Латексний друк - найекологічніший фотодрук в Україні

 

  Тренд на екологію проник в інтер'єрний дизайн дуже давно. Сама технологія латексного друку виникла в 2008 році, але в Україні з'явилася відносно недавно. До цього в широкоформатного поліграфії використовували переважно друк на основі сольвентних і екосольвентний чорнила, що базуються на агресивних хімічних компонентах.
  Компанія Eco oboi використовує для виготовлення фотошпалер виключно латексну технологію нанесення зображення. Наша продукція 100% екологічна!

Чим латексний друк відрізняється від сольвентного

  Унікальність латексного друку полягає в його екологічності. Друк фотошпалер латексними фарбами має цілий ряд технологічних відмінностей від сольвентной друку.

фотошпалери 3 д кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині

Мабуть, самою головною відмінністю є хімічний склад чорнила, використовуваних при латексному друку. Якщо до складу сольвентних барвників входить цілий ряд токсичних компонентів, таких як гліколь і циклогексанон, то основу чорнила складають тільки латексний пігмент і вода. До складу чорнила входить синтетичний латекс, який не містить шкідливих домішок і є гіпоалергенним матеріалом. Тому латексні фарби завдають шкоди здоров'ю.
  На відміну від сольвентних чорнила, латексні чорнила не мають запаху і не виділяють шкідливих парів. Таким чином, продукція виходить не тільки екологічно чистою, але і надійною. Крім того, латекс стійкий до впливу ультрафіолетових променів. Тому латексні фарби при виготовленні фотошпалер зберігають свій колір протягом тривалого часу.
  Другою істотною відмінністю є технологія нанесення чорнила на поверхню. Нанесення чорнила на поверхню відбувається шляхом нагрівання. Таким чином, в ході хімічної реакції під впливом високої температури вода випаровується, а латексні фарби надійно фіксуються на поверхні фотошпалер.

  При цьому пігмент рівномірно розподіляється по поверхні полотна. В результаті фотошпалери, отримані методом латексного друку готові до використання відразу після виготовлення. Що вигідно відрізняє латексну технологію від сольвентной друку. Оскільки при нанесенні зображення методом сольвентной друку, готова продукція має характерний запах і потребує додаткового часу, щоб фарби застигли. Тому виготовлення фотошпалер з використанням латексних чорнил займає менше часу.

фотошпалери популярні для стін кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині

Третьою відмінністю латексної друку є те, що готова продукція має підвищену щільність, стійка до подряпин, впливу високих температур і агресивних речовин. Таким чином, фотошпалери, отримані методом латексної друку відрізняє підвищена міцність.

Які можливості має латексний друк

  Латексний друк забезпечує високу ступінь деталізації зображення і реалістичну передачу кольорів і автоматизацію процесу. Устаткування для латексного друку дозволяє друкувати зображення з роздільною здатністю до 1200dpi. При цьому процес друку повністю автоматизований. Оператор позбавлений необхідності контролювати процес.
  Можливості обладнання для латексного друку дозволяють працювати з такими складними матеріалами як флізелін і атласна тканина. Вся складність роботи з цими матеріалами полягає в тому, що в процесі виробництва потрібно проявляти підвищену обережність при роботі з високою температурою, щоб не зіпсувати матеріал.
  У той же час, можливості латексного друку допомагають відтворювати візуальний обсяг зображення і створювати текстуру, що імітує природні матеріали. Таким чином, латексний друк дозволяє виготовляти фотошпалери схожі на камінь, цегла або штукатурку.
  Якщо у вас виникають питання, ви можете їх написати нам. Пишіть або телефонуйте нам і наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання!