Фотошпалери купити на замовлення в Вінниці, шпалери для стін Вінниця


    Ви шукаєте, де замовити фотошпалери в Вінниці? Це можна зробити в нашому інтернет-магазині. Наш інтернет-магазин здійснює доставку фотошпалер в Вінницю і Вінницьку область, в такі міста як Могилів-Подільський, Жмеринка, Хмільник і інші населені пункти.

Купити фотошпалери в Вінниці

    ЕКО Шпалери виготовляє якісні і фотошпалери (Вінниці) за індивідуальними замовленнями. Наша компанія має власне налагоджене виробництво, тому, ви можете замовити фотошпалери (Вінниця) потрібних вам розмірів. Ви можете вибрати готове зображення з нашого фотообанка, або замовити фотошпалери зі своїм зображенням. На сайті ви можете побачити, як наші фотошпалери будуть виглядати в інтер'єрі. У нашому магазині представлений широкий вибір зображень і видів шпалер включаючи паперові, флізелінові, вінілові, гладкі і текстури.

 Як замовити фотошпалери в Вінниці?

    Оформити замовлення фотошпалер в Вінниці, досить вибрати вподобані зображення і натиснути кнопку поруч з ним. У спеціальному віконці ви зможете вказати необхідний розмір полотна і матеріал, з якого ми будемо виготовляти шпалери.
У вас виникають питання? Можете замовити допомогу дизайнера, який підкаже, які шпалери краще вибрати. Крім того, наші менеджери допоможуть розрахувати вартість шпалер.

Термін виготовлення фотошпалер складає 1-2 дні. Після цього замовлення буде відправлений вам.

 Доставка фотошпалер в Вінницю, Жмеринку, Могилів-Подільський, Хмільник

    Якщо вам потрібно відправити шпалери до Вінниці, наш інтернет-магазин співпрацює з такими операторами як Автолюкс, Гюнсел і Нова Пошта. Якщо вам необхідно відправити фотошпалери в Жмеринку, Хмільник або інший населений пункт Вінницької області, вартість доставки буде включена у вартість замовлення.

Як оплатити фотошпалери в Вінниці?

    У нашому інтернет-магазині діють такі способи оплати:
● післяплатою;
● платіжною карткою;
● банківським переказом.

"Нова Пошта" - Вінниця

  № Відділення  Адреса Графік роботи
 Відділення №1
вул. Якова Шепеля, 1
9.00 - 20.00
 Відділення №2
 вул. Липовецька, 6а
9.00 - 20.00
 Відділення №3
вул. Соборна, 89
9.00 - 20.00
 Відділення №4
вул. Юрія Клена, 28
9.00 - 20.00
 Відділення №5
вул. Келецька, 83
9.00 - 20.00
 Відділення №6
вул. Зодчих, 16
9.00 - 20.00
 Відділення №7
вул. 600-річчя, 50
9.00 - 20.00
 Відділення №8
в ул. Пушкіна, 10 
9.00 - 20.00
 Відділення №9
 просп. Коцюбинського, 32
9.00 - 20.00
 Відділення №10 
 Хмельницке шосе, 82
9.00 - 20.00

 

* Також ми можемо відправити в будь-яке інше відділення "Нової Пошти", в відділення "Гюнсел", "Ін тайм" і "Автолюкс". Уточнюйте інформацію у менеджера.