Обої Туризм купити в інтернет магазині недорого

Показано 1 - 7 из 10 товаров

Велосипеди

299.00 грн

Подорожі

299.00 грн

Літо

299.00 грн

Віза

299.00 грн
Показать еще товары!

Показано 1 - 7 из 10 товаров

Обої туризм на стіну, обої подорожі - додайте дорожню романтику в інтер'єр!

 

    Обої туризм та обої подорожі мають популярність в дизайні інтер'єру. Якщо ви любите подорожувати і подумки будуєте маршрути для своїх майбутніх поїздок, то зображення, що підкреслюють ваші прагнення припадуть вам до душі!

    Літаки, пляжі, карти та інші атрибути необхідні для подорожі на шпалерах можуть оживити інтер'єр, додавши в нього яскраві фарби. Вони нагадають про далекі країни, в яких ви вже могли побувати або тільки плануєте. Тому якщо ви хочете відправитися в подорож рішення поклеїти туристичні обої може наблизити вашу мрію.
    На сайті Еко Шпалери ви знайдете широкий вибір зображень тематики туризм і подорожі. Наша компанія виготовляє готові шпалери в рулонах з екологічно безпечних матеріалів. Тому замовляючи обої «Туризм» на нашому сайті ви отримуєте стильне і якісне рішення для інтер'єру.

Шпалери туризм і  шпалери подорожі в інтер'єрі

    В інтер'єрі шпалери з малюнком туризм і подорожі можуть створити бадьору і позитивну атмосферу. Яскраві туристичні елементи на шпалерах будуть доречні в таких приміщеннях як вітальня, спальня, кухня або дитяча кімната. Крім того, обої з туристичним малюнком можуть прикрасити інтер'єр міського тематичного кафе, дитячого садка або туристичної фірми.

Де використовувати обої туризм і обої подорожі?

    Використовувати шпалери туризм і подорожі можна в будь-якому приміщенні і для різних поверхонь. Ви можете купити обої з малюнком «туризм і подорожі» для таких приміщень як дитяча кімната, спальня, вітальня або кухня. Вибір зображення може залежати від стилістики інтер'єру і приміщення. Для житлових приміщень можна замовити паперові шпалери. Для приміщень з підвищеною вологістю краще вибрати більш міцні матеріали, такі як флізелін або вініл, оскільки вони мають водовідштовхувальні властивості.

    Туристичні обої підходять для таких стилів як модерн, хай-тек, мінімалізм, конструктивізм і еко.

Як вибрати шпалери туризм і обої подорожі?

    Вибрати шпалери із зображенням тематики подорожей дуже просто. Головним критерієм є колірна гамма. Зображення такої тематики може прикрасити вітальню, кімнату хлопчика або кухню. Наприклад, вітрильники, літаки і окуляри, так що нагадують про літо, можуть прикрасити вітальню або дитячу кімнату.

    Яскраві літаки, повітряні кулі, смартфони і черепашки на обоях можуть прикрасити спальню людини будь-якого віку. Вписати оформлення в інтер'єр допоможе рельєфне тиснення, яке допоможе надати шпалер різні ефекти.

Купити обої туризм і обої подорожі

    На нашому сайті ви можете купити готові шпалери в рулонах. Або оформити індивідуальне замовлення. Компанія Еко Шпалери здійснює доставку до Києва або будь-яке інше місто України. Щоб оформити замовлення, достатньо заповнити форму.