Купити фотоштори 3Д дешево в інтернет магазині

Показано 1 - 11 из 47 товаров на сторінці 1

Купити фотоштори 3Д на замовлення в Києві і Україні - більше ніж просто штори

 

  На цій сторінці ви можете замовити 3д-фотоштори. Якщо вам потрібні якісні фотоштори - ви потрапили за адресою. На цій сторінці представлена ​​колекція фотоштор з ЗД-зображеннями від компанії Еко Шпалери. У нас ви можете купити недорогі 3д-фотоштори за індивідуальним замовленням.
3д-фотоштори - це більше ніж просто фіранки. Поява фотоштор відкрило абсолютно новий погляд на роль фіранок в інтер'єрі, зробивши їх ефективним інструментом зонування і корекції простору в приміщенні.

3д-фотоштори в інтер'єрі

  Об'ємні зображення на 3д-фотошторах прикрашають інтер'єр і створюють яскраві акценти без капітальних витрат на ремонт. Таким чином, використовуючи різні зображення, ви можете кожен раз створювати новий інтер'єр. Завдяки 3д-зображенню, фотоштори візуально збільшують простір в приміщенні. Тому 3д-фіранки - ідеальний варіант для тісних приміщень.

В яких приміщеннях можна використовувати 3д-фотоштори

  Повісити 3д-фотоштори можна в будь-якому приміщенні. Головне правильно підібрати розмір і конструкцію фіранок. Вибір фотоштори може залежати від багатьох параметрів, таких як малюнок, особливості планування та призначення приміщення, стиль інтер'єру і колірна схема.
Один з головних визначальних чинників при виборі 3д-фотоштор - планування. Для просторих приміщень можна використовувати 3д-фотозанавескі з будь-яким малюнком і забарвленням.
Об'ємні зображення на 3д-фотозанавесках візуально розширюють межі приміщення і створюють неймовірні оптичні ілюзії. Тому зд фото штори немов створені для маленьких приміщень, які потребують додаткового просторі.

Як можна використовувати 3д-фотоштори

  Використовувати 3д-фотоштори можна по-різному. Класичний варіант - повісити фотоштори на вікнах. Однак їх можна використовувати по-різному. За допомогою 3д-фотоштор в інтер'єрі можна створювати декоративні ефекти, наприклад організувати декоративне вікно.
У квартирах-студіях або просторих приміщеннях 3д-фотоштори можна використовувати в якості інструменту зонування простору. Красива 3д-фотоштора може розділити кімнату на спальню і робочу зону.
Крім того, фотоштора 3д може послужити міжкімнатних перегородкою і прикрасити дверний проріз.

З яких матеріалів краще вибирати фотошори 3д

  Вибір матеріалів для фотоштор з 3д-малюнком залежить від приміщення і призначення фіранок. Якщо вам потрібні 3д-фотоштори на вікна, краще віддати перевагу щільним тканинам, які не пропускають сонце і мають хороші теплоізоляційні характеристики, які дозволять підтримувати стабільну температуру в приміщенні. Для цієї мети підійдуть фотоштори блекаут, гадардін і атлас.
Якщо вам потрібні фотоштори з малюнком 3д для використання всередині приміщення, можна підібрати більш легкі матеріали, такі як сатен або шифон. Більш детально ознайомитися з матеріалами ви можете в розділі «Тканини».

Які фотоштори з малюнком 3д замовити

  Вибір фотоштор для різних приміщень залежить від стилістики інтер'єру і колірного рішення. У кожного стилю є певні риси, відповідно до яких можна замовити фотоштори з різним малюнком.
Для приміщень, витриманих в класичному стилі підійдуть 3д-фотоштори, на яких зображені квіти, картини і абстрактні композиції.
Для таких сучасних стилів як хай-тек, мінімалізм, поп-арт підійдуть 3д-фотоштори на яких зображені міста, геометричні фігури і абстракцій, витриманих у фантастичному стилі.

Які 3д-фотоштори вибрати в вітальню

Вітальня повинна бути світлою і затишною, тому психологи рекомендують вибирати для таких приміщень обстановку, витриману в пастельних тонах. Оптимальні 3д-фотоштори для вітальні - це квіти, красиві місця і картини.

Які 3д-фотоштори купити для дитячої кімнати

В дитячу кімнату фотоштори 3д можна замовити виходячи із захоплень дитини. Наприклад, повісити фотоштори з 3д-космосом або абстракціями, які створюють відчуття перебування на космічному кораблі. Для дитячої кімнати рекомендуються яскраві насичені кольори. Однак потрібно проявити обережність при виборі елементів червоного або чорного кольорів. Цих квітів при оформленні дитячої кімнати краще уникати.

Які фотоштори 3д купити в спальню

Вибір фотоштор в спальню залежить від стилістики інтер'єру. Для спальні рекомендовані пастельні тони. Тому для спальні фотоштори 3д можна вибрати з об'ємними квітами, природою або красивими місцями.

Які фотоштори 3д повісити на кухню

На кухні важлива тепла атмосфера, тому для цього приміщення можна вибирати будь-які кольори. Головне правило для цього приміщення - фотоштори з 3д малюнком повинні гармоніювати з кольором меблів. Наприклад, можна підібрати 3д фотоштори Київ.

Купити 3д-фотоштори в Україні

  Купити фотоштори 3д ви можете прямо на цій сторінці. Щоб оформити замовлення на фотоштори, просто натисніть на прийнятний варіант і заповніть форму!