Купити фотоштори Дитячі дешево в інтернет магазині

Показано 1 - 11 из 32 товаров на сторінці 1

Купити дитячі фотоштори в Україні - створіть для дитини затишний світ


  Фотоштори - красивий і практичний аксесуар, який пожвавить інтер'єр і принесе чимало користі. Оригінальні та яскраві фотоштори з улюбленими героями мультфільмів і коміксів, тварини і стильні графічні принти порадують вашу дитину і підкреслять його захоплення.

Для чого купувати дитячі фотоштори

  У дитячій кімнаті фотоштори можуть виконувати кілька функцій: захист від світла і зонування. З першою функцією все очевидно. Друга функція часом виявляється важливіше. Дитяча кімната поєднує в собі кілька зон і фотоштори допомагають відокремити зону відпочинку або навчання. Особливо дитячі фотоштори будуть корисні, якщо в одному приміщенні живуть відразу дві дитини. В цьому випадку фотозанавеска зможе забезпечити особистий простір кожної дитини.
На цій сторінці представлена ​​колекція дитячих фотоштор від компанії Еко Шпалери. У нас ви можете купити дитячі фотоштори безпосередньо від виробника. Тому у вас є можливість купити фотошторие дитячі дешево.

Які фотоштори дитячі замовити

  Діти дуже активні, тому дитячі фотоштори в кімнату потрібно вибирати з практичних і безопаности матеріалів. Найкраще для цих цілей підходять габардин і креп-сатин. Ці тканини досить щільні, щоб не пропускати сонячне світло і при цьому щільні і приємні на дотик.
Крім тканини, щоб вибрати вибрати дитячі фото штори, потрібно враховувати призначення фіранки, вік і захоплення дитини.

Які вибрати дитячі фотоштори на вікна

  Щоб вибрати фотозанавескі дитячі для вікна в кімнаті, потрібно враховувати технічні параметри віконного отвору. На маленьке одностворчатое вікно можна вибрати дитячу фотоштору, що складається з одного полотна. Для великих вікон можна купити компект дитячих фотоштор з двох полотен.
Щоб зонувати простір в кімнаті підійде японська однополотенная фотоштора. Хоча при бажанні можна купити римські фотоштори.

Як вибрати фотоштори для дитини

  Щоб вибрати малюнок на фотошторах, потрібно враховувати вік дитини. Вибрати фотоштори для самих маленьких батьки можуть самостійно. Малюкам подобається вивчати малюнки. Тому вибрати фотоштори для малюків можна з будь-яким малюнком, де є казкові герої.
У віці 1-2 років у дитини формується свій характер і з'являються перші улюблені герої. Тому діти теж можуть бути залучені до процесу вибору. В цей час в дитячу кімнату можна вибрати фотоштори на яких зображена казкова країна, або тварини, або інші казкові сюжети.
У процесі дорослішання у дітей з'являється все більше інтересів і вони також відображаються і в дизайні інтер'єру. Таким чином в дитячу кімнату школяра або підлітка можна вибрати фотоштори з космосом, машинками, містами або іншими універсальними малюнками.
Для підлітка інтер'єр - це можливість виділитися. Тому в кімнату підлітка фотоштори купити можна зі стильними принтами, написами або красивими місцями.

Які купити фотоштори для хлопчика

Важливу роль відіграє колір фотоштор, оскільки він впливає психологічний стан дитини. У спальню хлопчикові фотоштори краще вибирати насичених, але спокійних відтінків. Таких як блакитний, білий, зелений, бежевий і інші. При цьому потрібно уникати темних і похмурих відтінків. Наприклад, повісити фотоштори в спальню хлопчика можна з морською тематикою. Для кімнати школяра підійдуть фотоштори із зображенням космосу або середньовічної карти. А для кімнати підлітка можна вибрати фотоштори з графіті.

Які купити фотоштори для дівчинки

Для кімнати дівчинки підійдуть ніжні пастельні відтінки, які формують теплу атмосферу. До кімнати дівчинки молодшого віку можна вибрати фотоштори з героями мультфільмів. Для кімнати школярки підійдуть фотоштори з лісом зображенням казкової країни або красивим садом. А фотоштори в спальню дівчинки-підлітка можна вибрати з тваринами, зображеннями міст або стильними принтами.

Купити дитячі фотоштори в Україні

  Якщо ви хочете купити дитячі фотоштори в Києві або Україні, це можна зробити в цьому розділі. Компанія Еко Шпалери виготовляє фотоштори за індивідуальним замовленням. Щоб оформити замовлення фотоштор, вам досить натиснути на вподобане зображення і заповнити форму.