3д-шпалери і збільшення простору в кімнаті

 

  • Один із трендів 2020 року в дизайні інтер'єру - 3Д-шпалери.
  • Що таке 3Д-шпалери і як збільшити простір?
  • Фахівці компанії Еко Шпалери дадуть відповідь на ці питання.


  Якщо вам потрібно візуально збільшити кімнату - це можна зробити за допомогою 3Д-шпалери.
3Д-фотошпалери більше відомі як шпалери, що розширюють простір. Це пов'язано з тим, що зображення на таких фотошпалерах виглядають об'ємними і реалістичними.

  Дивлячись на них виникає відчуття вільного простору. Це властивість назвали стереоскопічним ефектом.

Як з'явилися ЗД-фотошпалери

  Фотошпалери з перспективою з'явилися завдяки розвитку фотодруку. Повнокольоровий друк дозволила створювати на фотошпалерах різні ефекти, в тому числі і наносити об'ємні зображення. Від звичайних фотошпалер стерео шпалери відрізняє спосіб виготовлення. Для отримання об'ємного ефекту, зображення пропускають через спеціальний фільтр. Як збільшити простір за допомогою фотошпалер? Найпростіше це зробити за допомогою 3Д-шпалерів.

3д шпалери фотошпалери в інтер'єрі квартири

фотошпалери 3д композиції на стіну Ніжний 3д фон кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  Для маленьких приміщень ЗД-фотошпалери - справжнісінька знахідка. Вони гармоніюють як з сучасними, так і з класичними стилями.


 Можливості ЗД-шпалер дозволяють:
● візуально збільшити простір в приміщенні;
● додають в приміщення світло;
● розставляють акценти


Розширюючі простір 3д шпалери підійдуть для будь-яких типів приміщень: вітальні, кухні, спальні, кафе чи ресторану.

Які фотошпалери збільшують простір бувають?

Існує кілька видів зд-фотошпалер.

 

Фотошпалери 3Д-квіти

  Фотошпалери з квітами представляють собою полотно стандартного розміру, з тривимірним зображенням. Як правило, зд-фотошпалери з квітами зображують різні колажі та текстури з рослинними принтами. Популярними рішеннями можуть бути квіти в макро зйомці або тривимірні квіти, стилізовані під аплікації.

  Цей тип шпалер підходить для розміщення на різних поверхнях. Нерідко такі фотошпалери використовують для створення декоративних ефектів. Наприклад, імітацій вікна або дверей.

Фотошпалери 3д-композиції

фотошпалери 3д композиції на стіну 3д кульбаби в воді кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  Якщо ви хочете добитися розширення простору, то фотошпалери ЗД-композиції створені саме для цієї мети. Як правило, це панорамні фотошпалери з перспективою розраховані на повну стіну.

  Вони можуть навіть захоплювати частину підлоги або стелі, тим самим збільшуючи простір в приміщенні. Найчастіше фотошпалери зд-композиції вибирають для оформлення передпокою, вітальні, або спальні.

  Наприклад, вітальню може прикрасити зд-композиція, стилізована під ліпнину або йде вдалину тунель з фігурами, а в спальні - можна оформити композицію з квітами і фігурами. Гармонійно 3Д-шпалери з композиціями вписуються в інтер'єр кафе і ресторанів.

3д-фігури і узори на фотошпалерах

  Це фотошпалери збільшують кімнату за рахунок об'ємних геометричних об'єктів і текстур. Якщо до них придивлятися їх приймають за об'єкти, які зависли в повітрі, тому що картинка зображена об'ємної. Такі шпалери відмінно підходять для спальні, залу або вітальні кімнати.

Як створити дизайн інтер'єру 2020 з фотошпалерами розширюють простір

фотошпалери 3д фігури на стіну Платинові межі кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині . Щоб створити неповторний дизайн інтер'єру відповідно до тенденцій 2020 року, потрібно поєднувати актуальні тренди з базовими правилами. При виборі фотошпалер, потрібно враховувати призначення приміщення, особливості висвітлення і колірну гамму.


  Говорячи про тренди в дизайні 2020 року, варто робити акцент на яскраві насичені тони. Фаворитами цього року є пастельні тони, особливо кораловий, бежевий і ліловий.

  Серед зображень популярні шпалери 3д квіти і 3д композиції, візуально розширюють простір за рахунок імітації рельєфу і натуральних матеріалів.
Вибір основи для фотошпалер залежить від приміщення.

  Для вітальні та спальні підійдуть більш рельєфні фотошпалери. Для таких приміщень як ванна і кухня, варто вибрати фотошпалери з дрібною текстурою на флізеліновій або вініловій основі. Ціна таких фотошпалер залежить від матеріалу. Детальніше дізнатися про текстури і матеріалах можна перейшовши на сторінку текстури.
 

  Якщо у вас виникають питання, фахівці компанії Еко Шпалери обов'язково дадуть відповідь на них.

  Ви ще не читаєте наш Telegram та Twitter ?А дарма! Підписуйтесь!