Як створити скандинавський стиль в інтер'єрі у 2020 році?

   Скандинавський стиль головний тренд в дизайні інтер'єру.

  У цій статті ви дізнаєтеся:
● чому норвезький стиль - самий екологічний;
● як створити інтер'єр в скандинавському стилів 2020;
● які фотошпалери вибрати для скандинавського стилю.


  Якщо ви цінуєте екологію, скандинавський стиль немов створений для вас. Головна риса цього стилю - використання натуральних матеріалів. Скандинавський стиль сформувався в Швеції, Фінляндії та Норвегії. Він заснований на національних особливостях побуту скандинавів.

 

  Вперше на нього звернули увагу під час виставки в Стокгольмі. Дизайнери оцінили красу і лаконічність скандинавських інтер'єрів.

Основні риси скандинавського стилю

фотошпалери природа гори на стіну монастир в горах кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазині . Основні принципи скандинавського стилю - це прагнення до створення затишку, що обумовлено кліматичними і історичними особливостями цих країн. Дизайн інтер'єру скандинавському стилі має на увазі поєднання природної краси з практичністю.


  Характерні риси інтер'єру в скандинавському стилі:
● світла колірна гамма, в якій переважає білий колір;
● просторі світлі приміщення;
● мінімум декоративних елементів;
● використання натуральних матеріалів.


  Дизайн інтер'єру в скандинавському стилі часто використовують для оформлення заміських будинків. Однак якщо вам потрібно оформити дизайн квартири, скандинавський стиль стане гідною заміною старого інтер'єру.

Інтер'єр в скандинавському стилі в 2020 році

фотошпалери природа на стіну сніг йде кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазині  Характерна відмінність скандинавських будинків - просторі приміщення з панорамними вікнами, які пропускають багато світла, білі стіни і дерев'яні декоративні елементи.

 

  В умовах міських квартир такі просторі приміщення зустрічаються рідко. Однак цей недолік можуть компенсувати фотошпалери.

 

  Білий колір може візуально збільшити навіть невелику кімнату, а створити атмосферу затишку, властиву скандинавському стилю, допоможуть панорамні фотошпалери із зображенням зимового лісу або етнічними орнаментами.

  Скандинавський стиль в інтер'єрі не терпить пластику. У приміщеннях використовують тільки просту дерев'яну або плетені меблі. У колірній гамі скандинавського стилю переважають приглушені відтінки, такі як бежевий, колір слонової кістки, блакитний або сірий. Меблі в приміщенні може бути білою, бежевою або сіркою.

  Основні колірні акценти становить текстиль - яскраві подушки з принтами і м'які пледи. Комфортну атмосферу можуть сформувати затишні крісла або диван. Як декоративні елементи в скандинавському стилі використовують фотографії та картини в багетних рамах.

  Вітальня в скандинавському стилі - це острівець затишку з мінімумом меблів. Всього лише комфортний диван з подушками і журнальний столик. Обстановку можуть доповнити м'який килим на підлозі і фотошпалери із зображенням каміна, які створять теплу атмосферу. За бажанням можна додати пару крісел і декоративних букетів.


фотошпалери 3д фігури на стіну білі площини кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазині . Спальня в скандинавському стилі - це кімната зі світлими стінами і невеликою кількістю декору. Як правило, всю обстановку спальні в цьому стилі становить ліжко і тумбочки.

 

Надати затишок приміщенню можуть білі фотошпалери з графічним малюнком або зображеннями картин.

  Кухня в скандинавському стилі - саме серце будинку, оскільки тут збираються всією сім'єю. Коли в будинках формують скандинавський стиль, кухня утримує пальму першості за кількістю декору.

 

Стіни оформляють полками і стелажами з посудом, а для шафок - вибирають красиві дверцята.

  Ванна в скандинавському стилі також повинна бути витримана в білому кольорі. Декоративним елементом стати можуть фотошпалери в скандинавському стилі, що імітують структуру дерева.
 
  Купити шпалери в скандинавському стилі ви можете в інтернет-магазині ЕКО-Шпалери.

  Ви вже з нами в Telegram та Twitter ? Ні? Підписуйтесь!

Как создать скандинавский стиль в интерьере в 2020?