Як оформити інтер'єр в стилі лофт та заощадити


Які свіжі ідеї для ремонту в стилі лофт?
Як заощадити на інтер'єрі в стилі лофт?
Які вибрати фотошпалери для інтер'єру в стилі лофт?
На ці питання дадуть відповіді дизайнери фабрики домашнього декору Еко Шпалери.


  Стиль лофт - найпопулярніше сучасний напрям в дизайні інтер'єру. Він з'явився в США в другій половині 20 століття на тлі розвитку урбаністики. Тоді старі індустріальні будівлі почали переобладнувати під житлові квартири. Тенденція дуже швидко поширилася по світу. Термін «loft» перекладається як «горище». Таке житло воліють люди, які цінують вільний простір і практичність. Сьогодні дизайн в стилі лофт можна організувати і в звичайних міських квартирах. Фахівці компанії Еко Шпалери розповіли, як саме.


Особливості стилю лофт


фотошпалери 3D квіти на стіну кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазиніОсновні особливості цього стилю - вільне планування і мінімалізм. Просторі приміщення поєднують з нарочито грубим індустріальним дизайном. В інтер'єрах в стилі лофт багато світла і фабричних декоративних елементів. Для таких приміщень характерні:
- Великі вікна;
- Високі стелі;
- Груба обробка стін;
- Металеві поверхні;
- Дерев'яні панелі.
Стіни в стилі лофт оформляють цегляною кладкою або штукатуркою. Крім цього, стіни прикрашають фотографіями або картинами. Завдяки висоті стель, архітектори часто організовують другий рівень, на якому розташовується спальня і санвузол. Стиль лофт в інтер'єрі відмінно поєднується з іншими стилями. Дизайнери комбінують різні рішення з елементами вінтажу і гламуру.
Чи можливо організувати інтер'єр в стилі лофт навіть в маленькій квартирі? Фахівці компанії Еко Шпалери відзначають, що можливо. Причому значно дешевше, ніж при оформленні каменем.


Зонування в стилі лофт

  Ремонт в стилі лофт передбачає використання загальної дизайнерської концепції для всього приміщення. На допомогу приходить зонування. Стіни приміщення оформляють в єдиному стилі. Функціональні зони відділяють за допомогою легких дерев'яних або скляних перегородок, стельових балок і освітлення.
фотошпалери 3D на стіну кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазиніВ умовах звичайної міської квартири в стилі лофт можна оформити будь-яку кімнату. Головна вимога, щоб всі елементи поєднувалися один з одним.
У квартирі виділити зони можна за допомогою меблів або окремих груп освітлення. Найскладніше доводиться з оздоблювальними матеріалами оскільки обробка каменем або штукатуркою - дорога трудомістка процедура. Саме тут на допомогу приходять фотошпалери.


Шпалери в стилі лофт

Може здатися, що стиль лофт і фотошпалери не зовсім сумісні. Фахівці компанії Еко Шпалери відзначають, що це не так. Шпалери допоможуть виправити деякі видимі недоліки приміщення. Наприклад, вітальня в стилі лофт в маленькій квартирі візуально може виглядати просторіше, якщо використовувати для оформлення фотошпалери.
За допомогою шпалер в стилі лофт можна:
- спростити ремонт;
- скорегувати недоліки приміщення;
- розставити акценти;
- забезпечити гармонійну атмосферу.
Фотошпалери на камінь - стильне і бюджетне рішення для міської квартири в стилі лофт.


Як поєднувати фотошпалери в індустріальному дизайні

фотошпалери 3D фігури на стіну кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазиніВибір шпалер залежить від функціональності приміщення найпростіше організувати дизайн офісу в стилі лофт.
Офісне приміщення можуть прикрасити фотошпалери із зображенням карти світу, панорами сучасного міста або просто мотивуючими написами.
Інтер'єр кухні в стилі лофт може бути доповнений монохромними шпалерами, стилізованими під старовинні фотографії, або прикрашений зображенням водопаду. Можна поєднувати фотошпалери на камінь із зображеннями міст. Доповнити таку кухню можна меблями в стилі мінімалізму з металевими поверхнями.
Кабінет в стилі лофт повинен створювати робочий настрій, тому для нього слід вибирати шпалери з нейтральним сюжетом, наприклад старовинними листівками або зображенням фотоплівки.
Вітальня в стилі лофт надає широке поле для експериментів. Фотобоі можна комбінувати з однотонними, або покриттям з ефектами каменю або штукатурки. Вибір обмежується лише вашою фантазією.
Вибрати фотошпалери на будь-який смак можна в каталозі компанії Еко Шпалери.