Купити фотоштори Квіти дешево в інтернет магазині

Показано 1 - 11 из 88 товаров на сторінці 1

Купити фотоштори з квітами в Україні - подаруйте собі чарівність природи


  Квіти - самий класичний малюнок для інтер'єру. Яскраві фотоштори з квітами допоможуть створити в приміщенні затишну обстановку. Квітам і рослинам багато уваги приділяється в східній науці фен-шуй, яка присвячена створенню гармонійної атмосфери в будинку. Існує навіть спеціальна мова квітів, що дозволяє створити в приміщенні ту чи іншу атмосферу. Наприклад троянда символізує любов, лілія - ​​благородство, а японська сакура - нагадує про те, що життя швидкоплинне.
На цій сторінці представлена ​​колекція фотоштор з квітами від компанії Еко Шпалери. На нашому сайті ви можете замовити дешеві фотоштори від виробника.

У яких приміщеннях можна вішати фотоштори з квітами

  Фотоштори з квітами підходять для всіх типів приміщень, будь то будинок або офіс. Яскраві і красиві квіти на фотошторах додають в інтер'єр родзинку і пожвавлюють атмосферу. Щоб вибрати фіранки з квітами, потрібно враховувати такі фактори:
- планування приміщення;
- стиль інтер'єру;
- колірне рішення.
Весь інтер'єр складається з безлічі дрібниць, які упаковані в один набір. І приміщення виконує роль упаковки. Від його розміру, форми і кількості світла буде залежати те, як той чи інший предмет грає в інтер'єрі.

Які квіти на фотошторах вибрати для просторого приміщення

  Просторі приміщення дають можливість експериментувати з малюнком. У приміщеннях, де багато світла і вільного простору все фарби виглядають яскравіше. Тому в світлій і просторій вітальні або залі гармонійно виглядають важкі портьєри і завіски. Тому оптимальний вибір для таких приміщень - фотоштори з великими квітами яскравими відтінками з щільних тканин, таких як блекаут або атлас.

Які фотоштори з квітами підібрати для маленької кімнати

У невеликих приміщеннях, навпаки, занадто яскраві або темні кольори і великі малюнки зорово зменшують простір. Багато що залежить і від призначення приміщення. Для маленької вітальні або спальні важлива затишна обстановка, тому всі деталі інтер'єру повинні сприяти цій меті. Для маленьких кімнат підходять фото штори з квітами світлих відтінків, таких як бежевий, блакитний або рожевий. Якщо вам потрібні фотоштори в спальню, то підійдуть фіранки з легких тканин, таких як сатен або шифон.

Як вибрати фотоштори з квітами

  Вибір малюнка для фотоштор залежить від стилістики інтер'єру. У кожного стилю є свої базові риси і і зображення. Наприклад, фотоштори з польовими квітами ідеально впишуться в інтер'єр в стилі прованс, а для класицизму - підійдуть великі квіти.

Які фотоштори вибрати для класичного стилю

Класичний стиль об'єднує в собі кілька напрямків, які мають свої характерні риси. Найпоширеніше напрям - барокко. В епоху бароко широко використовували і важкі портьєри з щільної тканини, які прикрашали золотим шиттям. Для класичного стилю характерна кольорова палітра нейтральних відтінків, які легко поєднуються один з одним. Таких як бежевий, шоколадний, синій, бордовий і інші. Приміщення оформляли настінним живописом і картинами. Тому для інтер'єру в стилі бароко підійдуть фотоштори з малюнком квіти в однотонної колірній гамі або фотоштори з живописом. Якщо фотоштори фото із середньовічною вулицею, прикрашеною квітами.
У Франції був поширений стиль рококо, характерною рисою якого стали великі садові квіти, якими прикрашали стіни, штори і інший текстиль. Особливо популярні були троянди на білому тлі. Такі фотоштори з трояндами підійдуть не тільки для класичного інтер'єру, але і для приміщень, оформлених в стилі сільський прованс і модерн.

Які квіти на фотошторах підібрати для стилю кантрі

Стиль кантрі об'єднав в собі особливості міського життя і сільського побуту тому рослинні мотиви стали основним декором інтер'єру. Тому для інтер'єру в стилі кантрі підійдуть фотоштори з дрібними квітами яскравих відтінків особливо в інтер'єр оформлений в стилі прованс.
Якщо вам потрібні фотоштори в спальню або кухню в стилі кантрі - краще малюнка з квітами годі й шукати!
Французьку провінцію Прованс складно уявити без просторих фіолетових полів лаванди. Тому до інтер'єру в стилі прованс підійдуть фотоштори з лавандою, або іншими польовими квітами.

Які фотозанавескі з квітами підібрати для стилю модерн

У стилі модерн цінуються природні матеріали і лінії, тому для цього стилю підійдуть будь-які фотоштори з рослинними мотивами.

Як купити фотоштори з квітами

  Вам потрібно купити фотоштори з квітами в Україні? Ви можете зробити це прямо на цій сторінці. Щоб оформити замовлення на фотоштори з квітами, вам досить натиснути на вподобаний малюнок. І заповнити форму!