Як поєднувати кольори в інтер'єрі? - Прості рекомендації 


  Не можете підібрати гармонійне поєднання кольорів для інтер'єру?

  Ці поради допоможуть вам.
 
  Гармонійний інтер'єр підкреслює вашу індивідуальність. Однак неправильна сумісність квітів може нашкодити не тільки інтер'єру, але і здоров'ю.

  Фахівці компанії Еко Шпалери розповіли, як підібрати гармонійне поєднання кольорів у 2020 році на прикладі використання фотобоев.

Як поєднувати кольори в інтер'єрі

  Ісаак Ньютон першим розподілив колірний спектр на сім основних кольорів, склавши колірний круг. Сьогодні цей інструмент - головний помічник дизайнерів.

  Всі кольори колірного колеса можна розділити на три групи:
● Основні кольори;
● Відтінки;
● Тона і півтони.

 

  Базових квітів всього три - синій, червоний і жовтий. Ще чотири кольори цієї групи є результатом змішання трьох базових кольорів. Відтінки - є похідними від основних кольорів.

  Наприклад блакитно-блакитний і світло-блакитний. Тона отримують в результаті додавання до основних чорного або білого кольорів.

Від чого залежить підбір кольорів в інтер'єрі

фотошпалери арт на стіну середземноморський місто акварель кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазині  Підбір палітри залежить від яскравості і насиченості. Яскравість залежить від концентрації білого кольору. Насиченість визначає глибину тону. Контрастність визначає різницю між двома кольорами. Ці характеристики при підборі кольорів.

  Серед характеристик приміщень важливо враховувати:
● розмір;
● освітлення;
● висоту стель.

 

 Положення джерел освітлення впливає на сприйняття кольору людиною. Тому насиченість залежить від освітлення. При нестачі світла навіть яскраві кольори здаються бляклими.

  Чим більше в кімнаті світла, тим сміливіше можна експериментувати з яскравістю і використовувати темні тони. Пол і стеля, навпаки, мають здатність відбивати світло і посилювати яскравість відтінків. Тому в маленьких і погано освітлених приміщеннях рекомендується використовувати світлі тони.

Скільки квітів використовувати в інтер'єрі

фотошпалери природа на стіну гора фудзі осінь кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазині  Фахівці компанії Еко Шпалери відзначають, що в одному приміщенні у 2020 році варто використовувати два або три тони.

  Це можна помітити, якщо звернути увагу на поєднання кольорів на фотошпалерах в інтер'єрі. Велика кількість квітів може може негативно відбитися на мешканцях квартири.

  Дизайнери використовують готові колірні схеми, в яких підібрані гармонійні тони. Якщо ви не знаєте, які тони підібрати правильно, вам може допомогти таблиця поєднання кольорів, в яких вже підібрані готові тони.

  Класична схема пропонує використовувати один основний колір в якості основного, доповнюючи його двома кольорами того ж відтінку.

  Комлементарная схема пропонує використання контрастних кольорів з додатковим відтінками для акценту.

Які поєднання кольорів вибрати

 Крім цього, кольору поділяють на дві групи: теплі і холодні. Фахівці компанії Еко Шпалери відзначають, що вибирати поєднання кольорів для інтер'єру краще в залежності від призначення приміщення.
 

  Теплі кольори в інтер'єрі відмінно підходять для приміщень, в яких часто збираються люди. Якщо ви хочете оживити свою кухню або вітальню - можете сміливо використовувати фотошпалери в червоних, жовтих або бежевих тонах.
фотошпалери 3д на стіну квітучі гілки кращі екологічні фото шпалери великий вибір картинок в нашому інтернет магазині

  Кольори холодної групи допомагають заспокоїтися і сконцентрувати думки, тому їх рекомендують використовувати для робочих кабінетів і навчальних аудиторій.

  Недарма найпоширеніші кольору кабінетів - коричньовий і темно-синій. Їх добре вміють доповнити бежеві фотошпалери із зображенням світової карти, або лісовим пейзажем.
 

  Пастельні приглушені тони сприяють розслабленню, тому їх рекомендують використовувати для спальні. Наприклад, блакитні або кремові фотобоі - відмінний вибір для спальні.
 

  З темними кольорами потрібно проявляти обережність, тому що вони мають властивість візуально зменшувати приміщення. Тому, чорні фотошпалери навряд чи підійдуть для спальні, але відмінно підійдуть для великої вітальні і підкреслять статусність її власника.
 

  Монохоромние кольору вважаються універсальними. Їх рекомендують використовувати для творчих студій та майстерень.
  Вибрати фотошпалери на будь-який смак можна на
сайті компанії Еко Шпалери.

  Підпишись на наш Telegram та Twitter . Надсилаємо тільки краще!