Чи можна клеїти шпалери на фарбу? Як правильно клеїти шпалери на фарбу.

 

Чи можна клеїти шпалери на фарбу?

У яких випадках можна клеїти шпалери на фарбу?

Як підготувати підставу, щоб поклеїти шпалери на фарбу?

На яку фарбу можна клеїти шпалери?

Які шпалери краще клеїти на стару фарбу?

 

  Чи можна клеїти шпалери на стару фарбу? Фахівці Eco Oboi розклали все по поличках.

 

фотошпалери водоспади кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  Застигла фарба - одна з найпоширеніших проблем, з якою стикаються жителі старих будинків. Стара фарба створює горбисту поверхню, складно счищается і сильно скорочує термін експлуатації шпалер. Особливу складність представляє олійна фарба, оскільки вона часом настільки щільно пристає до стіни, що позбутися від неї складно навіть за допомогою розчинника. При цьому вона має гладку поверхню, на якій шпалери практично не тримаються і можуть відвалитися вже через кілька тижнів. Однак позбутися від залишків старої фарби наскільки складно, що в кінці кінців, господарі приймають рішення піти на ризик і поклеїти шпалери на фарбу.

Так чи можна клеїти шпалери на фарбу?

  У деяких випадках можна, але лише з виконанням певних дій, які допоможуть зафіксувати шпалери на поверхні стін.

У яких випадках можна клеїти шпалери на фарбу?

  Поклеїти шпалери на фарбу можна в тому випадку, якщо очистити поверхню стіни не представляється можливим. Найчастіше, з цією проблемою стикаються жінки, оскільки їм фізично може бути складно очищати стару фарбу. Крім того, якщо в будинку є люди, які страждають алергією, будівельний пил, що виникає в процесі видалення старої фарби, може представляти для нього додатковий ризик.

Як підготувати підставу, щоб поклеїти шпалери на фарбу?

фотошпалери карти світу кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазиніНайголовніша умова, яку потрібно виконати, для успішної поклейки шпалер на пофарбовану поверхню - це створити шорстку поверхню, завдяки якій полотно буде надійно кріпитися на стіні. Зробити це можна кількома способами:

  • Кілька разів протерти поверхню наждачним папером. Причому, чим більше ретельної буде обробка, тим сильніше буде зчеплення полотна з поверхнею стіни;
  • Нанесення додаткового шару грунтовки, який дозволить створити рівний рельєф поверхні стіни, але при цьому забезпечить адгезію. Можна використовувати спеціальний адгезійний грунт, який продається в будівельних магазинах.
  • Обробка поверхні додатковим шаром клею. Цей крок необхідний, коли ви плануєте клеїти паперові шпалери. Якщо ви збираєтеся клеїти на стару фарбу бамбукові шпалери, цей крок не потрібен.

На яку фарбу можна клеїти шпалери?

  Шпалери можна клеїти і на водоемульсійну і на масляну фарбу. Вибір шпалер може залежати від типу фарби. Клеїти шпалери на водоемульсійну фарбу потрібно з великою обережністю, оскільки вона може вступити в хімічну реакцію з поверхнею шпалер і змінити колір. Для таких випадків рекомендується вибирати шпалери з високою щільністю матеріалу і підбирати їх в тон фарбі.

фотошпалери 3д панно для стін кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині

  На масляну фарбу можна поклеїти будь-які шпалери, якщо попередньо обробити поверхню грунтовкою.

Які шпалери краще клеїти на стару фарбу?

  Для поклейки на стару фарбу ідеально підходять шпалери з рельєфною поверхнею, що імітує штукатурку або камінь. Хорошим варіантом виявляться кольорові шпалери, оскільки вони мають клейку основу. Крім того, на клеїти на стару фарбу можна фотошпалери. Дрібні недоліки можуть бути непомітні на кольоровий поверхні. При цьому варто уникати використання шпалер білого кольору, або з гладкою поверхнею.

  Таким чином, шпалери можна клеїти на фарбу, якщо в цьому є технічна необхідність, але до вибору матеріалів варто підходити обережно.

  Якщо у вас виникають питання щодо поклейки шпалер на різні поверхні, не соромтеся задавати їх нашим менеджерам. Ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання!