Купити фотоштори В Дитячу дешево в інтернет магазині

Показано 1 - 11 из 68 товаров на сторінці 1

Вибрати фотоштори в дитячу кімнату


  Вибрати фотоштори в дитячу кімнату - складне завдання для батьків. Дитяча кімната - це особливе місце в будинку. Окремий маленький світ, в якому повинно панувати диво. Діти сприймають свою кімнату як найбезпечніше місце на землі. Тому обстановка в ній повинна бути веселою і казковою. У дитячій кімнаті має бути місце і для веселих ігор, і для чарівних снів, і для комфортного вивчення світу. І фотоштори для дитячої можуть організувати таку атмосферу.

Фотоштори в інтер'єрі дитячої кімнати

  В інтер'єрі дитячої кімнати фотоштори виконують відразу кілька функцій: захисну, зонуючу і розвиваючу. Вибираючи фотоштори в дитячу кімнату, можна не обмежуватися тільки вікнами. Фотозанавескі можуть стати зручним інструментом зонування простору. У дитячій кімнаті розташовано кілька зон:
- ігрова;
- навчальна;
- зона відпочинку.
Тому фотоштори можуть розділити ігрову і зону відпочинку. Крім того, фотоштори в дитячу кімнату має сенс вішати, якщо в приміщенні проживає відразу дві дитини.

Які купити фотоштори для дитячої

  Для інтер'єру дитячої кімнати важлива практичність і безпека. Особливо це важливо, коли ви вибираєте фотоштори для малюків. У маленьких дітей дуже чуйний сон. Вони можуть прокидатися від гучних звуків і навіть від звичайного вуличного шуму. Крім того, маленькі діти часто хворіють через протяги. Тому фотоштори в дитячу кімнату треба вибирати з щільних матеріалів. Таких як блекаут або габардин. Ці тканини поглинають шум і здатні захистити від протягів.
Важливим параметром є екологічна чистота і безпека. Діти непередбачувані. Вони люблять експериментувати і можуть піднести безліч несподіванок. Тому фотоштори в дитячій кімнаті повинні бути простими у догляді і не мазкими.
Вибираючи фотоштори для дитячої кімнати, не варто робити ставку на складні конструкції. Діти швидко ростуть інтер'єр приміщення повинен змінюватися в міру їх дорослішання.

Які вибрати фотоштори в дитячу кімнату

  Вибір фотоштор для дитячої кімнати залежить від віку і статі дитини. Вирішальним фактором часто стає колірна гамма. Дитяча психіка дуже делікатна. Занадто яскраві кольори на них можуть надають збудливу дію. Тому купити фотоштори в дитячу кімнату краще світлих і насичених відтінків.
Діти люблять яскраві життєрадісні кольори, такі як рожевий, блакитний або салатовий. Саме така кольорова палітра краща для дітей незалежно від статі.
Вибираючи фотоштори в дитячу кімнату, найкраще вішати відразу два комплекти фотоштор - одні напівпрозорі, інші - з щільної тканини. Комбінуючи фотоштори таким чином, можна зробити ставку на різний час доби. Наприклад, вибравши на прозорі фотоштори світлий малюнок, а на більш щільні - зображення зоряного неба.

Які замовити фотоштори для дитячої кімнати

  Вибір зображення для фотоштор залежить від віку дитини. Для дітей переважні прості і зрозумілі малюнки. Малюки люблять вивчати світ. Тому для самих маленьких можна замовити фотоштори з казковими тваринами або героями мультфільмів. Для малюків кращі фотоштори зі штапельного малюнком.
У віці від 2 років у дітей з'являються власні переваги і улюблені герої. Тому для цього віку підійдуть фотоштори України з зображеннями героїв або улюблених занять. Наприклад в дитячу кімнату дівчинки можна замовити фотоштори з феями або чарівним лісом. В дитячу кімнату хлопчика можна замовити фотоштори із зображенням підводного світу, затонулого піратського судна, або зоряного космосу.
В кімнату підлітка фотоштори потрібно вибирати виходячи з інтересів дитини. У цьому віці діти прагнуть виділитися і підкреслити свою індивідуальність. Тому для них можна замовити фотоштори зі знаменитостями, красивими місцями або фотозанавескі з графіті.

Купити фотоштори в дитячу кімнату в Україні

  Якщо ви не знаєте, які купити фотоштори для дитячої, вам допоможе наш каталог фотоштор. У ньому зібрані фотоштори для будь-якого віку.
Якщо вам потрібно купити фотоштори в дитячу кімнату в Києві або в Україні, ви можете зробити це прямо на цій сторінці. Щоб оформити замовлення, просто виберіть зображення і заповніть форму!