шпалери Для Передпокою купити в Києві та Україні

Показано 1 - 7 из 79 товаров

Білі маки

299.00 грн

Лондон

299.00 грн
Показать еще товары!

Показано 1 - 7 из 79 товаров

Купити шпалери для передпокою - створити особа вашого будинку!


  На цій сторінці представлена ​​колекція шпалер для передпокою від компанії Еко Шпалери. Передпокій - це перше приміщення, яке бачать гості. Красиві та якісні шпалери формують хороше враження про будинок. На жаль, саме передпокій звикли недооцінювати, вибираючи найдешевші шпалери, які псують зовнішній вигляд приміщення.
 На нашому сайті ви можете купити готові шпалери в рулонах від виробника. Компанія Еко Шпалери налагодила власне виробництво екологічних шпалер. Завдяки такому підходу ви зможете вибрати красиві шпалери недорого.

Які шпалери підходять в коридор

  Для коридору можна купити будь-які шпалери, які можуть компенсувати недоліки планування приміщення. Існує дві стандартні планування прихожих:
- квадрат;
- коридор.
Наш каталог шпалер допоможе вам знайти підходящий варіант.

Як вибрати шпалери передпокої і коридору

  Щоб вибрати шпалери для передпокою і коридору, потрібно враховувати розмір приміщення. Якщо у вас простора вітальня - ви можете купити будь-які шпалери, експериментувати з будь-якими квітами і фактурами.
 Підібрати шпалери для стін маленькому передпокої складніше. У будинках типової споруди дуже тісні передпокої, тому головне завдання шпалер в таких приміщеннях - візуально збільшити простір. Для цих цілей підходять шпалери в світлих тонах.
 Альтернативним рішенням може стати зонування стін шляхом комбінування шпалер. Виділити центральну зону допоможуть шпалери з малюнком, а для інших стін при такому підході вибрати світлі шпалери з ледь помітним зображенням, яке буде гармонійно виглядати з центральною зоною.
 Для коридору підходять шпалери з малюнком «квіти», «візерунки», «архітектура» і «3д».

Які замовити шпалери для коридору

  Вибрати шпалери в коридор можна виходячи з його розмірів. Для вузьких коридорів підходять шпалери з малюнком, який візуально розширює простір. Наприклад, шпалери 3д або візерунки.
 Для коридорів з низькою стелею підійдуть шпалери з вертикальним малюнком. Наприклад, смуги або квіти, які візуально збільшать стелю.

Купити шпалери для передпокою

  Купити красиві і недорогі шпалери для передпокою ви можете на сайті Еко шпалери. Щоб оформити замовлення шпалер, просто виберіть потрібне вам зображення.
 Якщо вам потрібно купити шпалери в Києві і Україні, в формі досить вказати число рулонів і вибрати матеріал. Щоб уточнити деталі, просто залиште контактні дані!