ФОТОШПАЛЕРИ ЕКОНОМ
ЕКОНОМ

Фотошпалери серії «Економ» характеризує рівна поверхня з явно помітним глянцевим блиском. Поверхня текстури рівна, а основа текстури флізелін, тому фотошпалери серії Економ є найдешевшої основою для виготовлення повнокольорових зображень.
Рівна поверхня підходить для фотошпалер з яскравими і насиченими сюжетами. Непогано на такій основі виглядають сучасні портрети, картини і зображення в стилі графіті. Але найчастіше фотошпалери вибирають з серії стандарт та преміум.
Фотошпалери такої текстури клеять на виключно рівну поверхню. На шорсткою поверхні будуть бути помітні дефекти. Ця текстура не підходить для покриття лаком. Щільність матеріалу 160 г / 1м2.

ФОТОШПАЛЕРИ СТАНДАРТ
ПОЛОТНО

Текстура «Полотно» має помітну неоднорідну структуру, яка імітує тканинну поверхню. Тиснення виконано у вигляді коротких ліній, збудованих в квадрати, як в полотнах.
Завдяки такій поверхні фотошпалери схожі на картини, намальовані на полотнах. Фактурна поверхня збільшує насиченість відтінків на зображеннях. Тому її можна використовувати для яскравих зображень.
Фотошпалери «Полотно» підходить для пейзажів, графіті, зображень міських вулиць і архітектури. Найкраще такі шпалери виглядають в сучасному інтер'єрі. Підходять для використання на нерівних поверхнях, приховують дефекти стін. Щільність матеріалу 270 г/1м².

ВЕНЕЦІЯ

Ця фактура має виражену неоднорідну рельєфну поверхню. Рельєф тиснення по зовнішнім виглядом нагадує структуру каменю або штукатурку. Така фактура фотошпалер підсилює яскравість і реалістичність зображень.
Ця фактура має середню щільність в лінійці шпалер. Вона легко приховує дефекти поверхонь і відмінно підходить для старовинних зображень. Фактура «Венеція» підходить для зображень фресок, об'єктів архітектури, природних текстур і фотошпалер, стилізованих під вуличний стиль.
Текстура штукатурка підходить для рельєфних 3д-абстракцій. Фотошпалери з рельєфною поверхнею підходять для таких стилів як хай-тек, лофт і мінімалізм.
Щільність матеріалу 270 г/1м².

ШТУКАТУРКА ДЕКО

Фактура з найоригінальнішою структурою, виконаної у вигляді нерівномірних фігур. Ця фактура забезпечує фотошпалерами рельєф і підходить практично у всіх випадках, особливо коли потрібно підкреслити ефект гранжу. Такий рельєф підходить для сучасних стилів інтер'єру, таких як лофт, модерн, хай-тек і мінімалізм.
Штукатурка Деко - універсальна фактура, яка підходить для будь-якого типу зображень. Однак найкраще на ній виглядають сучасні зображення, 3д фотошпалери, стилізовані під стріт-арт і корпоративна символіка.
Крім того штукатурка Деко рельєфна структура і добре приховує дефекти поверхні.
Щільність матеріалу складає 250 г/1м².

ФОТОШПАЛЕРИ ПРЕМІУМ
ХОЛСТ (ЖАККАРД)

Текстура «Холст» має неоднорідне тиснення зі слабо вираженим рельєфом. Інша назва Жаккард. За зовнішнім виглядом ця структура нагадує шар щільне полотно для живопису. Завдяки цій фактурі, зображення на фотошпалерах виглядають як акварельні картини.
Така текстура пом'якшує фарби і збільшує насиченість тонів.
Найкраще на такій поверхні виглядають зображення картин і пейзажів, панорами міст та графічні об'єкти. Фотографії на такій поверхні набувають вигляду акварельних картин.
Текстура Холст (Жаккард) підходить для будь-яких підготовлених поверхонь. Щільність матеріалу складає 300 г/1м².

КЛАСІК (ПІСОК)

Фактура «Класік» стилізована під звичну структуру шпалер. Тиснення матеріалу схоже на мілкій пісочок, який помітний на поверхні текстури. Фактура Класік інша назва Пісок, надає фотошпалерами відмінний ефект і підходить для фотошпалер і шпалер 3д, квітів, фресок, природних пейзажів, сучасних абстракцій і зображень в стилі арт.
Завдяки рельєфу кольору на матеріалі в житті виглядають більш насиченими, ніж при друку. Текстура «Класік» підходить для створення дизайнерських ефектів і декору окремих елементів інтер'єру.
Текстура Класік (Пісок) добре приховує дефекти поверхні і підходить для поклейки на будь-які підготовлені поверхні. Щільність матеріалу складає 290 г / 1м2.

