Обої В Еко Стилі купити в інтернет магазині недорого

Показано 1 - 11 из 88 товаров на сторінці 1

Шпалери в еко стилі на стіну - додайте природу в ваш будинок!


  На цій сторінці представлена ​​колекція шпалер в еко стилі на стіну. Екологічний стиль, або скорочено «еко» з'явився в Японії в кінці XX століття. Основна концепція цього стилю передбачає турботу про навколишній світ, в основі якої лежить поєднання натуральних матеріалів з високими технологіями.

Cтиль еко в інтер'єрі

  Характерні риси стилю еко - затишок і мінімалізм. Тому інтер'єр в стилі еко буде зовні простим, але комфортним. У приміщеннях, оформлених в цьому стилі, багато вільного простору і світла, але мало меблів. При цьому багато уваги приділяють обробних матеріалів. Основні матеріали стилю еко - це дерево, камінь і папір. В умовах міських квартир їх з успіхом замінили шпалери.
На цій сторінці ви можете купити готові обої для стилю еко від компанії Еко Шпалери. Наша компанія виготовляє шпалери в рулонах з екологічних матеріалів. У нашому інтернет магазині представлений широкий вибір шпалер для стилю еко.

Куди клеїти шпалери для стилю еко

  Обої для стилю еко можна клеїти в будь-яких приміщеннях. У міських квартирах часто вибирають шпалери для стилю еко, стилізовані під натуральні поверхні. Такий крок дозволяє створити гарне простір в умовах невеликого бюджету.

Які купити обої для стилю еко

  Для стилю еко підходять обої з зображеннями природи, квіти і рослини. Головна перевага стилю еко полягає в його компліментарності. Елементи обстановки в стилі еко можна поєднувати з іншими стилями. Наприклад, шпалери з малюнком «візерунки» або «квіти» підійдуть і до стилю еко, і до Шеббі шик, або кантрі, і класичного стилю.

Як вибрати і купити шпалери для стилю еко

  Щоб вибрати шпалери для стилю еко, потрібно виходити з особливостей планування. Для просторих приміщень можна вибрати шпалери з будь-яким малюнком. У невеликих кімнатах варто використовувати шпалери, витримані в світлих тонах.
Колірна гамма шпалер для стилю еко включає в себе природні нейтральні кольори, такі як бежевий, коричневий, зелений та інші відтінки.
Для таких приміщень, як вітальня або спальня можна купити паперові обої для стилю еко. У той час як для кухні або ванній підійдуть вінілові або флізелінові шпалери.

Купити шпалери для стилю еко

  На нашому сайті ви можете замовити шпалери для стилю еко в рулонах. Оформити замовлення можна всього в один клік. Просто вкажіть вподобані шпалери, вкажіть контактні дані та кількість рулонів!