Фотошпалери купити на замовлення в Одесі, шпалери для стін Одеса


    Якщо вам потрібно купити фотошпалери в Одесі, ви можете оформити замовлення на цій сторінці. Наш інтернет-магазин пропонує якісні фотошпалери від виробника (Одеса). У нас ви можете замовити фотошпалери в Одесі і Одеській області. У нас діє доставка фотошпалер в такі міста як Ізмаїл, Чорноморськ, Білгород-Дністровський, Затока та інші населені пункти.

Як купити фотошпалери в Одесі

Наш інтернет-магазин ЕКО ОБОЇ має власне виробництво. Ми виготовляємо еко шпалери (Одеса) для кожного покупця індивідуально, по заданих розмірах. Тому у нас ви можете не тільки вибрати готове зображення, а й оформити фотошпалери на замовлення (Одеса). Щоб купити фотошпалери (Одеса), досить натиснути кнопку навпроти вподобаного зображення і вибрати параметри замовлення. Вам буде потрібно вказати розмір полотна і вибрати тип шпалер. У нас ви можете замовити фотошпалери (Одеса):
• паперові;
• флізелінові;
• вінілові;
• гладкі;
• рельєфні.
    Якщо ви не знаєте, який тип шпалер вибрати, можна запитати консультації у дизайнера. Він підкаже, який тип шпалер краще. Після виготовлення, ми відправимо замовлення у ваше місто.

 Замовити фотошпалери в Одесі, Ізмаїлі, Чорноморську, Білгород-Дністровському, Подольску, Балті

    Відправити замовлення в Одесу та Одеську область ми можемо поштою або за допомогою кур'єрських служб. Ми співпрацюємо з такими службами доставки як Автолюкс, Гюнсел, Нова Пошта та іншими.
Вартість замовлення залежить від тарифів служби доставки. Для оплати замовлень ми використовуємо готівковий і безготівковий розрахунок післяплатою кур'єру, або банківським переказом.

    Обирайте фотошпалери в нашому каталозі.

"Нова Пошта" - Одеса

  № ВІДДІЛЕННЯ  АДРЕСА ГРАФІК РОБОТИ
 Відділення №1 Київське шосе, 27 9.00 - 21.00
 Відділення №2 вул. Базова, 16 9.00 - 18.00
 Відділення №3 вул. Дальницька, 23/4 7.00 - 21.00
 Відділення №4 вул. Академіка Вільямса, 86 8.00 - 21.00
 Відділення №5 вул. Академіка Філатова, 24 9.00 - 20.00
 Відділення №6  с. Латівка, вул. Кооперативна 9.00 - 20.00
 Відділення №7 вул. Жуковського, 10 9.00 - 20.00
 Відділення №9 вул. Сегедська, 18  9.00 - 20.00
 Відділення №10 вул. Давида Ойстраха, 4 9.00 - 20.00

 

* Також ми можемо відправити в будь-яке інше відділення "Нової Пошти", в відділення "Гюнсел", "Ін тайм" і "Автолюкс". Уточнюйте інформацію у менеджера.