Купити фотоштори В Зал дешево в інтернет магазині

Показано 1 - 11 из 269 товаров на сторінці 1

Вибрати фотоштори в зал і вітальню


  Фотоштори в зал і фотоштори в вітальню можуть задати атмосферу! Зал - це парадне приміщення, тому в ньому повинна панувати затишна, але урочиста обстановка. Раніше в залах приймали гостей і влаштовували урочисті прийоми. Тому дизайну інтер'єру в залі приділялося багато уваги. Кожна дрібниця в оформленні залу грала свою роль, будь то блиск люстри, або колір фіранок. В сучасних умовах цю функцію почала виконувати вітальня. Однак вимоги до дизайну інтер'єру від цього не пом'якшилися, а навіть стали суворіше. Зараз гостинно в квартирі поєднує в собі відразу кілька ролей, тому створити дизайн приміщення стало складніше.
На цій сторінці представлена ​​колекція фотоштор від студії інтер'єрного дизайну «Еко Шпалери». У нас ви можете замовити фотоштори для залу і вітальні за індивідуальним замовленням.

Фотоштори в інтер'єрі залу і вітальні

  Важливу роль в дизайні інтер'єру залу грають фіранки. Їх можна назвати рамкою інтер'єру, оскільки від їх вибору залежить не тільки дизайн інтер'єру, але і атмосфера в приміщенні. Так фотоштори в вітальні і залі виконують відразу кілька функцій:
- захист від світла;
- захист від шуму;
- захист від холоду.
Тому вибір фотоштор в зал залежить від безлічі факторів, таких як планування, колір, стиль і інтер'єру.
Інтер'єр вітальні - це ансамбль, в якому всі деталі гармонують один з одним. Тому фотоштори для вітальні повинні поєднуватися із загальною обстановкою приміщення. Найчастіше, саме колір є основним фактором, від якого відштовхуються при виборі фіранок для вітальні і залу.

Які вибрати фотоштори для вітальні

  Вибір фотоштор для вітальні за кольором можна зробити за двома принципами: за принципом взаємного доповнення і за принципом контрасту. При першому підході фотоштори будуть поєднуватися з колірною гамою навколишнього оточення. Наприклад, у вітальні, оформленої в зелених тонах можна підібрати фотоштори з хвойним або бамбуковим лісом.

Як вибрати фотоштори для залу

  Найпростіший спосіб вибрати фотоштори в зал за кольором - це зробити ставку на нейтральні кольори, такі як бежевий, білий або шоколадний. Однак можна вибрати фотоштори в тон якогось з елементів декору. Наприклад, колір фотоштор може перегукуватися з колірною гамою подушок або меблів.
Якщо вибирати фотоштори за принципом контрасту, за основу також беруться елементи обстановки, тому що повинен дотримуватися принцип гармонії. Якщо ви не знаєте, з якими квітами поєднувати фотоштори в зал, можна скористатися готовими кольоровими палітрами, які випускають дизайнери, або скористатися підказками з нашого каталогу.

З якої тканини купити фотоштори в зал

  Другим важливим фактором є вибір тканини для фотоштор. Тканина визначає, наскільки в приміщенні буде комфортно.
Вибір тканини залежить від планування приміщення. Визначальними факторами є висвітлення та висота стелі. У просторому світлому приміщенні з високими стелями можна використовувати фотоштори з будь-яких тканин, в тому числі щільні фіранки з ламбрекенами. Для таких приміщень сміливо можна замовити фотопортьери з блекаут або габардину.
Якщо в приміщенні низька стеля, краще віддати перевагу легким шовковистим тканинам, які візуально можуть збільшити висоту стелі, таким як креп-сатин, сатин або атлас.

Якої довжини купити фотоштори в вітальню

  Важливу роль відіграє конструкція вікна. Від неї залежить довжина фотоштор. Як правило, в вітальню фотоштори вибирають довжиною до підлоги. Така довжина підходить для інтер'єрів, оформлених в класичному стилі і для панорамних вікон. Однак в сучасний інтер'єр досить довжини трохи вище. Короткі фотоштори в вітальню можна повісити, якщо в приміщенні присутня ніша, яку можна обладнати для місця читання.

Які купити фотоштори для вітальні

  Важливим фактором є зображення. Фотоштори - це більше, ніж просто фіранки. Це повноцінний аксесуар, який може перетворити приміщення. Наприклад, фотоштори можуть перетворити вікно в західну пляж або терасу з видом на сад. Тому вибір зображення для фотоштор в вітальню теж залежить від стилю інтер'єру.
Для класичного інтер'єру купити фотоштори для вітальні можна з видами природи, або елементами старовинних картин. Універсальний варіант в вітальню - фотоштори 3д-малюнком, міста або абстракції з квітами.

Купити фотоштори для залу в Україні

  Вибір фотоштор для сучасного інтер'єру обмежується тільки вашою фантазією. У нашому каталозі ви знайдете безліч зображень, за допомогою яких ми можемо виготовити фотоштори в зал. У нашій компанії діє доставка фотоштор по всій Україні.
Щоб оформити замовлення, просто натисніть на зображення і заповніть форму.