Купити фотоштори Місто дешево в інтернет магазині

Показано 1 - 11 из 22 товаров на сторінці 1

Фотоштори з містами і архітектурою в інтер'єрі


  Міста і архітектура - це безпрограшний варіант для інтер'єру. Складно знайти більш стильну і красиву категорію зображень, ніж перлини світової культури. Лондонський Тауер, хмарочоси Манхеттена і затишні іспанські дворики - всі ці міста, архітектура на фотошторах і інші визначні пам'ятки можуть з'явитися у вашому інтер'єрі.
Вашій увазі представлена ​​колекція фотоштор з містами і архітектурою від компанії ЕКО Шпалери. Наша компанія спеціалізується на інтер'єрному еко-друку. У нас ви можете купити фотошпалери з містами і архітектурою.

Замовити фотоштори міста і архітектура в інтер'єр

  Міста і архітектура на фотошторах в інтер'єрі виконують відразу кілька функцій:
- захищають приміщення від сонячних променів;
- служать інструментом зонування;
- коригують простір.
Крім традиційної захисту від світла, фотоштори з містами допомагають коригувати простір в приміщенні. Завдяки панорамним фотографій, вони візуально збільшують простір в приміщенні.
Крім цього, фотоштори з містами і архітектурою є зручним інструментом зонування простору. Вони можуть відокремити зону відпочинку і створити приватний простір в приміщеннях студійного типу.
Головна перевага фотоштор полягає в тому, що цей тип декору легко повісити і також легко замінити. В інтер'єрі фотоштори часом складають цілі картини і легко можуть створити ілюзію додаткового вільного простору. З цієї причини міста і архітектура на фотошторах стали одними з найбільш затребуваних категорій зображень.

Де можна використовувати фотоштори з містами і архітектурою

  Фотоштори з містами і архітектурою можна використовувати в будь-якому приміщенні. Ця категорія зображень універсальна і гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. Тому фотоштори з містами і архітектурою можуть доречні не тільки в будинку, але і в офісному просторі, кафе або ресторані.

Як вішати фотоштори з містами і архітектурою

  Міста і архітектура на фотошторах можуть бути обіграні в інтер'єрі по-різному. Можна повісити фотоштори на вікно, або замаскувати за допомогою них двері, або повісити посеред кімнати на спеціальний рейл.

Як вибрати фотоштори з містами і архітектурою

  Вибір фотоштор залежить від особливостей приміщення, матеріалу і конструкції штори. У просторих світлих приміщеннях будуть красиво виглядати фотоштори з архітектурою, виконані з легких і глянцевих тканин, таких як атлас або сатен.
У маленьких кімнатах можуть бути доречні будь-які фотоштори. Однак матеріал повинен бути досить щільним, щоб не порушувати малюнок.
Вибір конструкції фотоштори залежить від ширини вікна і зображення. Для одностулкової вікна оптимальний варіант - цільна фотоштора з архітектурою, яка зможе виступити в ролі настінної картини.
Для великих, а особливо панорамних вікон, підходять фотоштори, що складаються з двох полотен.
Вибрати фотоштори з містами можна в залежності від стилю інтер'єру, оскільки у кожного напряму є свої особливості. Для класичних інтер'єрів підходять фотоштори, на яких зображені європейські міста і середньовічні вулички. Наприклад, Лондон, Париж або Прованс.
Для сучасних інтер'єрів може підійти сучасна архітектура на фотошторах. Наприклад, Лувр на фотошторах, Ейфелева Вежа, або вежа Бурдж Халіфа.
Якщо ви не знаєте, які фотоштори з містами і архітектурою вибрати, це завдання спростять наші підказки, представлені в описах зображень. З них ви дізнаєтеся, до якого інтер'єру підійде вибране зображення, з якою колірною гамою його поєднувати і в якому приміщенні вішати. Крім того, на нашому сайті передбачена візуалізація, яка покаже, як виглядають фотоштори в різних приміщеннях.

Купити фотоштори з містами і архітектурою в Україні

  Купити фотоштори з містами і архітектурою Києві в Україні ви можете в цьому розділі. У нашому інтернет-магазині діє доставка замовлень по всій території країни. Щоб замовити фотоштори, просто натисніть на зображення і заповніть форму!