Обої фіолетові купити в інтернет магазині недорого

Показано 1 - 11 из 13 товаров на сторінці 1

Фіолетові обої на стіну - створіть креативний простір


  Фіолетовий - самий незвичайний колір. Колір екзотики і натхнення. Якщо ви хочете створити в приміщенні творчу атмосферу - просто поталу фіолетові обої на стіну і ловите натхнення кожен день!
На цій сторінці представлені шпалери в фіолетових тонах від компанії Еко Шпалери. Ми пропонуємо готові
обої в рулонах. У нашому каталозі ви знайдете широкий вибір фіолетових шпалер високої якості.

Фіолетові обої в інтер'єрі

  У будь-якому інтер'єрі фіолетові шпалери стануть основним яскравим елементом. У приміщенні обої фіолетового відтінку створюють незвичайну атмосферу. Цей колір стимулює інтелектуальну діяльність і допомагає розвивати фантазію. Тому фіолетові шпалери - хороший варіант для жіночої спальні або творчою майстернею.
Фіолетовий колір - універсальний, але при цьому складний для поєднання. Він є похідною від поєднання червоного і синього кольору, тому фіолетовий колір може компонувати з усіма відтінками, які підходять цим квітам.

Куди купити шпалери фіолетового кольору

  Клеїти обої в фіолетових тонах можна в будь-яких приміщеннях. Вони однаково привабливо виглядатимуть і в вітальні, і на кухні і в інтер'єрі кафе. Головне - правильно підібрати фіолетові шпалери. У цьому може допомогти наш каталог, в якому представлені різні різні шпалери з фіолетовим малюнком. Використовуючи наш каталог шпалер, ви можете зможете побачити, як виглядають зображення в різних інтер'єрах.

Як вибрати і купити фіолетові шпалери

  Щоб правильно вибрати обої з фіолетовим зображенням, потрібно враховувати стилістику інтер'єру і колірну гамму. Так шпалери з фіолетовими елементами будуть виглядати однаково гармонійно і в класичному, і в сучасному інтер'єрі.
Для вітальні або кухні шпалери з фіолетовим відтінком купити можна з малюнком «квіти» або «візерунок». У спальню фіолетові
обої варто вибирати з обережністю, оскільки цей колір може надавати збудливу дію на нервову систему. Оптимальний вибір для спальні - світлі шпалери з фіолетовим узором.
Для таких стилів як кантрі або еко - підійдуть фіолетові шпалери з рослинним орнаментом.
Шпалери в фіолетових тонах поєднують з нейтральними і пастельними відтінками, за принципом контрасту. Чим світліше фіолетового відтінку на
обоях, тим яскравіше можна використовувати контрастний колір.

Купити фіолетові шпалери в Києві і Україні

  Купити фіолетові обої можна на нашому сайті. Щоб оформити замовлення, просто заповніть форму поруч з зображенням і відправте запит!