Як зробити ремонт в східному стилі своїми руками?

 

  Східний стиль витончений і одночасно яскравий. Він нікого не залишає байдужим. І створити його в міській квартирі набагато простіше, ніж здається. На допомогу приходять фотошпалери.

фотошпалери в східному кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині
  Східний стиль об'єднав в собі культуру цілої групи країн з різними етнічними особливостями, таких як Туреччина, Іран, Китай, Японія, Індія та інші.

 

  Кожна східна країна має свою унікальну культури і свій стиль, який не схожий ні на які інші. Створити східну казку в інтер'єрі європейської квартири або будинку допоможуть фотошпалери з етнічними мотивами.

Основні риси східного стилю

  Для східного стилю характерні просторі приміщення з високими стелями, правильні пропорції і різні декоративні елементи, що дозволяють змінювати простір кімнати і легко його зонувати.

 

  Різні ширми, перегородки і фіранки, які можуть перетворити одну велику кімнату в дві маленьких. У маленьких приміщеннях візуально збільшити простір для східного стилю допоможуть фотошпалери.
 

  Східний стиль не терпить великої кількості меблів. У приміщеннях, оформлених в східному стилі, має бути достатньо світла. Основна ставка в цьому стилі робиться на багатий декор і дорогі матеріали. Оскільки такі елементи є показником соціального статусу.

Перський стиль

  Персія - стара назва Ірану. Перська культура лягла в основу турецького і арабського стилю. Основу перського стилю становить розкіш. Для нього характерні яскраві кольори, важкі фіранки, дорогі тканини і велику кількість декору. З цього стилю до нас прийшли знамениті перські килими.

 

  Щоб створити інтер'єр в перському стилі, можна використовувати фотошпалери із зображенням арок, зображення розширюючи простір - панорами з видами природи і картини з екзотичними квітами. Також стіни можуть прикрасити зображення мозаїки і зд-абстракції.фотошпалери східні кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині

Індійський стиль

  Індія - країна з багатою культурою. Тут азіатські мотиви дивним чином переплітаються із західного практичністю. Для індійського стилю характерне використання простий європейської меблів і східних аксесуарів.

 

  В оформленні приміщень переважають яскраві тони. Однак їх поєднують за принципом контрасту, щоб не перевантажувати і без того яскраву обстановку. Наприклад, світлі стіни може прикрасити яскравий килим або фотошпалери з візерунками мандали, огірками або зображенням середньовічного міста.

 

  Або ж навпаки, контраст яскравих фарб можуть створити фотошпалери, що розширюють простір за рахунок красивої панорами.

Китайський стиль

  Китайський стиль яскравий і одночасно елегантний. Цьому стилю властива стримана обстановка з елементами етнічних мотивів. Для китайського стилю характерна бамбукова або плетені меблі, поєднання контрастних кольорів.

 

  Наприклад, білого з коричневим. І звичайно ж, яскравих атрибутів китайської культури. Головний квітами Китаю вважаються золотою і червоні. Їх поєднання можна зустріти і в інтер'єрі. Наприклад, фотошпалери в червоних тонах з ієрогліфами.

фотошпалери східний стиль для стін кращі екологічні фото шпалери великий вибір зображень в нашому інтернет магазині

  Інтер'єр в китайському стилі можуть доповнити фотошпалери з графіті у вигляді драконів, лелек або історичних зображень. Стіни в кімнаті також можуть прикрасити фотошпалери з панорамою на китайські краєвиди, рисові поля або велику китайську стіну.

Японський стиль

  Японський стиль характеризують мінімалізм і гармонія. Для цього стилю характерна пастельна колірна гамма, мінімум меблів грамотне планування.

 

  Інтер'єр в японському стилі можуть прикрасити фотошпалери з сакурою або панорамою гори Фудзі. Каліграфічні написи на фотошпалерах або зображення природи.

 

  Якщо у вас виникають питання, фахівці компанії Еко Шпалери обов'язково дадуть відповідь на них. Пишіть або телефонуйте нам!