Фотошпалери купити на замовлення в Херсоні, шпалери для стін Херсон


    Екологічні фотошпалери в Херсоні можна купити тут. Тренд на екологію прийшов на ринок оздоблювальних матеріалів відносно недавно, але міцно закріпився в цій ніші. Наші еко шпалери, які ви можете замовити в Херсоні, яскравий тому доказ. Еко фотошпалери Херсон - це красиві реалістичні зображення, які повністю перетворюють інтер'єр.
Ми налагодили власне виробництво і приймаємо індивідуальні замовлення на виготовлення фотошпалер в Херсоні з доставкою в Херсонську область (Каховку, Нову Каховку, Скадовськ, Генічеськ, Залізний Порт). Ви можете вибрати зображення з нашого каталогу, або замовити фото шпалери з якого ми виготовимо по вашим розмірами.

Як купити фотошпалери в Херсоні

    Для оформлення замовлення, досить натиснути на вподобане зображення і ввести контактні дані. Крім того, вам буде потрібно ввести розміри полотна і вказати матеріал, з якого ми виготовимо шпалери.

    Наші менеджери зателефонують, допоможуть оформити замовлення і розрахувати стоімость.Ми виготовимо фотошпалери протягом 1-2 робочих днів і відправимо їх замовнику.

Як замовити фотошпалери в Херсоні

    У нашому інтернет-магазині діє доставка фотошпалер в Херсон і Херсонську область, в такі міста як Каховка і Нова Каховка, Скадовськ, Генічеськ, Залізний Порт та інші міста. Для доставки замовлень, ми співпрацюємо з провідними операторами логістики, такими як Нова Пошта, Гюнсел, Автолюкс і іншими.
    Для оплати замовлень, в нашому магазині передбачена гнучка система: ви можете замовити компакт диски накладеним платежем, банківським переказом або карткою.

    На сторінці текстури ви можете ознайомитися з матеріалами і текстурами фотошпалер.

    Для того щоб дізнатися орієнтовну вартість виготовлення фотошпалер скористайтеся онлайн калькулятором на нашому сайті.

    Підібрати фотошпалери можна у нашому каталозі.

"Нова Пошта" - Херсон

  № ВІДДІЛЕННЯ  АДРЕСА ГРАФІК РОБОТИ
 Відділення №1 Миколаївське шосе, 5-й км  9.00 - 20.00
 Відділення №3 просп. Адмірала Сенявіна, 27 9.00 - 20.00
 Відділення №4 вул. Патона, 2а 9.00 - 20.00
 Відділення №5 вул. Стрітенська, 11а 9.00 - 20.00
 Відділення №6 вул. Театральна, 9 9.00 - 20.00
 Відділення №7  просп. 200-річчя Херсона, 30 9.00 - 20.00
 Відділення №8 вул. Перекопська ,173 9.00 - 20.00
 Відділення №9 просп. Святих Кирила та Мефодія, 19 9.00 - 20.00
 Відділення №10 вул. Полковника Кедровського, 12а 9.00 - 20.00

 

* Також ми можемо відправити в будь-яке інше відділення "Нової Пошти", в відділення "Гюнсел", "Ін тайм" і "Автолюкс". Уточнюйте інформацію у менеджера.