Ціни і розрахунок вартості Фотошпалер

Ваші контактні дані
Ціна 199.00 грн. (1 м2)

Розрахунок вартості не враховує ширину полотен матеріалу і можливу перевитрату. Подробиці вам озвучить менеджер.

Онлайн калькулятор вартості фотошпалер - розрахуйте ціну замовлення

 

  Хочете купити фотошпалери? На цій сторінці ви зможете розрахувати вартість замовлення. Компанія Еко Шпалери займається виробництвом і продажем фотошпалер у Київі та в Україні. Ми розуміємо, що обчислити вартість замовлення самостійно може бути проблематично. Тому, щоб спростити вам це завдання, ми створили калькулятор цін фотошпалер, який допоможе розрахувати остаточну ціну замовлення.

Від чого залежить вартість фотошпалер?

    Асортимент фотошпалер дуже широкий. Якщо заглянути в каталог фотошпалер з цінами, то можна виявити, що у них можуть бути абсолютно різні властивості. Наприклад водовідштовхувальні і рельєфніфото шпалери можуть мати однакову вартість, але при цьому у них може бути різний термін експлуатації. Деякі фотошпалери мають ламіноване покриття, тому стоять вище. Перед оформленням замовлення, рекомендуємо ознайомитися з властивостями фотошпалер, або отримати консультацію від наших спеціалістів.

    Вартість фотошпалер залежить від декількох факторів:

  • матеріал;
  • параметри полотна;
  • властивості фотошпалер;
  • додаткова обробка.


    Ціни на фотошпалери залежать від матеріалу, з якого було виготовлено полотно. Найдешевші - паперові фотошпалери. Ціна паперових фотошпалер залежить від ширини і висоти полотна. Такі фотошпалери більше підходять для комерційних приміщень і тимчасового розміщення в житлових.

    Дорожчі, але і більш міцні - вінілові фотошпалери на паперовій основі. Термін їх служби набагато вище паперових. Такі фотошпалери більше підходять для приміщень квартири або будинку. Плотния текстура таких фотошпалер дозволяє використовувати їх для оформлення інтер'єрів прихожих і гостінних, приміщень кухні, студії або приміщень магазинів, кафе і барів. Вартість таких фотошпалер залежить від рельєфу і текстури.

    Флізелінові фотошпалери більше підходять для декорування спальних і дитячих кімнат. Такі фотошпалери мають більш еластичну флізеліновую основу і є найбільш екологічними в асортименті шпалер нашого магазину. Ціна флізелінових фотошпалер так само залежить про обраної текстури і розмірів.

Як розрахувати вартість замовлення

    Щоб розрахувати вартість замовлення, вам необхідно скористатися нашим онлайн сервісом. У калькуляторі вказується розрахункова вартість 1 м² шпалер. Вам потрібно вказати розмір зображення і відзначити додаткові опції. У калькуляторі відіб'ється орієнтовна вартість замовлення.

    Якщо ви хочете купити фотошпалери в Києві - вартість доставки може бути включена в ціну замовлення. Вартість доставки замовлення в інші регіони України можна обговорити з нашими фахівцями, зателефонувавши за номером + 38-098-787-98-98.

    Наші фахівці можуть допомогти вам зробити правильний вибір фотошпалер.