шпалери Для Спальні купити в Києві та Україні

Показано 1 - 7 из 67 товаров

Показано 1 - 7 из 67 товаров

Купити шпалери в спальню і створити затишне простір


  На цій сторінці представлена ​​колекція шпалер для спальні від компанії Еко Шпалери. Спальня - саме розслаблюючу місце в будинку, в якому людина відпочиває. Тому важливо, щоб обстановка в цьому приміщенні була комфортною. Красиві шпалери можуть створити в приміщенні розслабляючу і затишну атмосферу. Наш каталог шпалер для спальні допоможе в цьому.

Які вибрати шпалери в інтер'єр спальні

  В інтер'єрі спальні шпалери виконують кілька функцій - вони допомагають:
· Зонувати простір;
· Скорегувати недоліки приміщення;
· Задавати настрій.
Яскраві шпалери можуть підкреслити зону відпочинку, візуально збільшити приміщення і створити в інтер'єрі затишну атмосферу.

Які шпалери для спальні замовити

  Оптимальні шпалери для спальні повинні бути якісними. При виборі шпалер для спальні залежить важливі властивості шпалер і зображення. Від матеріалів залежить не тільки зовнішній вигляд, але і атмосфера в приміщенні в цілому. Компанія Еко Шпалери зробила ставку на екологічні матеріали, що переробляються. Тому приймаючи рішення купити шпалери для спальні в нашому інтернет-магазині, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте якісну продукцію.

Які використовувати шпалери в спальню

  Існує кілька варіантів оформлення спальні за допомогою шпалер. Найпростіший варіант поклеїти шпалери в рулонах повністю. Однак такий варіант хороший тільки для однотонних шпалер. Найчастіше використовують підхід, при якому шпалери з малюнком поєднуються з однотонними за принципом контрасту - коли на одну стіну клеять шпалери з малюнком, а інші - оформляють однотонними шпалерами в колір. Як правило, шпалерами оформляють узголів'я ліжка або стіну навпроти.

Як купити шпалери для спальні

  Щоб купити шпалери в спальню, потрібно враховувати стилістику інтер'єру і колір. Психологи рекомендують використовувати для спальні шпалери, витримані в пастельних тонах, таких як рожевий, блакитний, бежевий і салатовий відтінки. Однак якщо ви любите експерименти можна використовувати яскраві кольори, такі як червоний, темно-синій або бордо.
 Для таких стилів як прованс, кантрі і еко підходять шпалери з квітами та іншими рослинними мотивами. Класичний стиль припускає використання абстрактних або рослинних малюнків. Для сучасних інтер'єрів шпалери купити можна з абстракціями або 3д-ефектами.

Як купити шпалери в спальню

  Щоб купити шпалери в спальню, просто виберіть зображення і заповніть форму запиту. Наші менеджери зв'яжуться з вами і допоможуть з вибором!