Обої сірі купити в інтернет магазині недорого

Показано 1 - 11 из 23 товаров на сторінці 1

Сірі обої на стіну - 50 відтінків ненудного інтер'єру


  Сірі обої на стіну зроблять яскравими ваші будні! Звучить шалено, чи не так? Однак це саме так! В інтер'єрі сірі шпалери здатні творити справжні чудеса. Всі відтінки сірого можна поєднувати з будь-якими квітами. Завдяки такому підходу сірі обої допоможуть створити яскравий і елегантний інтер'єр.
У нашому каталозі представлена ​​колекція шпалер в сірих тонах від компанії Еко Шпалери, серед яких ви зможете знайти свій відтінок.

Куди клеїти сірі шпалери

  Елегантні сірі обої можна використовувати в будь-якому приміщенні. Головне правильно підібрати потрібний відтінок і візерунок шпалер. Серед відтінків сірого можна знайти як світлі обої сірі, так і темні насичені тони. У нашому каталозі ви знайдете сірі шпалери в рулонах, які є повноцінним рішенням для інтер'єру.

Як клеїти обої сірого кольору

  Існує кілька підходів до оформлення інтер'єру сірими шпалерами. Сірий колір вважається нейтральним і його можна використовувати в якості фону для яскравих акцентів. Тому шпалери в сірих тонах часто комбінують з яскравими відтінками. Альтернативним варіантом можуть стати сірі шпалери з малюнком контрастного кольору. Або ж купити яскраві шпалери з сірим малюнком.

Як вибрати шпалери сірого кольору

  Вибір шпалер сірого кольору залежить від особливостей приміщення. У просторих і світлих приміщеннях можна клеїти темні шпалери з сірим кольором, оскільки в цьому випадку колір стане яскравим акцентом. Для невеликих приміщень, навпаки, підійдуть світло-сірі обої з малюнком. В якості альтернативи можна вибрати світлі шпалери зі світлим малюнком, або ж використовувати яскраві шпалери з сірими елементами.
Правильно вибрати малюнок на сірих шпалерах можна виходячи з стилістики інтер'єру. Для таких стилів як класицизм, ар-нуво або Шеббі-шик можна вибрати
обої з сірим фоном і малюнком «квіти». Інтер'єри в стилі модерн, хай-тек допускають використання класичних візерунків, абстракцій і геометричних фігур на шпалерах.
Якщо вам потрібні шпалери в дитячу кімнату, можете вибрати
обої із забавними тваринами на сірому тлі.

Купити сірі шпалери

  Якщо вам потрібно купити обої в Україні або Києві, ви можете зробити це на нашому сайті. Оформіть замовлення всього в один клік!