Фотообої в спальні: 5 модних трендів


  Фотообої в спальні - один з основних трендів в 2020 року. Дизайнери фабрики домашнього декору Eco Oboi розповіли про основні тенденції і способах використання фотошпалер в інтер'єрі спальні.


фотообої з квітами кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  Спальня - це місце, де людина відпочиває. Тому важливо, щоб вона була красивою. Психологи відзначають, що з кожним роком люди витрачають все менше часу на сон, тому кількістю роблять ставку на якість відпочинку. І інтер'єр спальні в цьому відіграє важливу роль. У цій ситуації фотошпалери - безпрограшний варіант. Фотообої в спальню клеять, коли хочуть створити яскравий акцент або змінити приміщення без капітального ремонту.


Основні переваги фотошпалер

  У цього матеріалу є кілька незаперечних переваг:
• Універсальність - фотошпалери можна легко інтегрувати в будь-який інтер'єр і також легко змінювати. Багато дизайнерів порівнюють фотошпалери з картинами, які можна змінювати за бажанням. Якщо якийсь сюжет набрид, можна просто поклеїти нові фотошпалери.
• Корекція - фотошпалери в спальні можуть творити справжні чудеса. Візуально розширювати простір і створювати казкову атмосферу.
• Краса - найголовніша риса фотошпалер.


Природність - природа в спальні

фотообої в стилі Арт кращі екологічні фотошпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  В останні роки в моді природність. Люди поступово відмовляються від штучних матеріалів на користь натуральності. Ця тенденція знайшла відображення і в дизайні інтер'єру. Так з'явилися фотошпалери-текстури, на яких зображені різні природні фактури. Наприклад, фактура дерева, макрознімки рослин, або просто квіти. При цьому фотошпалери з квітами - найбагатша категорія фотошпалер. Особливо популярні 3Д-шпалери з квітами, які мають високий ступінь деталізації і виглядають об'ємними. Фотошпалери з природою підходять до таких стилів як кантрі, скандинавський, прованс і навіть деякі східні. Наприклад, фотошпалери з сакурою стануть відмінним доповненням до японського стилю.


Фотообої розширюючі простір (для маленької спальні)

  Фотообої з пейзажами, на яких зображено відкритий простір просто знахідка для маленьких приміщень. Психологи відзначають, що споглядання природи, особливо води, надає розслабляючу дію на нервову систему. Якщо вам потрібні фотошпалери для маленької спальні, відмінним рішенням будуть шпалери з водоспадами, або захід в горах.


Ретро - чорно-біла класика

  Класика завжди в моді. І фотообої в стилі ретро - яскравий тому доказ. Старовинні фотографії із зображенням міст, вуличних сцен і світових пам'яток підійдуть як для спальні, оформленої в класичному стилі, так і для сучасних інтер'єрів, таких як мінімалізм, лофт або хай-тек.


Фотообої графіті - сучасне мистецтво

фотообої 3д панно кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  Креативні фотошпалери з графіті - яскраві акценти для сучасної спальні. Стильні малюнки виявляться на своєму місці в спальні, оформленої в стилі лофт, хай-тек, поп-арт або гранж.


Фотообої 3д-панно - нова класика

  Стилізовані фотообої з 3д-панно - це суміш класичних картин з об'ємними елементами. Такі фотошпалери можуть прикрасити узголів'я спальні, оформленої в класичному стилі, кантрі, або еко.


  Багатий вибір фотошпалер ви знайдете в нашому каталозі, а фахівці нашої компанії дадуть відповідь на всі ваші запитання. Звертайтеся!