єр декоративними панелями.

Купити обої в зал

  Якщо вам потрібно купити шпалери в Києві або Україні, ви можете оформити замовлення в інтернет-магазині Еко Шпалери. Досить вказати контактні дані у формі і відправити запит!