Фотошпалери для дизайну маленької спальні в 2020 році


   У цій статті ми розповімо як фотошпалери для дизайну маленької спальні допомагають перетворити простір і надати йому особливий затишний стиль!

Що потрібно враховувати при створенні інтер'єру маленької спальні

фотошпалери 3д на стіну ніжні квіти анемони кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазині  Дизайн маленької спальні повинен бути продуманий до дрібниць. У маленькому просторі потрібно знайти місце не тільки для себе, але і своїх речей.

  Найчастіше, обстановку кімнати складають ліжко, приліжкові тумбочки і шафа-купе. У ньому ховають всі особисті речі.
 

  При оформленні маленької спальні потрібно враховувати:
● розмір приміщення;
● висоту стель;
● розмір ліжка.

 

  Один з головних критеріїв, що визначають майбутній інтер'єр маленької спальні - кількість світла, яке залежить від висоти стель і розміру вікон. Як правило, для маленької спальні вибирають пастельні тони, тому що вони візуально роблять приміщення більш просторим.

  З цієї ж причини в маленькій кімнаті зовсім недоречні важкі деталі, але можливі винятки. Якщо вікно кімнати виходить на сонячну сторону, то можна ризикнути підібрати і декор в яскравих тонах, наприклад - щільні штори.

  Крім того, потрібний акцент можуть створити фотошпалери. Фотошпалери із зображенням різних місць можуть зробити просторіше дизайн навіть дуже маленької спальні.

 

Декор для маленької спальні

фотошпалери на стіну білі орхідеї і рожеві квіти кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазині  Багато що в інтер'єрі маленької спальні залежить від вибору декору. Фахівці компанії Еко Шпалери відзначають, що в невеликих приміщеннях у 2020 році варто уникати використання масивних меблів і «важких» матеріалів.

  Варто віддати перевагу легким конструкціям і витонченому декору. Наприклад, замість ліжка з масивним дерев'яним узголів'ям, віддати перевагу ліжка-подіуму з ящиком для постільної білизни внизу, а замість головах - оформити стіну фотошпалерами і доповнити декоративними елементами.

  В якості додаткового декору можна використовувати:
● світильники;
● дзеркальні поверхні;
● картини.

 

  Інтер'єр спальні маленької кімнати формує безліч деталей, які працюють в комплексі. Наприклад, поєднання світлих натяжних стель з темними паркетними або ламінованим статями візуально зробить приміщення вище. А якщо доповнити дизайн декоративними світильниками і шпалерами, може вийти дуже стильна спальня.

 Особливості оформлення інтер'єру маленької спальні

фотошпалери на стіну вишня в цвіту кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазині  При оформленні маленької спальні у 2020 році використовують кілька підходів. Фахівці компанії Еко Шпалери відзначають, що центральне положення в інтер'єрі займає ліжко саме її, найчастіше, використовують для створення головного акценту в інтер'єрі.
 

  Найпоширеніший прийом - створення акценту над узголів'ям ліжка, яке виділить цю зону. Цю зону можна оформити фотошпалерами. Для цієї мети підійдуть зображення рослин або птахів. Можна поекспериментувати, створивши яскравий контраст над ліжко.
 

  Ще один прийом - створення акценту на одній зі стін, яку оформляють фотошпалерами з квітами. Вибір підходу залежить від загальної стилістики інтер'єру.

 Вибір фотошпалер для маленької спальні

  Для класичних стилів підійдуть фотошпалери з вінтажними зображеннями, які поєднуються із загальною обстановкою приміщення.

  Наприклад, для інтер'єру маленької спальні в стилі прованс підійдуть фотошпалери фрески, с квітковими орнаментами в пастельних тонах, фотошпалери арт або з зображенням середньовічних вуличок. Цікавим рішенням можуть стати фотошпалери, на яких зображено вікно з казковим видом або фотошпалери розширюючі простір.
 

  Для сучасних стилів, таких як лофт, хай-тек або поп-арт підійдуть контрастні фотошпалери з яскравими зображеннями або фотошпалерами з ефектом 3д.
 

  Для маленької спальні в стилі кантрі, або скандинавському стилі відмінно підійдуть фотошпалери в стилі еко. З зображеннями природи, дерев, трави і квітів.
 
  Більший вибір фотошпалер на найрізноманітніші теми можна знайти на
 сайті компанії Еко Шпалери.


  Підпишись на наш Telegram та Twitter . Надсилаємо тільки краще!