Яка найкраща текстура для фотошпалер?


  Фотошпалери розрізняються по структурам.

Які текстури бувають?

Які фотошпалери вибрати для різних завдань?

На ці питання фахівці Фабрики домашнього декору Еко Шпалери відповідають в цій статті.


  Фабрика домашнього декору Еко Шпалери є виробником фотошпалер і шпалер. Підібрати картинку або малюнок можна в нашому каталозі.
Якості і можливості фотошпалер залежать від щільності матеріалу. Найтонші - паперові гладкі фотошпалери. Текстурні фотошпалери виготовляють з більш щільних матеріалів, таких як вінілові на паперовій основі і вінілові на флизелиновій основі.
Основна перевага фотошпалер з текстурами полягає в тому, що вони надають малюнку більше рельєфності. Крім того вони мають більшу товщину та відповідно більш міцні в порівнянні з паперовими гладкими шпалерами. Текстурні фотошпалери можуть приховати невеликі шорсткості або тріщини.
Які текстури бувають і в чому різниця в структурах фотошпалер.


Фотошпалери на флізеліновій основі

  Фотошпалери на флізеліновій основі вважаються найбільш екологічними і є більш затребуваним типом фотошпалер і шпалер. Крім того оскільки фотошпалери на флізеліновій основі мають досить щільну текстуру, їх рельєф нагадує тканину. Флізелінові шпалери включають в себе такі текстури:

Фотошпалери Полотно

Текстура цих шпалер має невеликий і рівномірний 0,5-1мм рельєф, дуже нагадує полотно для картин, тому зображення на ній виглядають дуже реалістично. Найкраще шпалери полотно виглядають в інтер'єрі вітальні, спальні або кухні. Така текстура підходить для об'ємних або реалістичних зображень, таких як 3Д фотошпалери або фотошпалери з квітами.
Дуже часто фактура Полотно ставати відмінним вибором для фотошпалер що розширюють простір, фотошпалер з морськими пейзажами і чорно-білих фотошпалер.

Фотошпалери Класик

Фотошпалери Класик, як видно з назви стилізовани під звичну текстуру шпалер. Рельєф на шпалерах ледь помітний на поверхні текстури. Така фактура додає шпалерам універсальний ефект, який відмінно підходить для фотошпалер з 3Д квітами, 3Д фігурами або 3Д композиціями. Відмінно на така текстура підходить для дитячих фотошпалер або фотошпалер для самих маленьких. Зображення квітів орхідей, маків або квітучих дерев на цій текстурі виглядають дуже красиво і органічно. Текстура Класик прекрасно підходить для самих різних інтер'єрів і стилів.

Фотошпалери Жасмин

Флізелінові шпалери Жасмин мають однорідну текстуру нагадує не велику штукатурку. Рельєф таких шпалер не великі і рівномірний, з елементами розміром 2 мм. Рельєф забезпечує реалістичну структуру, зображення візуально виглядають яскраво і барвисто. Такі шпалери прості в догляді, тому їх часто використовують для оформлення передпокої, кухні і вітальні. Фотошпалери з текстурою Жасмин прекрасно підходять для зображень Узорів, абстракцій, зображень архітектури та сучасних міст.

Фотошпалери Живопис

Для цієї структури характерний великий рельєф з дуже красивим тисненням. Фактура має неоднорідну структуру схожу на мазки пензля. Фотошпалери Живопис мають найщільнішу флізеліновую текстуру і відмінно приховують недоліки поверхні стін. Їх можна використовувати для інтер'єрів оформлених в різних стилях. Відмінний вибір для таких фотошпалер - фотошпалери Арт, фрески, фотошпалери з квітами троянд, лаванди або фотошпалери з природними пейзажами.

