Обої Для Передпокою купити в інтернет магазині недорого

Показано 1 - 11 из 93 товаров на сторінці 1

Купити обої для передпокою - створити особа вашого будинку!


  На цій сторінці представлена ​​колекція обоїв для коридора від компанії Еко Шпалери. Передпокій - це перше приміщення, яке бачать гості. Красиві та якісні шпалери формують хороше враження про будинок. На жаль, саме передпокій звикли недооцінювати, вибираючи найдешевші шпалери, які псують зовнішній вигляд приміщення.
 На нашому сайті ви можете купити готові обої в рулонах від виробника. Компанія Еко Шпалери налагодила власне виробництво екологічних шпалер. Завдяки такому підходу ви зможете вибрати красиві обої в коридор недорого.

Які обої підходять в коридор

  Для коридору можна купити будь-які шпалери, які можуть компенсувати недоліки планування приміщення. Існує дві стандартні планування прихожих:
- квадрат;
- коридор.
Наш каталог обоїв допоможе вам знайти підходящий варіант.

Як вибрати шпалери передпокої і коридору

  Щоб вибрати шпалери для передпокою і коридору, потрібно враховувати розмір приміщення. Якщо у вас простора вітальня - ви можете купити будь-які шпалери, експериментувати з будь-якими квітами і фактурами.
 Підібрати обої для стін маленькому передпокої складніше. У будинках типової споруди дуже тісні передпокої, тому головне завдання шпалер в таких приміщеннях - візуально збільшити простір. Для цих цілей підходять обої в світлих тонах.
 Альтернативним рішенням може стати зонування стін шляхом комбінування шпалер. Виділити центральну зону допоможуть обої з малюнком, а для інших стін при такому підході вибрати світлі шпалери з ледь помітним зображенням, яке буде гармонійно виглядати з центральною зоною.
 Для коридору вибрати обої з малюнком «квіти», «візерунки», «архітектура» і «3д» - це гарне рішення.

Які замовити шпалери для коридору

  Вибрати обої в коридор можна виходячи з його розмірів. Для вузьких коридорів підходять шпалери з малюнком, який візуально розширює простір. Наприклад, шпалери 3д або візерунки.
 Для коридорів з низькою стелею підійдуть шпалери з вертикальним малюнком. Наприклад, смуги або квіти, які візуально збільшать стелю.

Купити шпалери для коридора

  Купити красиві і недорогі обої для коридора ви можете на сайті Еко шпалери. Щоб оформити замовлення шпалер, просто виберіть потрібне вам зображення.
 Якщо вам потрібно купити обої в Києві і Україні, в формі досить вказати число рулонів і вибрати матеріал. Щоб уточнити деталі, просто залиште контактні дані!