шпалери Для Дитячої купити в Києві та Україні

Показано 1 - 7 из 51 товаров

Літо

499.00 грн

Велосипеди

499.00 грн
Показать еще товары!

Показано 1 - 7 из 51 товаров

Купити шпалери в дитячу - створити незабутнє дитяче інтер'єр


  На цій сторінці представлена ​​колекція шпалер для дитячої кімнати від компанії Еко Шпалери. Дитяча кімната - це цілий маленький світ, який поєднує в собі безліч ролей. У своєму куточку дитина повинна відчувати себе захищеним. Тут він відпочиває, грає і вчиться - поєднати всі ці функції і створити відповідне простір допоможуть шпалери.

 Які шпалери клеїти в дитячу кімнату

  В дитячу кімнату можна клеїти будь-які шпалери. Діти швидко ростуть, їх смаки змінюються, тому шпалери в дитячій кімнаті змінюють кожні 4-5 років. Зважаючи на це можна купити недорогі паперові шпалери. Якщо ви хочете створити універсальне рішення на довгі роки - можна замовити бамбукові або вінілові шпалери в дитячу кімнату.

Як вибрати шпалери для дитячої кімнати

  Найпростіше вибрати шпалери в дитячу кімнату орієнтуючись на вік і хобі дитини. В кімнату малюка підійдуть шпалери для самих маленьких з універсальними зображеннями, такими як тварини або архітектура.
 Якщо вам потрібні шпалери для спальні дівчинки, можна вибрати шпалери з малюнком «квіти» або «сердечка» або «котики». Для спальні хлопчика підійдуть шпалери з морською тематикою або авіацією.
 Велику роль відіграє колірна гамма шпалери. Можна для дитячої кімнати купити шпалери яскравих насичених відтінків Таких як помаранчевий, синій, зелений або колір хакі. При цьому важливо уникати темних або агресивних кольорів, таких як червоний або чорний.
 Шпалери для хлопчиків психологи рекомендують вибирати в спокійних кольорах, як блакитний або зелений,
 Для дівчаток підійдуть шпалери в пастельних тонах або насичених світлих відтінках.

Як клеїти шпалери в дитячій кімнаті

  Оскільки дитяча кімната поєднує в собі кілька зон, можливі різні варіанти поклейки шпалер в цьому приміщенні. Найпростіший - поклеїти одні шпалери у всій кімнаті.
 Другий варіант - використовувати зонування. Різні зони можна підкреслити за допомогою малюнка. Наприклад, виділити зону відпочинку і гри, підібравши шпалери в схожій колірній гамі, але з різними малюнками.
Або ж поклеїти на одну стіну шпалери з малюнком, а інші - оформити одним кольором.

Купити шпалери для дитячої кімнати

  Якщо вам потрібно купити для дитячої шпалери в Україні, компанія Еко Шпалери пропонує готові шпалери в рулонах. Оформити замовлення ви можете на нашому сайті. Для цього достатньо вибрати вподобані шпалери і заповнити форму запиту.