Вибираємо фотошпалери в зал: основні тенденції дизайну інтер'єру 2020

 
  Фотошпалери вже багато років утримують пальму першості серед оздоблювальних матеріалів. Які фотообої вибрати, щоб перетворити приміщення, розповіли фахівці студії домашнього декору Eco Oboi.
 
Сучасний зал в квартирі поєднує функції вітальні і парадної кімнати. Тут приймають гостей і збираються всією сім'єю. Тому інтер'єр залу повинен бути елегантним і ошатним.
 

фотошпалери в вітальню кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині  Фотошпалери для залу вибирають тому, що їх легко поєднувати з іншими матеріалами. У залі фотошпалери займають всього одну стіну. І тому з їх допомогою можна легко розставити акценти, або декоративні ефекти. Наприклад, щоб відтворити в приміщенні античний стиль, зовсім не обов'язково виконувати на стінах дорогу ліпнину або встановлювати декоративні колони, досить поклеїти фотообої в залі, і помилуватися стародавньою архітектурою без шкоди для приміщення і з відчутною економією коштів.


Де можна поклеїти фотообої у залі?


   Фотошпалери в залі клеять на тій стіні, на якій хочуть зробити акцент. Це може бути гостьова зона, або протилежна стіна. Якщо вам потрібно створити певний декоративний ефект, тоді фотошпалери можна розмістити лише на певному фрагменті стіни. Наприклад, якщо в приміщенні немає вікон, їх можна поклеїти фотошпалери з вікном.
 

фотошпалери зал кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазиніЯкщо в квартирі маленький зал, можна використовувати розширючі простір фотошпалери, на яких відображена природа, міста, пейзажі або просто 3Д-абстракції. Наприклад, на фотошпалерах може бути зображений йде вдалину тунель, або видніються вдалині піки засніжених гір.

 
Які фотошпалери вибрати в зал

 

 Вибір фотошпалер в зал може залежати від поєднання кольорів або модних тенденції. Наприклад, ще зовсім недавно були модні складні архітектурні форми, вензелі і імітація плитки. Зараз, завдяки популяризації скандинавського стилю, в моді натуральність. Дизайнери роблять ставку на пейзажі, натуральні матеріали та природні фактури. Їх можна зустріти на картинах, елементах текстилю та одягу. Тому фотошпалери стали зручною формою декору, яка дозволяє легко адаптувати приміщення до модних тенденцій.
 

фотошпалери для залу кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазиніІз моди ніколи не виходять чорно-білі фотошпалери. Вінтажні знімки підходять як класичного стилю, так і сучасним стилям інтер'єру. Тому ідея поклеїти ретро-фотошпалери в зал буде дуже вдалим рішенням.
 
Футуристичні 3Д-фотошпалери створюють цікаві фото-ілюзії і змушують вдивлятися в них, поки ви не зрозумієте, що це просто малюнок на стіні. Такі фотошпалери легко інтегрувати в будь-який інтер'єр.
 
Деталізовані фони і фактури можуть скласти хороший контраст яскравих відтінків високотехнологічних стилів, таких як лофт і хай-тек.
 
Стильні мальовничі арт-фотошпалери, на яких зображені акварельні малюнки або яскраві графіті, зможуть підкреслити індивідуальність і витончений смак господаря будинку
 
Багатий вибір фотобооев ви знайдете в каталозі нашого магазину.