Як правильно вибрати фотоштори в зал в 2020 році?

 

  Фотоштори в залу можна назвати рамкою інтер'єру. Вони обрамляють вікна і привертають до себе увагу.

  • Які фотоштори створять затишок в залі;
  • Як вибрати фотоштори в зал;
  • З яких матеріалів підійдуть фотоштори в зал.

фотоштори для залу екологічні фото штори великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  Нерідко фотоштори в залі стають головним акцентом в інтер'єрі. І в цьому немає нічого дивного, адже фотоштори допомагають створити унікальний інтер'єр. Сучасні технології дозволяють створювати на тканині дивно реалістичні зображення. І це головна відмітна особливість фотоштор.

  Ви можете навіть виготовити фотоштори на замовлення. Проте вибрати фотозанавескі вкрай складно, адже їх вибір дуже багатий - повітряні і прозорі гардини, важкі багаті портьєри, або скромні і елегантні японські фотоштори.

Як правильно вибрати фотоштори в зал?

  При виборі фотоштор для залу потрібно враховувати не тільки розташування вікна, але і стилістику інтер'єру. Адже весь дизайн інтер'єру залу розглядається як єдине ціле. Щоб зрозуміти, які фотоштори повісити в вітальню, оформлену в класичному стилі, варто звернутися до історії. У ній можна знайти краще приклади прикраси залу шторами.

Які фотоштори вибрати в зал?

  У перші оформляти зал шторами стали в епоху Ренесансу. У цей період з'явилися перші легкі напівпрозорі фіранки і важкі портьєри. Примітно, що їх призначення було різним. Для вікон використовували штори з напівпрозорих тканин, які пропускали сонячне світло. Серед сучасних аналогів фіранок можна використовувати фотоштори з таких тканин як шифон або атлас.

фотоштори в вітальню кращі екологічні фото штори великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  Вони мають злегка блискучу поверхню і можуть стати гідною прикрасою вітальні. Крім того, фотоштори з атласу і шифону красиво драпіруються. Для залу або вітальні в класичному стилі підійдуть фотоштори з квітами, картини, міста і архітектура, або просто абстракції.

Які фотоштори повісить в зал виходячи з розміру приміщення?

  У маленький зал можна повісити фотоштори збільшують простір, на яких зображені красиві види - зелені поля, що йде вдалину дорога, світові пам'ятки або просто пляж.
  Портьєри з щільних тканин служили для оформлення дверних прорізів. Вони виконували не тільки декоративну функцію, але ще і захищали приміщення від протягів. В епоху Бароко, штори з щільних тканин почали прикрашати ламбрекенами та іншими декоративними елементами, а в епоху Рококо увійшли в моду благородні пастельні тони.

  Тому, фотоштори для залу, оформленого в стилі бароко варто вибирати з щільних тканин, таких як сатен або блекаут. Їх можна поєднувати з більш легкими фіранками з шифону. Для таких цілей найкраще підійдуть фотоштори з симетричним 3Д-ізобрженій, природа або просто міста і архітектура.

Які фотоштори повісити в зал в стилі модерн?

фотоштори для вітальні кращі екологічні фото штори великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  Відмінні риси стилю модерн - простота і прагнення до природних форм. Для нього характерні плавні лінії, асиметричні вигини і натуральні матеріали. Для залу в стилі модерн підійдуть фотоштори з природою - пейзажі, природні текстури, ліси або просто 3Д-зображення з різними фактурами. Доречні для цього стилю будуть і чорно-білі фотозанавескі в стилі ретро.

Які фотоштори вибрати для стилю кантрі?

  Інтер'єр в стилі кантрі відрізняє домашній сільський затишок. Цьому стилю чужа химерність і зайвий декор, бо сільський побут мало змінився з часом. Для залу в стилі кантрі найкраще підійдуть фотоштори, на яких зображені зелений сад, лавандові поля, милі тварини або середньовічні вулички.

Які фотоштори підвищити в залі в стилі лофт?

  Стиль лофт відрізняє індустріальний дизайн. Це стиль з'явився на зорі розквіту великих мегаполісів, тому для вітальні в стилі лофт органічно будуть виглядати фотоштори з зображеннями міст, автомобілів або вуличних графіті.

Які фотоштори вибрати для стилю хай-тек?

  Цей високотехнологічний стиль відкриває справжнє поле для експериментів в залі. Оскільки для цього стилю характерний мінімалізм в декорі, основна ставка робиться на яскраві кольори і фактури. До зали в стилі Hi-Tech сміливо можна вішати фотоштори з космосом, 3Д-фігурами або фантастичними картинами навіть яскравих відтінків.


  Питання: Чи можна вішати фотоштори незалежно від стилю?
  Відповідь: Головний критерій вибору фотоштор - це ваш власний смак. Фіранки завжди легко замінити.


  Якщо у вас виникають питання, ви можете задати їх нашим фахівцям!