Купити фотоштори Візерунки дешево в інтернет магазині

Показано 1 - 11 из 31 товаров на сторінці 1

Фотоштори з візерунками в інтер'єр


  Фотоштори з візерунками - елегантне і красиве рішення, яке перетворить ваш інтер'єр. Повісити нові фотоштори з візерунками - це найпростіший спосіб привнести новизну в інтер'єр, не звертаючись до радикальних змін.

Як з'явилися фотоштори з візерунками

  Перші візерунки на шторах почали застосовувати ще в епоху Відродження. Інтер'єрний текстиль прикрашали золотим шиттям у вигляді рослинних орнаментів. Мода на такий декор інтер'єру з'явилася в Римській Імперії і поступово поширилася по європейським странам.У кожної країни був свій візерунок, який знайшов відображення в класичному стилі.
Так сформувався базовий набір класичних візерунків, які і сьогодні широко застосовуються в дизайні інтер'єрів (сталь, Пейслі, геральдика та інші). Зокрема, на їх основі виготовляють фотоштори з візерунками.
На цій сторінці представлена ​​колекція фотоштор з візерунками від компанії Еко Шпалери. У нашому каталозі представлені фотоштори з візерунками для різних приміщень і стилів інтер'єру.

Де можна використовувати фотоштори з візерунками

  Фотоштори з візерунками можна використовувати в будь-яких приміщеннях. Вони будуть однаково елегантно виглядати і вітальні, і в спальні і в строгому офісному приміщенні. Головне правильно підібрати візерунок для фотоштори.

Як вішати фотоштори з візерунками

  Існує два варіанти використання фотоштор з візерунками:
для захисту від сонця і як інструмент зонування - на спеціальному Рейлі.
При першому варіанті фотоштори з візерунками можна використовувати для оформлення вікон, дверних прорізів і ніш в стінах.
Другий варіант може зробити фотоштори з візерунком інструментом зонування і корекції простору в приміщенні. З їх допомогою можна відокремити зону відпочинку від робочої, або створити балдахін над ліжком.

Які бувають візерунки для фотоштор

  Щоб правильно вибрати орнамент на фотошторах, потрібно враховувати особливості приміщення і стиль інтер'єру. Різних стилів і приміщень підходять різні візерунки. У класичному стилі використовується кілька поширених орнаментів:
- Дамаск;
- Пейслі;
- Вензелі;
- Зигзаги.

Де використовувати фотоштори з візерунком дамаск

Цей квітковий орнамент з'явився в однойменному місті. Його краса полягає в тому, що Дамаску візерунок на фотошторах виглядає дуже дорого і підходить до будь-якого стилю інтер'єру. Як правило, цей візерунок використовують для оформлення класичних інтер'єрів, але фотоштори з малюнком Дамаск також підійдуть і деяким сучасним стилям. Наприклад, хай-тек або модерн.

Де використовувати фотоштори з візерунком пейслі

Візерунок Пейслі більше відомий як «огірки». Цей орнамент з'явився в Індії і в Європу проник завдяки торгівлі. Цей орнамент можна зустріти на елементах текстилю в колоніальному і східному стилі. Тому фотоштори з візерунком Пейслі підійдуть приміщень, оформленим в східному стилі і стилі кантрі.

Де використовувати фотоштори з візерунком вензелі

Візерунки з вензелями проникли в дизайн-інтер'єру з геральдики. У середньовіччі родові герби використовували для декору інтер'єрів. Згодом гербові елементи почали використовувати і для декору звичайних приміщень. Тому фотоштори з вензелями стали універсальним рішенням. Такі фотоштори підійдуть як класичного, так і сучасним стилям інтер'єру, таким як хай-тек, мінімалізм або лофт.

Де використовувати фотоштори з геометричним візерунком

Геометричні візерунки з'явилися ще за часів античності. Зараз геометричні візерунки на фотошторах є однією з найбільш затребуваних категорій зображень. Використовувати фотоштори з геометричним візерунком можна в будь-яких приміщеннях незалежно від стилістичної спрямованість інтер'єру.

Куди замовити фотоштори з візерунком

  Візерунки на шторах з'явилися у Франції в епоху рококо. Пізніше їх стали застосовувати при оформленні інтер'єрів в стилі прованс. Зараз фотоштори з візерунком можна використовувати в приміщеннях, оформлених в стилях кантрі, модерн, прованс, арт-деко, рококо та еко.
Якщо ви не знаєте, які фотоштори з візерунком вибрати, в цьому допоможе наш каталог. У характеристиках зображень ви знайдете підказки по поєднаннях стилів інтер'єру і колірній гамі для обраного зображення. А завдяки візуалізації, ви зможете побачити, як виглядає вибране зображення в різних приміщеннях.

Як купити фотоштори з візерунками в Україні

  Щоб купити фотоштори з візерунками в Києві або Україні, вам достатньо оформити замовлення на сайті Еко Шпалери.
У компанії Еко Шпалери діє доставка замовлень в різні міста. Щоб уточнити нюанси, просто зв'яжіться з нашим менеджером по телефону 098 787 98 98.