Купити фотоштори В Кухню дешево в інтернет магазині

Показано 1 - 11 из 252 товаров на сторінці 1

Вибрати фотоштори в кухню


  Хочете щось змінити на кухні? Це зробити легко. Досить повісити нові фотоштори в кухню. Кухня - це особливе приміщення в будинку. За обіднім столом збирається вся родина. Коли ви готуєте, на кухні твориться справжнє диво. І важливо, щоб атмосфера в цьому приміщенні була теплою адже. У цьому можуть допомогти фотоштори.
На цій сторінці представлена ​​колекція фотоштор для кухні та студії від Фабрики домашнього декору Еко Шпалери. У на ви можете купити недорогі фотоштори для кухні з індивідуальним дизайном.

Фотоштори в інтер'єрі кухні-студії

  Фотоштори в інтер'єрі кухні - це не тільки практичний аксесуар, але стильна прикраса, яке може створити теплу і затишну, що піднімає настрій атмосферу.
Красиві фотоштори в студії можуть перенести вас в Париж, або перетворити вікно в веранду з видом на квітучий сад, або блакитний океан. Залежно від планування, фотоштори можуть коригувати простір в студії. У багатьох будинках типової споруди, кухні дуже маленькі. У таких приміщеннях фотоштори можуть візуально збільшити простір, додати в нього світла. У нашому каталозі представлена ​​ціла категорія таких фіранок - фотоштори розширюючі простір.

Як фотоштори на кухню вибрати

  При виборі фотоштор на кухню, потрібно враховувати кілька факторів, серед яких:
- планування;
- освітлення;
- тканина;
- колір.
Найголовнішим фактором є загальний дизайн інтер'єру. Оскільки фотоштори - змінний аксесуар, вони повинні гармонійно вписуватися в приміщення. Таким чином, вибір фотоштори для кухні залежить від стилю інтер'єру і характеристик самих фіранок.

Які фотоштори повісити в студію

  Вибір фотоштор в студію залежить від зони розташування вікна. Студія - це приміщення, в якому поєднується кілька функціональних зон: обідня, зона готування і зона відпочинку. У цих зон різні функціональні вимоги. Тому вибір довжини фотоштор визначає розташування вікна.
У зоні готування можлива підвищена вологість, різкі перепади температур і є присутнім ризик утворення плям. Тому для цієї зони головною вимогою є практичність - фотоштори повинні бути не мазкими і зручним. Якщо вікно розташоване біля зони готування, до нього підійдуть короткі фотоштори, довжина яких сягає підвіконня. Якщо вікно розташоване в обідній зоні, довжина фотоштор може досягати статі.

З якої тканини можна купити фотоштори на кухню

  Для кухні можна вибрати фотоштори з будь-якої тканини. Однак потрібно враховувати вимоги зони. Якщо вам потрібні фотозанавескі на кухню, тканина повинна бути стійка до забруднень і прямого впливу сонячних променів. Особливо це важливо, якщо ви вибираєте фотоштори для вікон в зоні готування. Для цієї зони підійдуть фотоштори блекаут або креп-сатин, можна поекспериментувати і повісити фотопортьери, або японські фотоштори.
Для обідньої зони можна використовувати атласні фотоштори або фотоштори сатен.

Які замовити фотоштори для кухні

  На вибір фотоштор впливає планування кухні. Якщо вікна виходять на сонячну сторону, або ви живете на першому поверсі, вам підійдуть фотоштори з щільних тканин. Вони зможуть надійно захистити від сонця, сторонніх поглядів і вуличного шуму. У разі розташування вікон на тіньовій стороні, можна купити фотоштори з більш легкої тканини. Вони зможуть забезпечити достатню кількість світла.

Які фотоштори для маленької кухні вибрати

  Вибір фотоштор для маленької кухні залежить від параметрів вікна, стилю інтер'єру і колірної гами. Для одностулкової вікна можна використовувати рулонні японські фотоштори з щільної тканини, такий як блекаут або габардин.
Колірна гамма фотоштор повинна гармоніювати з іншою обстановкою інтер'єру. Для маленької кухні рекомендуються фотоштори світлих тонів. Вибір зображення залежить від стилю інтер'єру.
Для кухні фотоштори в класичному стилі вибрати можна зображення з таких категорій, як «Квіти», «Природа», «Міста і архітектура», «Море і пляж».
Для інтер'єру, оформленого в сучасних стилів, таких як модерн, хай-тек або лофт підійдуть фотоштори «Пейзажі», «Абстракції» або «Тварини».

Купити фотоштори для кухні в Києві

  Якщо вам потрібно замовити фотоштори на кухню в Києві або Україні, ви можете це зробити на нашому сайті. У нашому каталозі представлені фото штори для кухні на будь-який смак. Щоб оформити замовлення, просто виберіть відповідний варіант зображення!
Якщо ви не знаєте, які фотоштори вибрати, в описі ви знайдете підказки, з яким стилем і квітами поєднується вибране зображення, а фотографії допоможуть побачити, як воно буде виглядати в різних стилях інтер'єру.
Щоб замовити фотоштори, просто введіть свої контактні дані в форму!