Фотоштори для кухні - модна тенденція 2020

 

  Фотоштори для кухні - модна тенденція 2020 року. Штори є найбільш економним варіантом оновити інтер'єр кухні.

 

  Модна альтернатива класичним фіранкам - фотоштори. Їх легко можна легко вписати в будь-який інтер'єр і створити на кухні приголомшливу атмосферу.фотошпалери для кухні екологічні фото штори великий вибір зображень в нашому інтернет магазині

  Фотоштори - це своєрідна паличка-виручалочка в арсеналі дизайнера. За допомогою фотоштор можна коригувати планування, розставляти акценти, і просто змінювати атмосферу в приміщенні.

  Багатий вибір сюжетів дозволяє змінювати простір кухні всього в одну мить.

  На фотошторах можуть бути зображені будь-які сюжети - природа, ландшафти, міста і архітектура, класичні картини, тварини або просто кольорові етюди.

  Можливо навіть виготовити фотоштори на замовлення з вашим власним зображенням. Поєднання всіх цих факторів і забезпечило фотошторам таку високу популярність.
 
  На кухні фотоштори виконують дві ролі - декоративну і функціональну. Вони не просто захищають приміщення від зайвого світла і сторонніх звуків, але і візуально збільшують простір.

  Наприклад, фотоштори з відкритими видами можуть перенести на красивий луг, або створити ілюзію відкритого кафе на вулицях Парижа.

Як вибрати фотоштори на кухню

  На вибір фотоштор для кухні впливають параметри розташування вікна і стилістика інтер'єру. Оскільки кухня - це багатофункціональне приміщення, існує необхідність вибирати фотозанавескі виходячи безпосередньо із зони розташування віконного отвору.

фотоштори в кухню кращі екологічні фото штори великий вибір зображень в нашому інтернет магазині

  У багатьох будинках вікна на кухні розташовуються в безпосередній близькості від зони готування, що загрожує підвищеним забрудненням.

  У таких ситуаціях варто віддати перевагу однополотенним фотошторам, відповідним розмірами віконного отвору. Хорошим варіантом можуть стати рулонні японські фотоштори.
 
  Якщо вікно розташовується в зоні готування, можна сміливо експериментувати розмірами і сюжетами фотоштор.

  Наприклад, повісити двухполотенних фотоштори довгою в підлогу. Цей варіант також хороший, якщо у вас французькі панорамні вікна.

Який матеріал фотоштор вибрати на кухню

  Щоб правильно вибрати матеріал для фотоштор на кухню, варто звернути увагу на освітлення. Якщо вікна приміщення виходять на сонячну сторону, або жваву вулицю, варто вибрати фотоштори з щільних матеріалів, таких як блекаут або сатен.

  У приміщеннях зі слабким освітленням правильним вибором будуть фотоштори з невеликим блиском, з таких матеріалів як атлас, або креп-сатин. Крім того, для таких приміщення підійдуть фотоштори світлих відтінків.

Якого кольору повісити фотоштори на кухню

  Вибір кольору і мотивів зображення залежить безпосередньо від колірної гами і стилю інтер'єру. Для класичного інтер'єру характерна благородна колірна палітра, що включає в себе нейтральні бежеві відтінки і монохромні поєднання.

  Тому для кухні, оформленої в класичному стилі спокійно можна вибирати фотоштори, на яких зображені світові пам'ятки, ретро-знімки або просто класичні картини.фотоштори для стін кухні кращі екологічні фото штори великий вибір зображень в нашому інтернет магазині


  Для кухні в стилі кантрі або прованс характерні пастельні кольори і квіткові принти, тому в такому приміщенні можна повісити фотоштори з квітами. Особливо ефектно виглядатимуть в такому інтер'єрі 3д-квіти.
 
  Для сучасних стилів інтер'єру, таких як модерн і хай-тек, характерна насичена колірна гамма. Тому на кухню в стилі хай-тек сміливо можна вішати фотоштори яскравих кольорів.

  Головне правильно підібрати поєднання кольорів, щоб фотоштори гармоніювали з поверхнею меблів. Для стилю хай-тек, можна вибирати будь-які зображення, наприклад, космос або графіті.
 
  Дотримуючись цих простих порад ви зможете створити неповторний інтер'єр кухні, використовуючи фотоштори.
 
  Якщо у вас виникають питання, ви сміливо можете задавати їх в нашій групі.