Кольори в інтер'єрі: свіжі ідеї дизайну фотошпалер 


Чи не можете підібрати гармонійне поєднання кольорів для інтер'єру?

Ці поради допоможуть вам.
 
Гармонійний інтер'єр підкреслює вашу індивідуальність. Однак неправильна сумісність квітів може нашкодити не тільки інтер'єру, але і здоров'ю. Фахівці компанії Еко Шпалери розповіли, як підібрати гармонійне поєднання кольорів у 2019 році на прикладі використання фотобоев.

Як поєднувати кольори в інтер'єрі

 Ісаак Ньютон першим розподілив колірний спектр на сім основних кольорів, склавши колірний круг. Сьогодні цей інструмент - головний помічник дизайнерів. Всі кольори колірного колеса можна розділити на три групи:
● Основні кольори;
● Відтінки;
● Тона і півтони.
 Базових квітів всього три - синій, червоний і жовтий. Ще чотири кольори цієї групи є результатом змішання трьох базових кольорів. Відтінки - є похідними від основних кольорів. Наприклад блакитно-блакитний і світло-блакитний. Тона отримують в результаті додавання до основних чорного або білого кольорів.

Від чого залежить підбір кольорів в інтер'єрі

фотошпалери арт на стіну середземноморський місто акварель кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазиніПідбір палітри залежить від яскравості і насиченості. Яскравість залежить від концентрації білого кольору. Насиченість визначає глибину тону. Контрастність визначає різницю між двома кольорами. Ці характеристики при підборі кольорів. Серед характеристик приміщень важливо враховувати:
● розмір;
● освітлення;
● висоту стель.
 Положення джерел освітлення впливає на сприйняття кольору людиною. Тому насиченість залежить від освітлення. При нестачі світла навіть яскраві кольори здаються бляклими. Чим більше в кімнаті світла, тим сміливіше можна експериментувати з яскравістю і використовувати темні тони. Пол і стеля, навпаки, мають здатність відбивати світло і посилювати яскравість відтінків. Тому в маленьких і погано освітлених приміщеннях рекомендується використовувати світлі тони.

Скільки квітів використовувати в інтер'єрі

фотошпалери природа на стіну гора фудзі осінь кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазиніФахівці компанії Еко Шпалери відзначають, що в одному приміщенні у 2019 році варто використовувати два або три тони. Це можна помітити, якщо звернути увагу на поєднання кольорів на фотошпалерах в інтер'єрі. Велика кількість квітів може може негативно відбитися на мешканцях квартири.

Дизайнери використовують готові колірні схеми, в яких підібрані гармонійні тони. Якщо ви не знаєте, які тони підібрати правильно, вам може допомогти таблиця поєднання кольорів, в яких вже підібрані готові тони.


 ● Класична схема пропонує використовувати один основний колір в якості основного, доповнюючи його двома кольорами того ж відтінку.
● Комлементарная схема пропонує використання контрастних кольорів з додатковим відтінками для акценту.

Які поєднання кольорів вибрати

 Крім цього, кольору поділяють на дві групи: теплі і холодні. Фахівці компанії Еко Шпалери відзначають, що вибирати поєднання кольорів для інтер'єру краще в залежності від призначення приміщення.
Теплі кольори в інтер'єрі відмінно підходять для приміщень, в яких часто збираються люди. Якщо ви хочете оживити свою кухню або вітальню - можете сміливо використовувати фотошпалери в червоних, жовтих або бежевих тонах.

фотошпалери 3д на стіну квітучі гілки кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазиніКольори холодної групи допомагають заспокоїтися і сконцентрувати думки, тому їх рекомендують використовувати для робочих кабінетів і навчальних аудиторій. Недарма найпоширеніші кольору кабінетів - коричньовий і темно-синій. Їх добре вміють доповнити бежеві фотошпалери із зображенням світової карти, або лісовим пейзажем.
 Пастельні приглушені тони сприяють розслабленню, тому їх рекомендують використовувати для спальні. Наприклад, блакитні або кремові фотобоі - відмінний вибір для спальні.
 З темними кольорами потрібно проявляти обережність, тому що вони мають властивість візуально зменшувати приміщення. Тому, чорні фотошпалери навряд чи підійдуть для спальні, але відмінно підійдуть для великої вітальні і підкреслять статусність її власника.
 Монохоромние кольору вважаються універсальними. Їх рекомендують використовувати для творчих студій та майстерень.
Вибрати фотошпалери на будь-який смак можна на
сайті компанії Еко Шпалери.

Підпишись на наш Telegram та Twitter . Надсилаємо тільки краще!