Фотошпалери з індивідуальним дизайном

 

  Ви хочете створити неповторний дизайн, але ніяк не можете знайти відповідне зображення? Фахівці компанії Еко Шпалери розкажуть, як вирішити цю проблему. Втілюйте свої бажання за допомогою фотошпалер!

  Якщо ви хочете оновити інтер'єр, але так і не можете знайти відповідне зображення, можна замовити індивідуальний дизайн фотошпалер. Можливості сучасної інтер'єрної друку дозволяють втілювати в життя найсміливіші ідеї в дизайні інтер'єру. Ви можете не тільки отримувати реалістичне зображення, але і вносити свої правки.

Можна попросити дизайнера виготовити фотошпалери по фото, наданому вами, або внести зміни в вподобану картинку.

Додати елементи в свої фотошпалери

фотошпалери 3D на стіну кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазиніЯк вчинити, якщо вам подобається зображення, але чогось не вистачає? Ситуації, подібні сценці з фільму «Діамантова рука», про «такий же, але з перламутровими ґудзиками» зустрічаються дуже часто. Вам подобається картинка в цілому, але вона може не вписуватися в ваш інтер'єр. Зображення може бути не того розміру або кольору. В цьому випадку ви можете скористатися послугами дизайнера, який створить особистий дизайн фотошпалер.

При такому підході дизайнер вносить правки в існуючий макет готового зображення. Він може додати або прибрати елементи, перенести якісь деталі в інше місце. Після чого фотошпалери відправлять у виробництво.

Фотошпалери з вашим фото

Якщо ви хочете створити індивідуальний дизайн інтер'єру, можна замовити фотошпалери по зображенню, наданим вами. При такому підході замовник надає власне зображення, а дизайнер - вносить правки, якщо це необхідно і готує макет до друку.

У яких випадках доцільно виготовляти фотошпалери на замовлення по своїй картинці?

каталог фотошпалер на стіну кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазиніТакий підхід доцільний, коли зображення представляє для вас особисту цінність і має бути ексклюзивним. Наприклад, це можуть бути особисті фотографії, або зображення місць, в яких ви колись побували. На Заході користується популярністю карта бажань, на якій люди візуалізують свої мрії. Вважається, що така візуалізація наближає бажання до здійснення. Фотошпалери із зображенням бажань - один з варіантів такої карти.

Крім того, замовник може надати своє зображення для фотошпалер в цілях брендингу. В офісах великих компаній часто можна зустріти фотошпалери із зображенням корпоративної символіки, на яких зображений логотип і цінності фірми.

Як оформити фотошпалери на замовлення по своїй картинці

Щоб розмістити своє зображення на фотошпалерах, потрібно зв'язатися з дизайнером і надати фотографію. При замовленні фотошпалер, потрібно враховувати кілька технічних нюансів. Фахівці компанії Еко Шпалери рекомендують, замовляючи фотошпалери по картинці, поцікавитися технічними вимогами до зображення і особливостями виробництва.

Що потрібно враховувати купуючи фотошпалери зі своєю картинкою

Оскільки фотошпалери виготовляються за технологією інтер'єрної друку, зображення для макета має бути у великій якості. Як правило, для макетів необхідні фото з роздільною здатністю 150 dpi і вище. Тому замовляючи фотошпалери, своя картинка повинна бути в такому ж дозволі. В іншому випадку якість зображення може погіршитися.

популярні фотошпалери на стіну кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазиніСучасні фотошпалери стійкі до дії ультрафіолетових променів і практично не вицвітають. Проте, варто пам'ятати, що фотошпалери на замовлення по своїй картинці будуть трохи відрізнятися по колірній гамі від оригінального зображення.

Купити індивідуальні фотошпалери

Ви можете підготувати макет фотошпалер до друку самостійно або скористатися допомогою студійного дизайнера. А можете звернутися до наших фахівців, і ми допоможемо зробити ваш інтер'єр неповторним. У цьому випадку робота дизайнера оплачується окремо. Ціна фотошпалер при цьому не відрізняється від вартості, зазначеної для фотошпалер з готовими зображеннями.

Якщо у вас є питання, фахівці Фабрики домашнього декору Еко Шпалери дадуть відповідь на них.