Фотошпалери Штукатурка Деко

Ці фотошпалери мають яскраво неоднорідну текстуру c рельєфними краями висотою 1 мм, схожими на мазки шпателя. Флізелінові шпалери з ефектом штукатурки підходять для приміщень, оформлених в сучасних стилях, таких як лофт, мінімалізм або еко. Найпопулярніші сюжети для таких фотошпалер - природні пейзажі, фрески і сюжети в стилі Арт. Такі фотошпалери часто використовують в житлових приміщеннях, добре підходять для оформлення спальні, вітальні або залу. Фактура штукатурка Деко часто ставати вибором для оформлення кімнати для хлопчика або для дівчинки.

Фотошпалери Гладь

Флізелінові шпалери з текстурою гладь характеризує рівна поверхня з відсутністю фактури або тиснення. Така текстура оптимальна основа для зображення Карт світу, політичних, географічних або старовинних карт. Завдяки невеликій глянцю на ній ефектно зморяться фотошпалери з фотографіями, панорамні знімки, зображення космосу і абстракцій.

 

Вінілові шпалери з текстурою

Вінілові шпалери мають більш щільну основу, ніж флізелінові, тому рельєф текстур на таких шпалерах більш виражений. Глибина рельєфу може досягати 2 мм. Текстура вінілових шпалер більш рельєфна, ніж у флізелінових. Існують такі види текстур:

Іній

Для даного типу текстури характерний дуже дрібний рельєф у формі малюнка сніжинок інею. Текстура Іній однорідна а дрібний рельєф підсилює глибину кольору зображення. Це хороша основа для 3Д візерунків і зображень з великою деталізацією. Хорошим рішенням буде використання фактури Іній для панорамних зображень гірозер, красивих пейзажів узбережжяпляжу або підводного світу. Фотошпалери з текстурою Іній підійдуть для інтер'єрів всіх без винятку стилів.

Пісок

Ці шпалери мають щільну, але пористу текстуру, схожу на піщинки, яка надає матеріалу злегка матовий ефект. Фотошпалери з цієї текстурою добре виглядають в просторих приміщеннях, таких як вітальня або офіс. Піщана структура підкреслює реалістичність пейзажів або фотошпалер, що імітують архітектуру. Найпопулярніші категорії шпалер для цієї текстури - це природні матеріали і візерунки.

Полотно

Текстура вінілових фотошпалер полотно схожа на текстуру флізелінових полотно, але її рельєф більш виражений. Фотошпалери, що імітують полотно - хороша основа для пейзажів, фотографій і картин. Дуже реалістично на такий текстурі виглядатимуть фотошпалери із зображенням Венеції, Лондона чи Парижа.

Венеція

Вінілові шпалери Венеція мають текстуру, схожу на обштукатурену стіну. Це ідеальний варіант для інтер'єрів в стилі лофт. Така текстура підходить для графічних зображень, картин в стилі постер і етнічних мотивів. Хорошим рішенням буде використання такої фактури для зображень старого міста, графіті або фресок.


Які текстурні фотошпалери вибрати

  Вибір фотошпалер текстурних фотошпалер залежить від стилістики інтер'єру і особливостей поверхні.
Наносити фотошпалери гладкі можна тільки на рівну поверхню, тому що вони не зможуть приховати шорсткості. Для гладких фотошпалер потрібна підготовка поверхні. Гладкі фотошпалери підходять для таких приміщень як вітальня або спальня.
Фотошпалери з текстурою можна наносити на нерівну поверхню. Такі фотошпалери підходять для будь-яких типів приміщень.
Вибір виду текстури залежить від стилю інтер'єру. Для класичних інтер'єрів підходять бамбукові і вінілові фотошпалери з текстурами «полотно», «класик», «жасмин» і «живопис».
Для сучасних стилів таких як хай-тек і лофт підходять фотошпалери «штукатурка деко» і «полотно» і «венеція»
Для таких стилів як кантрі, еко, прованс і скандинавський підходять текстури, що імітують текстиль, такі як «жасмин», «іній» і «штукатурка деко».
Якщо ви не знаєте, яку текстуру вибрати, фахівці компанії Еко Шпалери допоможуть вам.
Замовляйте фотошпалери в нашому каталозі, телефонуйте або пишіть нам.