Обої В Скандинавському Стилі купити в інтернет магазині недорого

Показано 1 - 11 из 67 товаров на сторінці 1

Шпалери в скандинавському стил на стіну - створити затишок в домі!


  На цій сторінці можна купити шпалери в скандинавському стилі на стіну. Норвезька або скандинавський стиль вважається самим затишним. Жителі холодної Скандинавії цінують тепло і намагаються створити затишну і доброзичливу атмосферу.
Якщо ви хочете створити у себе в своєму будинку таку ж атмосферу. Спростити цю задачу можуть обої для скандинавського і норвезького стилю.

Скандинавський стиль в інтер'єрі

  Характерна риса скандинавського стилю - практичність. Для скандинавських інтер'єрів характерна проста і затишна обстановка. Гармонія досягається за рахунок просторих приміщень і натуральних матеріалів. Саме тому ідеальні шпалери для скандинавського стилю - еко шпалери.
Компанія Еко Шпалери виготовляє екологічні та стильні обої в рулонах, які гармонійно впишуться в скандинавський інтер'єр.

Куди шпалери для скандинавського стилю купити

  Красиві шпалери для скандинавського стилю є зручним інструментом зонування простору. У цьому стилі не прийнято повністю обклеювати шпалерами всі стіни. Як правило, обої в скандинавському стилі розміщують навпроти дверей, або на центральній стіні, щоб виділити зону відпочинку. Якщо ви хочете організувати скандинавський стиль, шпалери з малюнком краще вибирати для однієї стіни, а решта - обклеїти однотонними шпалерами.

Які шпалери підійдуть до скандинавського інтер'єру?

  Шпалери для скандинавського стилю підійдуть до будь-якому приміщенню. У норвезькому стилі вітається мінімалізм. Тому обої в скандинавському стилі виконують відразу два завдання - створюють затишок і візуально збільшують простір в інтер'єрі. Тому в колірній палітрі скандинавського стилі переважають світлі і приємні відтінки.

Які купити шпалери з малюнком до скандинавського інтер'єру?

  Скандинавському інтер'єру підійдуть світлі обої з рослинними візерунками або тваринами. У норвезькому стилі високо цінуються природні фактури, тому підходящим варіантом можуть стати шпалери з рельєфними текстурами.

Як вибрати шпалери для скандинавського стилю

  Вибір обоїв буде залежати від функціональності приміщення. Для звичайних житлових кімнат, таких як вітальня або спальня, можна купити паперові шпалери для скандинавського стилю. Такі приміщення як ванна або кухня вимагають використання більш щільних матеріалів. Тому для таких приміщень можна замовити вінілові шпалери для скандинавського стилю.

Купити шпалери для скандинавського стилю

  Замовити шпалери для скандинавського стилю в Києві і Україні можна на сайті Еко Шпалери. Щоб оформити замовлення, просто заповніть форму та надішліть запит!