3д-фотошпалери - модний тренд в дизайні інтер'єру 2020 року


Які є типи зображень 3d-фотошпалер?

Як створити чарівний сад в будь-якому приміщенні за допомогою 3д фотошпалер?

Що таке 3д-фігури на фотошпалерах?

Як вибрати фотобоі 3д-композиціями?

3д-панно - тренд 2020 года!

Що таке 3д-барельєф і як він виглядає?

 

  3д-фотошпалери - популярний тренд в дизайні інтер'єру майбутнього сезону 2020 року. Цей тренд прийшов з екранів кінотеатрів і надовго закріпився на ринку. 3д-зображення на фотошпалерах виглядають як справжні і створюють фантастичні ефекти. Вони візуально збільшують простір в приміщенні і немов переносять в іншу реальність. Залежно від зображення, ефекти можуть бути різними.

  3Д-шпалери - це вигідний компроміс між стильним дизайном і фінансовою вигодою. Купівля фотошпалер з 3д-зображенням 2020 року вигідна, коли потрібно створити в приміщенні додатковий простір, але присутні різні обмеження. Наприклад, коли хочеться прикрасити стіни барельєфами або гіпсовою ліпниною, але цього не дозволяє бюджет або існують інженерні обмеження. В такому випадку 3д-фотошпалери будуть незамінні.

фотошпалери 3д планети на стіну кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  Існують різні типи зображень 3д-фотошпалер:

  • 3д-квіти
  • 3д-фігури,
  • 3д-копозіціі,
  • 3д-панно
  • 3д-барельєф.
  • Кожне зображення має свої властивості.

3д-квіти - чарівний сад на ваших стінах у 2020 році

  Фотошпалери з 3Д-квітами - універсальна категорія зображень, яка буде гармонійно виглядати в будь-якому інтер'єрі. Можна виділити кілька підвидів 3д-кольорів, серед яких фотографії, графічні зображення і архітектурні ефекти.

  Для шпалер з 3д-фотографіями квітів характерна висока ступінь деталізації. Як правило, це макрознімок однієї квітки, або букет 3Д-кольорів. Фотошпалери з макрознімки квітів використовують, коли потрібно створити яскравий акцент в приміщенні.

  Графічні 3д-квіти можуть бути виконані у вигляді об'ємного колажу або стилізовані під живопис. Часто такі квіти є складовою частиною 3д-композицій. Такі зображення підходять для приміщень оформлених в таких стилях як класика, Прованс і модерн.

  Архітектурні ефекти з 3Д-квітами використовуються для створення візуального об'єму. Часто такі 3д-квіти стилізують під ліпнину. Такі зображення добре вписуються в сучасні стилі інтер'єру, такі як мінімалізм і хай-тек.

3д-фігури - змінюють простір

  Геометричні 3д-фігури на фотошпалерах створюють оптичні ілюзії на стінах. Ширяють у повітрі 3д-фігури, що ведуть у далечінь тунелі і фантастичні абстракції створюють ефект спотворення простору. Такі зображення - справжня знахідка для маленьких приміщень, коли потрібно візуально створити додаткове місце в приміщенні або нейтралізувати ефект «коробки». Фотошпалери з 3д-фігурами підійдуть будь-якого інтер'єру і приміщенню. Їх можна використовувати як для створення акценту в інтер'єру, так зробити фоновим зображенням.

3д-композиції - ніжні етюди 2020 року

  Красиві 3д-композиції - це досягнення сучасних технологій, що дозволило поєднувати різні підходи до зображення. Яскраві 3д-етюди є колажі, в яких поєднуються квіти, об'ємні геометричні фігури і архітектурні ефекти і інші елементи. Як правило, 3д-композиції використовують для оформлення таких приміщень як вітальня, спальня і кухня.

фотошпалери 3д візерунки на стіну кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині

  Кожна 3d-композиція по праву може вважатися повноцінним арт-об'єктом. Тому фотошпалери з 3д-композиціями використовують для створення акцентів в приміщенні. Цей тип зображень можна поєднувати як з класичними, так і сучасними стилями інтер'єру.

3д-панно - новий погляд на мозаїку

  Незвичайні 3д-панно виглядають як об'ємні картини. Здалеку такі зображення схожі на об'ємну ліплення. Власне, фотошпалери з 3д-панно і є більш бюджетною альтернативою гіпсовій ліпнині. Завдяки об'ємному ефекту фігури на 3д-панно виглядають як справжні, що дозволяє використовувати ці зображення в будь-яких стилях інтер'єру.

  Як правило, 3Д-панно вибирають для оформлення вітальні або спальні. Однак такі зображення підходять і для оформлення кабінетів і офісів.

3д-барельєф - доступна архітектура

  Зображення з 3д-барельєфами стали доступною альтернативою архітектурним прикрасам. Головна особливість цих зображень - імітація об'ємних об'єктів. Кожен 3д-барельєф виконується в чорно-білій гамі. Завдяки такому підходу фотошпалери з 3д-барельєфами ідеальний вибір для приміщень оформлених в дусі мінімалізму, коли в кольоровій гамі переважає білий колір. Крім того, 3д-барельєфи можна поєднувати з такими стилями як Hi-Tech, лофт, і класика. Фотошпалери з 3д-барельєфами підходять для всіх типів приміщень, включаючи кабінет.

  Виберіть свої 3д-фотошпалери в каталозі Фабрики фотошпалер Еко Шпалери!