шпалери Для Кухні купити в Києві та Україні

Показано 1 - 7 из 83 товаров

Показано 1 - 7 из 83 товаров

Купити шпалери на кухню в Україні - недорого і красиво


  На цій сторінці представлена ​​колекція шпалер для кухні від компанії Еко Шпалери. Кухня - може стати найтеплішим і затишним місцем в будинку. Місцем, де приємно збиратися всією сім'єю і проводити час. Створити таку атмосферу допоможуть наші шпалери.
 Компанія Еко Шпалери виготовляє екологічні шпалери в рулонах. У нашому інтернет-магазині ви можете купити шпалери недорого.

Які шпалери купити в кухню

  На кухню можна купити будь-які шпалери, якщо правильно підібрати матеріал. Простір кухні розділено на дві зони: обідню і фартух. Для обідньої зони можна купити звичайні паперові шпалери. У зоні готування доводиться мати справу з жирними продуктами і підвищеною вологістю. Щоб уникнути появи плям, можна купити шпалери, що миються - на вінілової або флізеліновій основі.

Як вибрати і купити шпалери на кухню

  Вибрати шпалери для кухні дуже просто Оптимальний вибір шпалер для кухні, коли шпалери фартуха перегукуються з обідньою зоною. Таким чином, ви можете комбінувати шпалери на ваш смак. Наприклад, поклеїти в обідню зону шпалери з малюнком, а для фартуха - підібрати однотонні шпалери. Такий підхід може спрацювати, якщо у вас кухня-студія.
 Щоб правильно підібрати шпалери, варто враховувати такі аспекти:
- планування;
- стиль інтер'єру;
- колір.

Які замовити шпалери для кухні

  Для просторій кухні можна купити шпалери будь-яких кольорів. Чим менше розмір кухні, тим складніше вибір шпалер, оскільки потрібно візуально збільшувати приміщення. Занадто яскраві або темні кольори можуть створити ефект коробки.
 Для маленької кухні шпалери рекомендують вибирати в світлій колірній гамі. Такий крок зробить приміщення просторіше. При бажанні можна комбінувати світлі шпалери Україні з темними. Наприклад, вибрати яскраві шпалери для фартуха, а світлими - підкреслити обідню зону.
 Якщо ви не знаєте, які шпалери вибрати, можна взяти за основу колір обстановки і стиль інтер'єру. Для класичних стилів, таких як прованс, кантрі і еко можна вибрати шпалери з малюнком «Квіти», «Рослини» або «Візерунки».
 Для сучасних стилів, таких як хай-тек, модерн або лофт, підійдуть 3д шпалери, «Архітектура» або «Їжа та напої».

Як купити шпалери для кухні

  Якщо вам потрібно замовити шпалери в Києві або Україні, ви можете це зробити в інтернет-магазині Еко Шпалери. У нас діє доставка шпалер по всій Україні. Щоб замовити готові шпалери в рулонах, просто виберіть прийнятний варіант, і заповніть форму запиту!