картинки за запитом доставка фотошпалер в Україні

Умови оплати та доставки фотошпалер та шпалер


    У нашому інтернет-магазині можлива доставка шпалер по всій Україні. Вартість відправлення розраховується виходячи з того, в яке місто здійснюватися доставка фотошпалер. Ми можемо відправити вам замовлення за допомогою кур'єрської доставки. В цьому випадку ви отримаєте замовлення за вказаною адресою.

    Ви можете оплатити замовлення будь-яким зручним для вас способом:

• Накладеним платежем;

• Готівкою кур'єру

• Банківським переказом

• Банківської картою.

Переваги різних способів доставки фотошпалер

1. Післяплатою платежем

    Цей спосіб зручний, якщо вам потрібна доставка шпалер в будь-яке місто. В цьому випадку ви можете оплатити товар безпосередньо у кур'єра, в місці отримання товару, або за попередньою оплатою при відправці замовлення.

2. Готівкою безпосередньо кур'єру

    Цей спосіб зручний, якщо ви оформляєте доставку шпалер на будинок. В цьому випадку вам не потрібно нікуди йти, кур'єр доставить товар прям на будинок. Там же можна і провести розрахунок. Доставка фотошпалер кур'єром можлива в будь-який зручний для вас час. Про приїзд кур'єра оператор попередить, попередньо надіславши SMS.

    При оплаті таким способом, бажано попередньо вказати кур'єру, якими грошима ви будете розраховуватися, щоб він міг підготувати здачу.
3. Оплата банківським переказом

    Цей спосіб зручний, якщо ви віддаєте перевагу безготівковим розрахунком. Ви можете скористатися послугами будь-якого найближчого до вас банківського відділення. Банківський переказ можливий з рахунку як юридичних, так і фізичних осіб

4. Оплата банківською картою

    Цей спосіб зручний, якщо у вас є банківська карта. Оплата замовлення можлива через будь-який український банк за допомогою карт VISA / Mastercard. Якщо можливості карти дозволяють, то допустима оплата товару частинами. Щоб дізнатися реквізити для оплати замовлення, можете звернутися до наших менеджерів.

5. Доставка шпалер в усі міста України

    Для доставки товару, наша компанія співпрацює з провідними українськими операторами логістики:

Автолюкс
Гюнсел
Нова пошта та інші.


    Вартість послуг доставки залежить від тарифів транспортної компанії і регіону, в який буде здійснюватися доставка. Якщо ви живете в населеному пункті, де перераховані оператори не діють, наші консультанти допоможуть вирішити цю проблему і організують доставку зручним для вас способом. Наприклад, передати замовлення транспортом.

У нашому магазині представлений великий вибір фотошпалер, шпалер і фотоштор. З каталогу фотошпалер особливою популярністю користуються фотошпалери 3д, рубрики 3Д композиції, 3д квіти і 3д фігури. Фотошпалери квіти, дитячі, карти світу, фрески і розширюючі простір також досить популярні. На сторінці колекції шпалер ви можете вибрати шпалери туризм, шпалери з візерунками і шпалери з рослинами. Цікавими будуть категорії шпалери 3Д, шпалери квіти і дитячі шпалери. Телефонуйте, пишіть нам або замовте консультацію і наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання.