Обої В Східному Стилі купити в інтернет магазині недорого

Показано 1 - 11 из 69 товаров на сторінці 1

Шпалери в східному стилі на стіну - створіть східне диво!


  На цій сторінці ви можете замовити шпалери в східному стилі на стіну від компанії Еко Шпалери. Схід асоціюється з багатством і витонченістю. Азіатські країни мають унікальну культуру. Дизайн інтер'єрів в східному стилі відображає елементи цієї культури. І найпростіший спосіб її відтворити - поклеїти обої для східного стилю.

Східний стиль в інтер'єрі

  В інтер'єрі східний стиль може виражатися по-різному. У кожної азіатської країни існує своя унікальна історія, культурні особливості і світогляд робить східний стиль неповторним.
На цій сторінці представлена ​​колекція шпалер для східного стилю від компанії Еко Шпалери. Золотиста арабська в'язь, японська каліграфія, індійські мандалли, індійські орнаменти, китайські дракони, і інші популярні зображення з нашого каталогу шпалер, дозволять створити в інтер'єрі даний східне диво.
Наш інтернет-магазин пропонує готові обої в східному стилі. Наша продукція - це якісні і екологічні шпалери, які будуть радувати вас і ваших друзів.

До яких приміщень підійдуть шпалери для східного стилю 

  Обої для східного стилю підійдуть до всіх типів приміщень і можуть гармонійно вписатися як в сучасний, так і в класичний стиль. Для житлових приміщень можна замовити паперові шпалери з малюнком або вибрати полотно на тканинній основі. У приміщеннях з підвищеною вологістю можна поклеїти шпалери на флізеліновій основі.

Куди можна шпалери для східного стилю купити?

  Шпалери для східного стилю можна клеїти на будь-які типи поверхонь - стіни, стелю і навіть підлогу. Якщо вам потрібні зображення, стилізовані під різні поверхні, можна замовити азіатські обої з текстурою.

Як вибрати шпалери для східного стилю

  Вибір шпалер для східного стилю залежить від етнічних особливостей країни, в дусі якої ви хочете створити інтер'єр. Для арабських країн характерні абстрактні орнаменти. Обої в китайському стилі, як правило, зображують історичні сюжети і міфічних істот. Характерною рисою індійського стилю є орнаменти і зображення-огірки. Шпалери в японському стилі виділяються своєю каліграфією, лаконічністю і елегантністю.

Купити шпалери для східного стилю

  Купити обої для східного стилю в Києві і Україні можна в нашому магазині. Оформити замовлення можна всього в один клік. Просто залиште контактні дані та надішліть запит!