Як зробити стильний ремонт балкона в 2020 році


Які є ідеї для ремонту балкона в 2020 році?

Які особливості ремонту балкона?

Як оформити балкон за допомогою фотошпалер?

Як вибрати фотошпалери на балкон?

 

  Балкон може стати повноцінним простором для відпочинку. Фахівці Фабрики домашнього декору Еко Шпалери дають кілька корисних порад щодо ремонту балкона у 2020 році.

фотошпалери 3D квіти на балкон кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  Ви збираєтеся робити ремонт на балконі або лоджії? Раніше лоджії представлялися суто утилітарними приміщеннями. Однак часи змінилися, і зараз балкон можна перетворити в стильний і затишний простір для відпочинку. Фахівці компанії Еко Шпалери дають свіжі ідеї для ремонту на лоджії.

  Балкони і лоджії - це приміщення, роботи в яких потрібно проводити в декілька етапів, оскільки приміщення належить підготувати. Лоджію можна перетворити на повноцінну літню терасу або робоче місце. Тому всі роботи будуть залежати від призначення балкона.

 

Особливості ремонту балкона

  Весь фронт робіт буде залежати від загального стану балкона, його площі і форми. Всі роботи можна розділити на три великі групи:

  • Підготовчі роботи;
  • Основні роботи;
  • Оздоблювальні роботи.

  У підготовчі роботи входить видалення старої обробки, демонтаж настінних конструкцій і виявлення дефектів. Другим етапом є проведення основних будівельних робіт, тобто усунення тріщин, щілин і інших дефектів. Роботи з утеплення, шумоізоляції та скління лоджії теж входять в цю групу.

 

  Якщо ви плануєте проводити час на лоджії і взимку, варто утеплити його за допомогою утеплювача, пінопласту або пінополістиролу. При необхідності, можна вивести в приміщення електричний кабель і встановити теплі підлоги. Якщо ви плануєте засклення балкона, використовуйте широкий підвіконня, який може виступати в ролі столу або барної стійки. Це зручно, якщо ви збираєтеся організувати повноцінний кабінет. Третім етапом ремонтних робіт на лоджії є оздоблювальні роботи.

 

Оформлення балкона за допомогою фотошпалер

  Якщо звернути увагу на фото балконів після ремонту, то можна виявити, що їх оформлюють в самих різних стилях. Один з найпоширеніших матеріалів, використовуваних для оформлення лоджій - це фотошпалери. Завдяки цьому матеріалу, вартість ремонту балкона може сильно знизитися, оскільки ціна фотошпалер і їх поклейка дешевше каменю і вагонки. При цьому за допомогою фотошпалер можна створити стильне і затишне простір.

фотошпалери 3D на стіну на балкон кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазиніФахівці Фабрики домашнього декору Еко Шпалери відзначають, що вибираючи фотошпалери для лоджії, можна візуально скоректувати простір і компенсувати нудний вид за вікном. Непоганим рішенням буде вибір фотошпалер із зображенням міської архітектури. Якщо ви хочете перенестися в Париж - можете прикрасити балкон шпалерами із зображенням Ейфелевої вежі або Рів'єри. Якщо хочеться зелені - можна вибрати шпалери із зображенням лісу або гірських пейзажів.

 

Як вибрати фотошпалери на балкон

  Вибрати фотошпалери для балкона досить просто. Площа стін балкона обмежена, тому хорошим рішенням будуть фотошпалери розширюють простір. Крім того, вибір фотошпалер залежить від сторони світу і загальної стилістичної спрямованості інтер'єру.

  Балкон можна перетворити в стильний і сучасний кабінет в стилі лофт, якщо оформити його фотошпалерами з фонами і текстурами, що імітують природні матеріали, цегла або камінь, додавши декоративні світильники. А якщо при цьому підвіконня перетворити в барну стійку, то можна і зовсім отримати універсальне приміщення.

  Якщо вибрати фотошпалери для балкона в стилі шале з чорно-білими фотографіями, вони можуть створити приголомшливу атмосферу європейської тераси, на якій з ранку приємно випити кави з ранку. Доповнити інтер'єр можна плетеним столиком і кріслами.

  Фотошпалери для балкона з національними або абстрактними мотивами відмінно підійдуть до приміщень, оформленим в стилі кантрі. Балкон можна доповнити декоративними елементами і картинами.

  Якщо ви тільки думаєте ремонт лоджії, фото нижче допоможуть вам визначитися зі стилістичним напрямком.

  Фотошпалери на будь-який смак можна знайти в каталозі компанії Еко Шпалери.