Як клеїти шпалери - проста інструкція для кожного

  Фахівці Фабрики фотошпалер ЕКО Усі творці розкривають секрети, як правильно клеїти шпалери - найпростіша інструкція.


У цій статті ви дізнаєтеся:
● Як правильно клеїти шпалери;
● Від чого залежить поклейка шпалер;
● Як правильно вибрати шпалери;
● Основні тенденції дизайну.


  Вибір фотошпалер - це лише половина успіху. Довговічність ремонту залежить від виконаної роботи і якості використовуваних матеріалів. Вибрати фотошпалери ви можете в каталозі Фабрики домашнього декору Еко Шпалери.

Які шпалери використовувати для поклейки

фотошпалери Арт на стіну Ніжний 3д фон кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  При виборі фотошпалер, потрібно враховувати їх властивості, тип приміщення і клею. У сухих приміщеннях, в спальні, дитячій, кухні, передпокої або вітальні можна клеїти будь-які шпалери.

  Для приміщень з високою вологістю, таких як ванна кімната або туалет, фахівці фабрики ЕКО Шпалери радять використовувати миючі вінілові або флізелінові шпалери.
 

  Перед тим, як вибрати фото шпалери, потрібно ознайомитися з характеристиками матеріалів. Матеріали, з яких виготовляють фотошпалери, мають різну щільність.

  Тому на одних добре видно всі вади поверхні стіни, а інші приховують більшість дефектів. Шпалери рекомендують клеїти тільки на гладких, стінах, покритих ґрунтовкою. Для стін з яскраво вираженими дефектами підійдуть фотошпалери з більш рельєфною поверхнею і текстурою.
 

  Для паперових шпалер і бордюрів можна використовувати універсальний клей. Вінілові і флізелінові шпалери вимагають клею для цих основ і виробники роблять відповідну позначку на упаковці.

Поклейка шпалер

  Процес поклейки включає в себе кілька етапів:
● підготовка стін під шпалери;
● підготовка шпалер;
● поклейка шпалер;
● контрольний етап.
фотошпалери 3д композиції на стіну Ніжний 3д фон кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  Якість ремонту залежить від того, наскільки щільно шпалери будуть стикатися з поверхнею стіни. Тому поклейка шпалер починається з підготовки стін.

  Перед наклеюванням стіни необхідно очистити від попереднього покриття, видалити залишки шпалер і фарби. Для цього необхідно нанести на поверхню покриття спеціальний розчин і видалити покриття за допомогою шпателя.
 

  Потім стіни необхідно перевірити на наявність тріщин і нерівностей. Якщо є якісь проблеми, їх потрібно усунути за допомогою шпаклівки. Фінальним етапом підготовчої роботи є обробка стін грунтовкою.
 

  Перед поклейкою полотна шпалер теж потрібно підготувати. Для цього шпалери необхідно розділити на полотна рівного розміру, згідно висоті кімнати. Наносити клей на шпалери необхідно за допомогою спеціальної щітки від центру, до країв полотна.
 

  Після цього їх необхідно залишити на 5 хвилин, щоб шпалери просочилися сумішшю. Час просочування залежить від щільності шпалер. Чим вище щільність матеріалу, тим більше часу займе просочування.
Потім на шпалери досить нанести клей і притулити їх до поверхні стіни, уникаючи утворення бульбашок.

Які шпалери клеїти простіше

фотошпалери 3д квіти на стіну Ніжний 3д фон кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  Найпростіше поклеїти флізелінові шпалери, тому що вони легко прилипають до поверхні. Поклейка таких шпалер не вимагає спеціальних навичок.
 

  Трохи складніше поклейка вінілових шпалер. Перед тим, як клеїти шпалери вінілові, необхідно підготувати клей. Для цього суміш необхідно витримувати не менше 10 хвилин.

  На просочування полотна клеєм потрібно більше часу для вінілових шпалер. Це пов'язано з високою щільністю шпалер.

Звідки починати клеїти шпалери

  Також має значення, звідки починати поклейку шпалер. Найкраще починати з вікон у напрямку до центру кімнати і завершувати біля дверей. Під час поклейки необхідно враховувати наявність кромки і збіг по малюнку.
 

  При обклеювання фотошпалер і шпалер, полотно необхідно прикладати так, щоб малюнок співпадав. В іншому випадку будуть видні шви. Велику складність може представляти поклейка шпалер біля вікна. В цей час в приміщенні потрібно уникати виникнення протягів.
 

  Якісні шпалери ви можете вибрати в каталозі Фабрики домашнього декору ЕКО Шпалери.