Ціни і розрахунок вартості Фотоштор

Рассчет стоимости Фотоштор с вашей конфигурацией успешно отправлен, ожидайте звонка от нашего сотрудника!

Введіть ваш розмір, см
Виберіть тип фотоштори:
Ваші контактні дані
289.00
грн.
(1 м2)

Полотна з цифровим друком на шторнії стрічці. При ширині більше 140 см штора буде складатися з двох частин, акуратно зшитих між собою.

Онлайн калькулятор вартості фотоштор - розрахуйте ціну замовлення

 

  Ви хочете купити фотоштори, але не знаєте їх вартість? Ви розраховуєте на певну суму? Наш онлайн-калькулятор допоможе вам розрахувати вартість замовлення. Дізнайтеся, скільки коштують фотоштори!

Від чого залежить вартість фотоштор

  На вартість фотоштор впливають такі параметри:
- тканина;
- конструкція полотен;
- розміри полотна.
Тканина - найважливіший фактор, що впливає на cтоимость фотоштор. Чим щільніше тканина, тим вище ціна фотоштор. В інтернет-магазині Еко шпалери представлені фотоштори з найпоширеніших матеріалів, таких як: габардин, креп-сатин, сатен, атлас, шифон і блекаут.
Тому ціна фотоштор залежить від конструкції комплекту і витрати матеріалу. У таблиці вказана розрахункова вартість за 1м тканини.
Фотоштори можуть складатися з одно або з двох полотен. Розмір фотоштори з одного полотна залежить від її призначення. Якщо вам потрібна фотоштора для вікна, розмір може бути невеликим і ледь прикривати підвіконня. Коли потрібна фотоштора в ванну або квартиру-студію, її розмір може досягати підлоги.
Фотоштори з двох полотен, як правило мають довжину до підлоги. На них потрібно більше тканини. Тому важливий розмір фотоштор.

Як розрахувати розмір фотоштор

  Щоб правильно розрахувати потрібний розмір фотоштор, потрібно враховувати параметри вікна, особливості матеріалу і конструкцію майбутнього комплекту.
У сучасних будинках існує безліч типів вікон, починаючи від невеликих одинарних і закінчуючи широкими панорамними верандами. Наприклад, в новобудовах часто можна зустріти вузькі одностулкові вікна. Для таких вікон можна замовити японські фотоштори, які складаються з одного полотна. У той же час, якщо в будинку є панорамні вікна, або еркер, то для таких конструкцій підійдуть тільки фотоштори, що складаються з двох полотен. І це теж потрібно враховувати при замірах.
Щоб визначити мінімальну ширину фотоштори, досить виміряти довжину карниза. Якщо вам потрібна цілісна фотоштора, на якій не буде складок, довжини карниза може виявитися достатньо. Такий варіант фіранок хороший якщо вам потрібні фотоштори з щільного матеріалу, такого як габардин або блекаут. Це відмінні фотоштори для кухні або дитячої кімнати.
Якщо вам потрібні фотоштори, що складаються з двох полотен, досить вказати розмір вікна і матеріал.
Фотоштори, що складаються з двох полотен можна замовляти для будь-яких приміщень. Такі фото штори, як правило, виконуються з струмуючих матеріалів. Тому для них потрібно враховувати коефіцієнт пишності (збірки шторної стрічки). Для таких тканин як шифон і атлас необхідно додавати матеріал для драпірування. Однак кількість складок не повинно бути занадто великим, оскільки шифонові фотоштори можуть порушувати малюнок. У кожного матеріалу цей коефіцієнт свій, він залежить від щільності тканини. Чим вище щільність тканини, тим нижче коефіцієнт пишності. Більш детальну інформацію про це ви зможете дізнатися ознайомившись з описом тканин.
Важливим параметром є довжина фотоштор. Існує чотири типи довжини фотоштор:
короткі - фотоштори довжина яких на 1 см вище рівня підвіконня. Такі фотоштори підходять для кухні або ванної кімнати;
середні - фотоштори довжиною на 15-20 см нижче підвіконня. Це універсальні фотоштори, які можна вішати в будь-яке приміщення;
до підлоги - такі фотоштори спускаються на 1 см над підлогою. Такі фотоштори - ідеальний варіант для вітальні кімнати або спальні;
нижче підлоги - частина тканини в таких фотоштор лежить на підлозі. Такі фіранки підходять для вітальні або залу.
Як орієнтир використовується відстань від карниза до необхідної довжини.

Як розрахувати вартість фотоштор

  Щоб розрахувати вартість фотоштор за допомогою нашого калькулятора, просто виберіть бажану тканину і вкажіть потрібні розміри, а також кількість полотен. Після цього ціна фотоштор відобразиться поруч з формою замовлення. Якщо у вас є промокод на знижку в нашому магазині, в калькуляторі відобразиться ціна на фотоштори разом зі знижкою. В онлайн-калькуляторі відображається тільки вартість фотоштор. Доставка замовлення в різні регіони України оплачується окремо і залежить від тарифів транспортного оператора.