Контакти магазину фотошпалер і шпалер

Замовити фотошпалери в Україні С 9.00 ДО 18.00

Контакти магазину Eco oboi


    Шукаєте, де замовити фотошпалери? На цій сторінці ви знайдете контакти магазину Еко шпалери.

    Вибір шпалер в Україні дуже широкий. Виробники пропонують продукцію різної якості і вартості. Тому знайти підходящі фотошпалери можна при будь-якому бюджеті. Наприклад, магазин eco oboi пропонує продукцію вартістю від 199 грн / м². Однак вибір шпалер залежить від багатьох характеристик таких як:

  • основа настінного покриття;
  • текстура матеріалу;
  • наявність швів;

Тому у покупців виникає безліч питань.

    Якщо вам потрібні контакти магазину шпалер, який створить для вас унікальне і стильне настінне полотно, ви потрапили за адресою. Фотошпалери ТМ Еко Шпалери - це красиві панорамні зображення з дуже високим ступенем реалістичності.

 

Фотошпалери ТМ Еко Шпалери: стиль і якість

 

    Еко Шпалери - це перший український магазин фотошпалер, який зробив ставку на стиль еко. Нашу продукцію характеризують дві особливості - стиль і екологічність. Головна особливість наших шпалер полягає в тому, що ми віддаємо перевагу тільки екологічно чистим і якісним матеріалам.

    Ми співпрацюємо з провідними українськими і зарубіжними постачальниками сировини для виробництва фотошпалер. Для виробництва шпалер ми використовуємо тільки якісне європейське обладнання. Тому продукція ТМ Еко Шпалери відповідає європейським стандартам.

    Наші дизайнери створюють красиві та унікальні зображення і піклуються про те, щоб фотошпалери могли гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр і радували навіть найвимогливіших покупців.

    Якщо у вас є якісь питання щодо характеристик шпалер або доставки, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами. Вони допоможуть підібрати відповідне зображення виходячи з ваших вимог. Ми виготовимо фотошпалери по зазначених розмірах, і відправимо в будь-яке місто України.