Як доглядати за фотошторами - 3 простих поради

 

Як доглядати за фотошторами?
Які способи догляду за фотошторами?
Як прати фотоштори?
Відповідають фахівці нашої студії!


 Догляд за фотошторами може бути дуже простим. У цій статті ви дізнаєтеся як правильно доглядати за фотошторами та домашнім текстилем з різних матеріалів.

 

фотоштори квіти великий вибір зображень в нашому інтернет магазині

  Головна особливість фотоштор - це технологія друку на тканині. Ця технологія забезпечує яскраву передачу кольорів і може зберігати фарби протягом тривалого часу. Однак фотоштори теж потребують правильного догляду.   Це обумовлено особливостями використовуваних матеріалів. Для виготовлення фотоштор використовують як натуральні так і штучні матеріали. Такі як блекаут, сатен, габардин, шифон, атлас або креп-сатин. Всі ці матеріали потребують періодичного догляду.


Які способи можна використовувати для догляду за фотошторами

  Існує кілька способів догляду за фотошторами:
- Прання;
- Пилососіння;
- Провітрювання.


  Провітрювання - найпростіший спосіб позбутися від пилу. Він підходить всім матеріалам без винятку. З його допомогою можна позбутися від шару пилу, який поступово осідає на шторах. Для цього достатньо просто відкрити вікно навстіж і залишити в такому положенні на декілька годин. Цей спосіб також дозволяє позбутися від сторонніх запахів. Однак з його допомогою неможливо вивести складні плями.
Чистка пилососом дозволяє видалити шар пилу і деякі плями. Для цієї чистки потрібно використовувати спеціально насадку по тканині. Якщо пилосос дозволяє проводити вологе очищення, то з його допомогою можна видалити навіть деякі плями.


Як прати фотоштори

фотоштори 3д великий вибір зображень в нашому інтернет магазині

  Найскладніша процедура - це прання. Фотоштори виготовляють з делікатних матеріалів, тому підходити до догляду за ними потрібно обережно. Як правило, фахівці рекомендують більше делікатний вид догляду ніж прання. Проте, якщо на фотошторах з'являються плями, видалити їх допоможе тільки прання.
  Для фотоштор рекомендується ручне прання в прохолодній воді. Рекомендована температура становить до 30 ° С. Ця рекомендація підходить для всіх видів тканин, особливо делікатного поводження вимагають синтетичні матеріали, такі як блекаут, шифон, органза і інші. При ручному пранні варто уникати зайвих рухів. Щоб уникнути зайвої деформації фотоштори не рекомендується терти.
  Після прання, фотоштори обов'язково потрібно ретельно прополоскати, щоб переконатися, що залишки порошку змилися з тканини. При контакті залишків прального порошку з сонячними променями, кольору на фотошторах можуть втратити яскравість. Крім того, при пранні слід уникати використання засобів, що містять хлор і фосфати.
Прати фотоштори в машинці можна в режимі «Делікатне прання». Однак температурний режим при цьому не повинен перевищувати 30 ° С.
Сушити фотоштори краще як звичайну тканину, уникаючи сушки в пральній або спеціальної машинах.


Як прати фотоштори з різних тканин

фотоштори дитячі великий вибір зображень в нашому інтернет магазині

  Вибір методу прання для фотоштор залежить від щільності матеріалу. Такі тканини як атлас, шифон або органза потребують делікатного поводження, тому їх не рекомендується прати в машинці. Однак, якщо ви вирішите ризикнути і випрати фотоштори в пральній машині, потрібно встановити температуру води 30С ° і не використовувати віджимання.
Такі тканини як габардин, блекаут і креп-сатин можна прати тільки вручну. При полосканні бажано використовувати кондиціонер для кольорових речей.
  Гладити фотоштори можна тільки на мінімальному температурному режимі. Оптимальний варіант - використовувати поверх фотоштор кілька шарів білої бавовняної тканини або марлі. Прасування рекомендована для таких матеріалів як габардин і блекаут.
Дотримуючись цих порад, можна зберегти фотоштори в первозданному вигляді протягом тривалого часу.


Питання: Чи можна використовувати для фотоштор плямовивідник?
Відповідь: Використовувати засіб для виведення плям для фотоштор можно, але використовувати його потрібно точково і з великою обережністю.


Якщо у вас виникають питання з приводу догляду за фотошторами, ви можете задати їх нашим фахівцям.