Дизайн дитячої кімнати у 2020 році

 

  Дизайн дитячої кімнати у 2020 році повинен бути позитивним і яскравим. У цій статті ви дізнаєтеся:

  • основні тенденції в дизайні дитячої 2020 року;
  • як легко можна зробити дитячу оригінальної, використовуючи фотоштори;
  • які фотоштори вибрати для дитячої.
     

фотоштори для дитячої екологічні фото штори великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  Дитяча кімната - це затишний маленький світ, який допомагає дитині пізнавати світ. Тому дизайн дитячої вкрай важливий.

Основні тенденції в дизайні дитячої

  Три основних модних тенденції в дизайні дитячої кімнати, які міцно закріпилися на ринку:


  Яскравість - діти сприймають світ в яскравих фарбах, тому для дитячої кімнати характерна насичена колірна гамма;


  Корисність - вся обстановка в дитячій кімнаті повинна допомагати у розвитку і відповідати віку дитини. Оскільки діти ростуть швидко, елементи інтер'єру необхідно міняти відповідно до рівня розвитку особистості.


  Стиль - обстановка дитячої кімнати повинна враховувати інтереси і захоплення дитини. Чим старшою стає дитина, тим більше він прагне підкреслити свою індивідуальність через інтер'єр дитячої кімнати.
 
  На тлі цієї тенденції в моду увійшов текстиль з розвиваючими іграми, фотошпалери-розмальовки та фотоштори з інтелектуальними зображеннями. Наприклад, атласом світу.
 
  Фотоштори - це зручний і багатофункціональний спосіб оформлення дитячої кімнати. У дитячій кімнаті фотоштори можна використовувати не тільки для оформлення вікон, але ще і для зонування простору. Наприклад, якщо в сім'ї двоє дітей, за допомогою фотоштори, можна організувати особистий простір для кожної дитини.

 

фотоштори в дитячу кращі екологічні фотоштори великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  Навіть якщо у вашому будинку відсутня можливість створити окрему кімнату для дитини, з цим завданням можуть впоратися фотоштори. Або ж за допомогою фотоштори можна виділити якусь конкретну зону. Наприклад, відокремити спальню від зони ігор і навчання на той випадок, якщо до дитини прийдуть в гості друзі.

Які фотоштори вибрати для дизайну дитячої?

  При виборі фотоштор, важливі три фактори:

  • освітлення кімнати;
  • призначення фотоштори;
  • вік дитини.

 
  Для дітей освітлення особливо важливо. Якщо в приміщенні темно, матеріал фотоштор може частково виправити цю проблему за рахунок кольору і легкого глянцевого блиску. Для приміщень з низьким рівнем освітлення має сенс вибирати фотоштори з нещільні тканин, таких як шифон, креп-сатин або атлас.

 

  Такі матеріали пропускають сонячні промені і створюють досить світла, щоб дитині було комфортно навчатися.
 
  Для приміщень з вікон, що виходять на сонячну сторону, має сенс вибирати фотоштори з щільних матеріалів, наприклад габардину або креп-сатину.

Як зонувати дитячу кімнату за допомогою фотоштор?

  Зонувати дитячу кімнату за допомогою фотоштор, можна використовуючи панорамні зображення. Наприклад, перетворити ігрову зону в морське дно, або відкритий простір. Для цього, досить повісити фотоштори на імпровізованій кордоні.

Які фотоштори вибрати для дитячої кімнати

  Головний фактор при виборі - це вік дитини. Тому вибирати фотоштори в дитячу варто урахуванням психології дітей.
 

фотоштори для дитячої кімнати кращі екологічні фото штори великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  Вибираючи фотоштори для малюка, можна використовувати зображення в пастельній кольоровій гамі з милими тваринами і кумедними малюнками.
 
  У віці від 3 до 6 років дітей цікавлять мультфільми. На тлі зростаючої популярності 3Д-зображень, можна вибрати фотоштори з казковими персонажами.

 
  Діти молодшого шкільного віку обожнюють фантазувати, тому в кімнату дівчинки можна повісить фотоштори з чарівним замком або казковим лісом, а для хлопчика - фотоштори з космосом, затонулих кораблем або просто супергероями.
 
  Підлітки обожнюють проявляти свою індивідуальність, тому для них підійдуть фотоштори з графіті, постерами, фантастичними мегаполісами і іншими стильними зображеннями.
 
  Широкий вибір декору для дитячої ви знайдете нашому сайті.
 
  Якщо у вас є питання щодо вибору, ви можете їх задати в нашій групі.