шпалери білі купити в Києві та Україні

Показано 1 - 7 из 83 товаров

Віза

299.00 грн

Кити

299.00 грн
Показать еще товары!

Показано 1 - 7 из 83 товаров

Купити білі шпалери в Україні - створіть елегантний і практичний інтер'єр


  Білі шпалери - найпростіший спосіб оформлення інтер'єру. Якщо ви не знаєте, як оформити приміщення - просто купите білі шпалери, і отримаєте елегантний і лаконічний інтер'єр. На цій сторінці представлена ​​колекція шпалер білого кольору від компанії Еко Шпалери.
Компанія Еко Шпалери виготовляє білі шпалери в рулонах. У нас ви можете купити недорого шпалери білого від виробника.

Білі шпалери в інтер'єрі

  В інтер'єрі білі шпалери виконують роль коректора простору. З їх допомогою можна візуально збільшити навіть дуже тісне приміщення. Причому білий колір може бути дуже зручним для користувачів. Ви можете використовувати білі шпалери як інструмент зонування простору, або просто обклеїти ними всю кімнату. Причому шпалери білі можна використовувати для таких складних стилів як мінімалізм і лофт. У нашому каталозі ви знайдете готові шпалери в світлих тонах для будь-яких типів приміщення.

Для яких приміщень можна купити білі шпалери

  Шпалери білого кольору купити можна для будь-якого приміщення. З одного боку здається, що білий колір і чистота в інтер'єрі несумісні. Однак сучасні шпалери стійкі до забруднень. Навіть якщо ви хочете купити білі шпалери на кухню, просто вибрати бамбукові шпалери. Для таких приміщень як вітальня або спальня можна купити паперові шпалери білого кольору. Це рішення виявиться виграшним.

Як клеїти шпалери в білих тонах

  У дизайні існує два підходи до оформлення інтер'єру в білих тонах. Найпростіший підхід пропонує поклеїти білі шпалери на всіх стінах приміщення. Цей прийом гарний, якщо ви вибираєте шпалери в світлих тонах без малюнка або з однотонним візерунком.
Найчастіше використовують другий підхід, в якому комбінують кольорові шпалери з малюнком з білим кольором. В цьому випадку шпалери з візерунком клеять на одну акцентну стіну. Такий підхід хороший при оформленні зони відпочинку.

Як вибрати шпалери білого кольору

  Вибір білих шпалер обмежується тільки вашою фантазією. Білі - це універсальні шпалери, які підійдуть будь-якого типу інтер'єру. Якщо вам потрібно оформлення для вітальні, можете купити білі шпалери з малюнком яскравих кольорів.
Для спальні підійдуть шпалери в пастельних тонах візерунками або орнаментами. В дитячу кімнату можна вибрати шпалери з кумедним орнаментом або тваринами.

Купити білі шпалери

  Якщо вам потрібно купити білі шпалери в Києві і Україні, ви можете зробити це прямо на цій сторінці. Все що потрібно - це вибрати потрібний малюнок, заповнити форму і відправити запит!