Обої чорні купити в інтернет магазині недорого

Показано 1 - 11 из 15 товаров на сторінці 1

Чорні обої на стіну - стильно і сміливо


  На цій сторінці представлена ​​колекція чорних обоїв на стіну від компанії Еко Шпалери. Ще недавно чорні обої в інтер'єрі здавалися дуже екстравагантним кроком. Однак чорний колір допомагає створювати стильний інтер'єр, якщо правильно розставити акценти.

Чорні шпалери в інтер'єрі

  В інтер'єрі чорні шпалери створюють обстановку елегантної розкоші. При цьому настрій в приміщенні може бути різним у залежності від використовуваних квітів. Монохромні чорно-білі шпалери допомагають підкреслити елегантність класичного інтер'єру. А чорні обої в поєднанні з яскраво-рожевим контрастом створять бунтарське настрій. Жовтий колір і чорні шпалери створять в приміщенні завзяту атмосферу.
Компанія Еко Шпалери пропонує готові
обої чорного кольору і з чорним малюнком в рулонах, які ви можете замовити прямо на цій сторінці.

Куди клеїти чорні обої

  Ви можете купити чорні шпалери для будь-якого приміщення, будь то вітальня або інтер'єр кафе. У нашому каталозі представлені екологічні та якісні обої в чорних тонах для різних типів інтер'єру. При виборі шпалер потрібно враховувати матеріал, оскільки для таких приміщень як ванна і кухня важливі водонепроникні властивості. Для таких приміщень ви можете замовити бамбукові шпалери.

Як компонувати чорні шпалери

  Чорні обої рідко використовують в якості одного варіанту оформлення. Велика кількість чорного кольору може візуально зменшити приміщення. Тому чорні шпалери комбінують з іншими відтінками. Існує кілька підходів до оформлення приміщення чорними шпалерами. Можна зробити акцент на одній стіні, або чергування шпалер різного кольору або виду.
При створенні акценту на стіні можна використовувати чорні
обої з малюнком. Для контрасту можна вибрати світлі шпалери з чорним малюнком.

Як вибрати чорні шпалери

  Вибрати шпалери в чорних тонах можна виходячи з особливостей інтер'єру. Для приміщень оформлених в дусі класицизму і техно підходять обої з чорними елементами на світлому фоні. Наприклад, візерунки, геометричні фігури і орнаменти. Для таких стилів як ар-деко, кантрі або модерн підійдуть шпалери з чорними орнаментами.

Купити чорні шпалери

  Купити обої з чорним відтінком в Києві або в Україні і ви можете на сайті Еко Шпалери. На нашому сайті доступні готові шпалери в рулонах. Оформити замовлення можна всього в один клік!