ЖИВОПИС (ФРЕСКА)

Фактура «Живопис» має велике рельєфне тиснення. Інша назва Фреска. Рельєф має неоднорідну структуру, що нагадує великі мазки пензля. Можливий невеликий глянсовий блиск.
Ця фактура підходить для друку природних фактур і макро-знімків, фотографій, етнічних орнаментів і рослинних малюнків.
Фактура Живопис або Фреска немов створена для різних стилів. Шпалери з цієї фактурою ідеально вписуються в інтер'єри з етнічними стилями, такі як скандинавський прованс, грецький, азіатський стиль і інші.
Рельєфна структура добре приховує дефекти поверхні.
Щільність матеріалу складає 310 г / 1м2.

БЕЗШОВНІ ФОТООБОЇ
Іній

Фактура Іній має структуру, що нагадує однорідну дрібну шорсткість. Тиснення виконано у формі, що практично не має об'єм, що створює велику вираженість зображення. Завдяки цій фактурі фотошпалери візуально виглядають яскравішими.
Текстура «Іній» підходить для графічних зображень, таких як абстракції, квіти та природа, етнічні орнаменти та картини.
Іній універсальний матеріал для фотошпалер та підходить для оформлення стін та створення декоративних ефектів, дозволяє трохи приховувати дефекти поверхні. Такі фотошпалери гармонійно вписуються в класичний стиль, арт та еко.
Щільність матеріалу складає 300 г/1м2.

Текстури фотошпалер та шпалер - вибери свій особливий стиль!


    Важливу роль відіграє текстура фотошпалер. Від неї залежить їх зовнішній вигляд, довговічність і вартість. Вибираючи дитячі шпалери, важлива ще й екологічна складова, вибираючі шпалери 3Д - візуальний ефект. Для шпалер квіти і фотошпалер карти світу важливо підкреслити деталі зображення. Наша компанія в якості основи для шпалер та фотошпалер використовує тільки якісні екологічні чисті матеріали. На цій сторінці ми розповімо про матеріали, які служать основою для фотошпалер. Всі наведені нижче матеріали відрізняються по текстурі, функціях і вартості.

Фотообої серії Економ


    Найбільш бюджетні – фотошпалери серії економ. Вони мають гладку текстуру, частіше позначають її як «Гладь». Завдяки гладкій поверхні шпалери без текстури можна використовувати в будь-якому інтер'єрі. Такі фотошпалери є найдоступнішими і є універсальним матеріалом. Однак найчастіше таку текстуру використовують як тимчасове рішення.

Фотообої серії Стандарт


    Ці шпалери мають флізелінову основу і вінілову поверхню, тому мають високу щільність і достатню еластичність. Їх використовують там, де важлива щільність та текстура фотошпалер. Вибір зображення часто залежить від текстури.

    Шпалери серії стандарт відрізняються за текстурою та щільністю:

• Полотно - текстура цих шпалер схожа на тканину, текстура матова і служить відмінною основою для різних принтів. Вишукано виглядають фотошпалери Ретро і чорно-білі на цій текстурі і фотошпалери фрески;

• Венеція - характерною рисою цих шпалер є рельєф, що нагадує невеликі прожилки. Такі шпалери виглядають як картини;

• Штукатурка Деко - самі відповідні шпалери для сучасних стилів інтер'єру. Вони гармоніюють з усіма стилями.

Фотообої серії Преміум


    Текстури серії преміум це фотошпалери на флізеліновій основі, їх відрізняє еластична текстура та якісніший матеріал. Ця текстура шпалер робить їх стійкими до механічних впливів та вологи. Тому флізелінові текстурні фотошпалери відрізняє тривалий термін експлуатації. Існує кілька різновидів шпалер серії преміум:

• Жаккард, інша назва Полотно – за текстурою нагадують тканинне полотно. Текстура таких фотошпалер ідеально підходить для зображень природи, моря, фресок та міської архітектури;

• Пісок, інша назва Класик - мають рельєфну текстуру, що нагадує пісочну. Є чудовою основою для 3Д зображень. Фотошпалери класик виглядають немов намальовані картини і прекрасно підходять для фотошпалер Арт, Фони і текстури та Абстракція;

• Фреска, інша назва Живопис мають рельєфну текстуру, що нагадує великі мазки пензлем або будівельним шпателем. Такі фотошпалери стануть яскравим акцентом в інтер'єрі.

Безшовні фотообої

  Безшовні фотошпалери це фотошпалери на флізеліновій основі, їхня текстура більш еластична. Матеріал такої текстури дозволяє виготовляти фотообої одним цілим полотном на всю стіну. Текстура стійка до механічних впливів та вологи. Текстура безшовних шпалер така:
• Безшовні фотошпалери Іней – текстура цих фотошпалер нагадує дуже дрібну шорсткість, зображення, нанесені на них, виглядають як повноцінні декоративні об'єкти та виглядають дуже дорого.

У нашому каталозі представлений великий вибір зображень для фотошпалер. Особливою популярністю користуються рубрики 3Д композиції, квіти та розширюючі простір. На сторінці колекції шпалер ви можете вибрати шпалери туризм, шпалери з візерунками та шпалери з рослинами.

Телефонуйте, пишіть нам або замовте консультацію і менеджери нашого магазину дадуть відповідь на всі ваші запитання.