Як підібрати фотоштори до шпалер і не помилитися

 

  Як підібрати фотоштори до шпалер - один з найскладніших питання, яке мучить більшість користувачів. Насправді це зовсім нескладно.

  У цій статті ви дізнаєтеся:

  • як вибрати фотоштори до будь-якого дизайну інтер'єру;
  • як підібрати фотоштори до шпалер;
  • як поєднувати фотоштори з різними зображеннями.

поєднання фотоштор і шпалер екологічні фото штори великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  В інтер'єрі приміщення важлива кожна деталь, навіть занадто великий або дрібний малюнок на шпалерах. Однак помилок можна уникнути, якщо слідувати простим принципам.

Основні принципи поєднання елементів в приміщенні

  Найголовніше правило при підборі елементів в інтер'єрі - це гармонійне поєднання кольорів і фактур. У приміщенні допустимо не більше трьох яскравих акцентів, в іншому випадку очі швидко втомлюються.

 

  Тому дизайнери рекомендують занадто яскраві і контрастні зображення або дрібні малюнки розбавляти більш спокійними і однотонними.
 
  Фотоштори в дизайні інтер'єру можуть виступати як в ролі головного яскравого акценту, так і розбавляти яскраві зображення на шпалерах. Широкий вибір шпалер дозволяє використовувати їх в різних якостях.

Вибрати фотоштори до шпалер за кольором

  Підбір фотоштор до шпалер за кольором можливий за двома принципами:

  • за принципом доповнення;
  • за принципом контрасту.

 
правильне поєднання фотоштор і шпалер кращі екологічні фото штори великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  Виходячи з принципу доповнення, фотоштори вибирають в тих же тонах, що й шпалери в приміщенні. Однак вони можуть бути або світліше, або яскравіше зображення на шпалерах.
 
  Яскраві фотоштори гармонійно виглядають в приміщеннях зі світлою колірною гамою. Наприклад, шпалери з квітами в блакитних або бежевих тонах можуть доповнити фотоштори із зображенням блакитного неба або зеленого луки. При цьому важливо, щоб яскравий елемент був один.

 

  Якщо в кімнаті яскраві шпалери, то фотоштори краще вибирати в пастельній кольоровій гамі. Наприклад шпалери з лавандою краще поєднувати зі світлими фотошторамі, малюнок на яких буде ледь помітний.
 
  Вибираючи фотоштори за принципом контрасту, фіранки стають центральним елементом інтер'єру. Такий принцип добре працює, коли приміщення витримано в пастельній кольоровій гамі. Наприклад, коли використовуються 3д-шпалери, фотоштори з відкритим простором можуть візуально доповнити картину.


  Якщо в дизайні приміщення переважають яскраві тони, фотоштори в приглушених тонах дозволять створити спокійну обстановку. Наприклад, до бордовим шпалер підійдуть кремові фотоштори в бежевих або рожевих тонах.

Як вибрати фотоштори до фактури шпалер?

  Фактура грає не менш важливу роль, ніж колір. Головним аспектів в цьому питанні є стилістика інтер'єру і параметри вікна. Наприклад, для маленьких вікон в класичному стилі можна підібрати двухполотенних фотоштори з легких матеріалів, в той час як сучасні лаконічні стилі вітають більш прості поєднання, такі як однополотенние рулонні фотоштори.
 
  Для великих вікон вибір матеріалів не має принципового значення і залежить від ступеня освітлення в кімнаті.
як правильно поєднувати фотоштори і шпалери кращі екологічні фото штори великий вибір зображень в нашому інтернет магазині

Як підібрати фотоштори по малюнку

  Вибрати фотоштори по малюнку можна виходячи з концепції інтер'єру. Фотоштори і шпалери можуть становити єдину дизайнерську концепцію.

 

  Наприклад, якщо стоїть завдання стилізувати приміщення в стилі кантрі, то для стін можна вибрати шпалери, в дрібну квіточку, або імітують текстуру дерева, а до них підібрати фотоштори з пейзажем, наприклад лавандові поля, або середньовічну вулицю.
 
  Для приміщень в класичному стилі підходять шпалери з рослинними орнаментами і текстури. До них можна вибирати фотоштори з пейзажами. Безпрограшний варіант фотоштори з квітами, світові пам'ятки і класичні картини.
 
  Якщо потрібно стилізувати приміщення в стилі лофт, можна підібрати шпалери з текстурою каменю, а фотоштори - з видом на мегаполіс або вулиці Лондона.

 

  Ці поради дозволять вам не помилитися у виборі фотоштор і шпалер. Вибрати шпалери, фотошпалери і фотоштори ви можете на нашому сайті.
 
  Якщо у вас виникають питання, ви можете задати їх нашій команді.